МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І ти Брут?! Ющенко туди ж куди і Тимошенко з Пінзеником.

04/02/2009 | shu
Взагалі я вже давно жодних ілюзій не маю, щодо "любові" Ющенка до малого бізнесу взагалі і спроченої системи окремо.
До Тимошенко, Пінзеника та Азарова він трохи не дотягує, але лише тому що взагалі нікуди він не дотягує, як завжди.
Але деколи він наче прокидається. От і щодо так званих "антикризових" неприйнятих законів наказав Шлапака запевнити іноземних послів, що він "як штик" буде боротися з залишками своєї фракції, що ще не втратили остатки совісті і "нахилить" їх таки прийняти ті дурниці.

А Балога ще недавно зовсім інші речі співал...

Цікаво, що там Яценюк з цього приводу думає. Як завжди уходить від прямої відповіді? Але ж відбудеться голосування все рівно побачимо справжню думку :-)

Відповіді

 • 2009.04.02 | Мартинюк

  А чи не зайнятися Вам Тимошенко, яка той МВФ притягла в Україну?

  У жовтні минулого року - під переможні верески юлефанів.
  З чого й почалися курсові цирки - вимога МВФ про введення "вільного курсу" і відмови від існуючих на той час механізмів підтримання курсу, фактичний арешт золотовалютних резервів НБУ вимогою утримувати рівень цих запасів на існючому на той час рівні, при одночасній відмові надати всю обіцяну суму, яка мала за умовою йти на підтримання курсу гривни, вимога до НБУ підтримувати тільки обмежене число найбільших "структурно утворюючих" банків.
  Все це використовувалося Тимошенко як аргумент непотрібності проведення достроквих виборів лр Верховної Ради, бо вона мовляв в Україні зайнята разом з МВФ важливими реформами .

  Ну а те що мало би статися в разі невтручання Ющенка у справи НБУ в другій половині грудня добре видно на прикладі Аргентини у 2001-2002 роках http://www2.maidan.org.ua/n/fin/1237458884

  До речі аргентинський президент тоді втік за кордон , а всім тоді заправляв аргентинський прем"єр - еквівалент нашої Тимошенко.
  Чи всі забули грудневі настирливі поради Ющенку поїхати з країни?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.03 | shu

   Ну Тимошенко без сумніву поза конкуренцією

   Навіть і дискутувати нема чого.
   Але "здобутки" Тимошенко не дають жодних приводів займатися такою ж дурістю іншим, тим більше Президенту.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.03 | Мартинюк

    З МВФ треба грати по правилах

    Якщл це нещастя вже прийшло, то примітивна тупа війна з цим не принесе кориті, лише шкоду. Фактично МВФ представляє фінасові інтереси своїх "мажоритарних акціонерів" тобто країн, які вносять найбільші внески в нього і які мають відповідну кількість голосів у його раді.
    Те що робить МВФ у бідніших країнах-клієнтах ( або ж дурніших як Україна) так це допомагає перенести у ці країни проблеми з багатших (розумніших)і повернути це назад прибутками.

    Побічним наслідком є те що західні фінасові інституції за командою МВФ вельми солідарно підключаються до фінсової блокади, чи скажімо фінасвих атак проти місцевої валюти.
    Тому треба вести важкі і напружені торги та переговори. Ющенко це знає і моя особлива повага до нього полягає в тому що він у 2000 році достроково повернув кредити МВФ і таким чином на 8 років звільнив Україну від виконання його ультиматумів .
    Безперечний ріст заплат і добробуту українців за ці роки окрім всього іншого має причиною і відсутність "керівної і направляючої сили" МВФ на цьому етапі.

    Однак кардинальним виходом є піднесення свого вкладу в МВФ, отримання більшого контролю і доступу до прийняття рішеннь, врешті включенню у склад світової 20 - фактично пулу країн переможців 2 світової війни.

    До речі у 1991 році Україні пропонували вищий статус - дурень Фокін відмовився.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.03 | Адвокат ...

     Не дурень, а український хваховий політик

     Мартинюк пише:

     > До речі у 1991 році Україні пропонували вищий статус - дурень Фокін відмовився.

     "висшей мєри"!

     Фокін звичайна совковська падлюка, підніжка, грязь Моцькви.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua