МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЛЯТ імітує поділ на дві частини і "ворогування".

04/02/2009 | Мартинюк
Причина такого цілком очевидна - після безглуздого першоквітневого голосування за "дострокові" вибори Президента, для народу стало очевидним протиставлення, з одного боку Ющенко і його нечисленні прихильники, з другого боку чотири сотні вгодованих , нахабних і лінивих нардепів-кнопкодавів.

Тому їм зараз вкрай необхідно зімітувати народу виставу під назвою "запекла боротьба" блідо-голубих і брудно-помаранчевих. Фактично це робиться для того аби відвернути увагу від інціатив Ющенка . Поки що це перші чітко висловлені пропозиції щодо зміни основноного закону України.
Тому пропоную цю виставу БОЙКОТУВАТИ. Звісно не побачити її не можливо, але закликаю не ставитися до того з повагою, а з насмішкою, глузуванням і освистуванням.

Геть бездарних артистів із залу Верховної Ради. На їх місце "5-й квартал" і "Файну Украйну". З правом голосування за антикризові пакети законів!

Відповіді

 • 2009.04.03 | Микола Гудкович

  Але актори з них, як з собачого хвоста сито

  Інколи послухаєш — так котрийсь з них переконливо текст виголошує. Щойно придивишся пильніше — а в нього вус відклеївся. І так завжди.
 • 2009.04.03 | GreyWraith

  Після звернення Ющенка на наступний день...

  ... у мене склалося враження, що Ющенко справді розкидався бісером у свинарнику. :) Порівняймо хоча б масштаб і вагу для держави і її майбутнього ініціатив Ющенка - і те, якими, з дозволу сказати, питаннями, цікавиться цей самий парламент...

  Мартинюк пише:
  >Причина такого цілком очевидна - після безглуздого першоквітневого >голосування за "дострокові" вибори Президента, для народу стало >очевидним протиставлення
  Народ, на великий жаль, дуже розчарований Ющенком, причому не через провали, яких не було, а через методичну кампанію цькування. Отже, ці ініціативи слід якомога ширше пропагувати і організувати обговорення і підготовку до референдуму. Це - дуже важко, але, схоже, необхідно. Слід акцентувати увагу на тому, що народ - єдине джерело влади, тому він може і мусить ухвалити Конституцію референдумом. А думка ВР, тим більше - зігнилої, непрацюючої і заклопотаною лише власними інтересами, не має значення. Особливо слід наголошувати, що криза вимагає рішучих і швидких рішень задля порятунку держави і добробуту народу, тому той, хто на це не здатен - хай іде геть.

  >Тому їм зараз вкрай необхідно зімітувати народу виставу під назвою >"запекла боротьба" блідо-голубих і брудно-помаранчевих. Фактично це >робиться для того аби відвернути увагу від інціатив Ющенка .
  Ющенку слід це переграти у свій бік: заявити, що політреформа не спрацювала, бо парламент, маючи всі повноваження, виявився нездатним до дій. :)

  >Тому пропоную цю виставу БОЙКОТУВАТИ. Звісно не побачити її не >можливо, але закликаю не ставитися до того з повагою, а з насмішкою, >глузуванням і освистуванням.
  Згоден. Плюс треба почати своїми силами інформаційну кампанію "від хати до хати". Наприклад, Янукович-старий своїми базіканнями про Януковича-малого дуже нам поміг: тепер, із посиланням на таку обізнану особу, слід стверджувати, що ВР НІЧОГО НЕ РОБИТЬ. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua