МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ефірний збій на ТРК «Київ» стався з технічних причин

04/02/2009 | KIEV_MEDIA_X
Сьогодні генеральний директор ТРК «Київ» Дмитро Джангіров заявив, що під час сьогоднішньої трансляції сесії Київради стався ефірний збій, унаслідок чого в ефірі телеканалу з'явився фрагмент зі святкування 15-ї річниці церкви «Посольство Боже».
За словами радника Київського міського голови Казбека Бектурсунова, на керівництво телеканалу «Київ» буде накладено стягнення за відсутність трансляції сьогоднішньої сесії Київради у прямому ефірі протягом 20 хвилин.
«Керівник телекомпанії «Київ» Дмитро Джангіров повинен негайно вибачитися перед столичними депутатами за технічний збій прямого включення, оскільки це неприпустимо згідно з діючим регламентом сесійного засідання», — повідомив Казбек Бектурсунов.
«Технічний збій у прямій трансляції сесії Київради стався виключно через те, що запланована на перерву в засіданні Київради трансляція святкування 15-ї річниці церкви «Посольство Боже» з технічних причин вийшла трохи раніше, але після усунення ефірного збою пряме мовлення було відразу ж відновлено. Телекомпанія «Київ» приносить вибачення депутатам Київради за ефірну накладку», — заявив Дмитро Джангіров.
Директор ТРК «Київ» також повідомив, що він готовий особисто відзвітувати про причини технічного збою перед депутатським корпусом Київради на наступному сесійному засіданні.

Відповіді

 • 2009.04.02 | Микола Гудкович

  Буває

  KIEV_MEDIA_X пише:
  > Сьогодні генеральний директор ТРК «Київ» Дмитро Джангіров заявив, що під час сьогоднішньої трансляції сесії Київради стався ефірний збій, унаслідок чого в ефірі телеканалу з'явився фрагмент зі святкування 15-ї річниці церкви «Посольство Боже».

  Так, бувають інколи такі збої :)

  > За словами радника Київського міського голови Казбека Бектурсунова, на керівництво телеканалу «Київ» буде накладено стягнення за відсутність трансляції сьогоднішньої сесії Київради у прямому ефірі протягом 20 хвилин.

  Заспокойтеся! Кому та сесія цікава без Леоніда нашого Михайловича?

  > «Керівник телекомпанії «Київ» Дмитро Джангіров повинен негайно вибачитися перед столичними депутатами за технічний збій прямого включення, оскільки це неприпустимо згідно з діючим регламентом сесійного засідання», — повідомив Казбек Бектурсунов.

  …негайно вибачитися і негайно виставити додатковий рахунок Сандеєві Аделаджі.

  * * *

  Це все лірика. Коментарі щодо брехні про сайт Черновецького будуть?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua