МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Радій, "п`ята колона", буде тобі рубель на "ящик"!

04/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
03.04.2009 -- УНІАН

Скільки Росія повинна витратити на вибори в Україні?

Перший заступник голови комітету Держдуми РФ у справах СНД і зв`язках зі співвітчизниками Костянтин ЗАТУЛІН (фракція "Єдина Росія") вважає, що Росія повинна фінансово допомогти політичним силам, які виступають за розвиток відносин з Москвою.

Про це він сказав 2 квітня на прес-конференції в Москві.

Зокрема, він зазначив, що в Росії та інших країнах спостерігатимуть за перебігом президентської виборчої кампанії в Україні. Він роздав журналістам матеріали однієї української газети, де сказано, що попри економічну кризу бюджет західних фондів, які діють в Україні, становить понад 70 млн. дол. Він наголосив, що це «тільки вершина айсберга».

«Йдеться про нову спробу після 2004-2005 років вплинути на результат політичної боротьби, нав`язати свої консультації не тільки своїм традиційним союзникам – прозахідним партіям в Україні, а й тим, які ніби висловлюють проросійські ідеї, наприклад, Партії регіонів», - сказав К.ЗАТУЛІН.

На його думку, у такій ситуації Росія повинна «підняти рукавичку», кинуту Заходом, і поцікавитися, яким чином у майбутній політичній ситуації буде захищено інтереси російських співвітчизників.

Відповідаючи на запитання УНІАН, скільки Росія повинна витратити на підтримку проросійських політичних сил, він сказав: «Росія повинна витрачати наполовину менше, аніж Захід». Він наголосив, що йдеться не про державну допомогу, а допомогу некомерційних організацій, консалтингових фірм і фондів.

«У нас немає необхідності витрачати так багато, але щось нам однак доведеться витрачати», - сказав К.ЗАТУЛІН, додавши, що за роки незалежності України Росія тільки за рахунок постачання дешевого газу подарувала Україні десятки млрд. доларів.

«Ніхто не вдячний Росії за цю підтримку, ніхто не має жодних зобов`язань за те, що ці гроші було виділено тому, що гроші було виділено безадресно», - сказав він.

На його думку, коли йдеться про фінансування політичного процесу, допомогу потрібно надавати адресно.

Він зазначив, що, не порушуючи українське законодавство, необхідно знайти такі форми підтримки політичних сил, налаштованих на розвиток відносин з Росією, які дали змогу вийти на телеекран і донести свою позицію виборцям.

«Цим займаються всі», - наголосив він. Водночас він наголосив, що в Україні діють сотні західних фондів, які впливають на політичний процес у країні.

Відповіді

 • 2009.04.03 | GreyWraith

  А це, по суті, визнання повного краху російської доктрини...

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  >Росія повинна фінансово допомогти політичним силам, які виступають >за розвиток відносин з Москвою.
  Отже, виходить, що різні спільні корені, історична доля, братство народів, тисячі людських зв'язків, про які нам стільки часу русофіли торочили, - все то дурниці? :lol: (Бо якби не були дурниці, то в Україні було б багато цілком щирих впливових проросійських політичних сил, яких би до проросійськості спонукали б ось такі чинники). Особлива пікантність цього визнання - що воно належить не якимось там українським націоналістам, а одному із найголовніших російських борцунів із націоналізмом, що тій боротьбі присвятив не один рік.

  А гроші... А що гроші? За гроші запросто можна організувати проросійьский рух де-небудь і в Конго, що буде зображувати дружбу із Росією доти, доки Росія платить. :)

  >«Йдеться про нову спробу після 2004-2005 років вплинути на результат >політичної боротьби, нав`язати свої консультації не тільки своїм >традиційним союзникам – прозахідним партіям в Україні, а й тим, які >ніби висловлюють проросійські ідеї, наприклад, Партії регіонів», - >сказав К.ЗАТУЛІН.
  Характерно, що то вже не перші російські потуги діяти американськими методами. :) Так що тоді значить російське обурення США, що всюди пхають свого носа і намагаються домінувати у світі? Лише скарги лузера, що ниє, бо його обійшли інші... :)

  >яким чином у майбутній політичній ситуації буде захищено інтереси >російських співвітчизників.
  Якщо співвітчизники починають любити вітчизну тільки за гроші, то гріш ціна і таким співвітчизникам - і такій вітчизні. :)

  >Відповідаючи на запитання УНІАН, скільки Росія повинна витратити на >підтримку проросійських політичних сил, він сказав: «Росія повинна >витрачати наполовину менше, аніж Захід». Він наголосив, що йдеться >не про державну допомогу, а допомогу некомерційних організацій, >консалтингових фірм і фондів.
  Зверніть увагу: фонди-то недержавні - але "государєв чєловєк" вже запросто розповідає, скільки вони ПОВИННІ витрачати. :)

  Але ладно. Хочуть росіяни фінансовою порівняльною фаллометрією із американцями в Україні зайнятися - на здоров'я. Welcome to the show!

  Але зверніть увагу на типові помилки:
  >«У нас немає необхідності витрачати так багато, але щось нам однак >доведеться витрачати», - сказав К.ЗАТУЛІН,
  Зразу прирікають себе на поразку, бо американці братимуть товар або куди якісніший, або вдвічі більше, і тим самим легко поб'ють...

  >додавши, що за роки незалежності України Росія тільки за рахунок >постачання дешевого газу подарувала Україні десятки млрд. доларів.
  А кого це тепер цікавить? :lol: Що з воза впало - те пропало. Але нагадувати про такі борги і образи у випадку початку кампанії витрат бабла категорично не рекомендується. І той, хто це робить, - вкрай некомпетентна у цій справі особа, яка неодмінно все завалить. Я не буду пояснювати, чому.

  >На його думку, коли йдеться про фінансування політичного процесу, >допомогу потрібно надавати адресно.
  Ага, грошей мало, тому дайош облік і контроль того мізеру, що Росія збирається витрачати. :) І я так зрозумів, що це - пряма погроза для потенційних політповій, що мають обслуговувати росіян в Україні: вимагаємо результат, а інакше вживемо заходи. І багато на таку перспективу купляться?

  >Він зазначив, що, не порушуючи українське законодавство, необхідно >знайти такі форми підтримки політичних сил,
  Отже, виявилося, що за стільки років і стільки розтриньканих російських грошей Інститут країн СНД так досі ці форми підтримки не знайшов? :lol:

  >налаштованих на розвиток відносин з Росією, які дали змогу вийти на >телеекран і донести свою позицію виборцям.
  От так і засвітив! Тепер кожен український політик, що виповзе на український телеекран із "Хайль, Росія!", НАПЕРЕД вважатиметься продажним, навіть якщо то щирий ідіот. :)

  >«Цим займаються всі», - наголосив він.
  Навколо злодія всі крадуть, навколо брехуна всі брешуть. :) Та й чи пристало самій Росії, Третьому Риму, світочу духовності, яка от-от ощасливить увесь світ святою російською правдою, брати і уподібнюватися до всіх? :lol: Росія має бути гідною своєї історичної місії і бути КРАЩОЮ за всіх. Хай увесь світ дивиться і порівнює: "Ось - гнила Америка, що загрузла у гріхи і злочини. А ось - свята Росія, що живе по правді." А то, виявляється, і Росія - то точно такі ж "усі". :)
 • 2009.04.03 | yes

  Re: От жлоби москалі, могли б кілька млрд. підкинути


  > «У нас немає необхідності витрачати так багато, але щось нам однак доведеться витрачати», - сказав К.ЗАТУЛІН, додавши, що за роки незалежності України Росія тільки за рахунок постачання дешевого газу подарувала Україні десятки млрд. доларів.
  >
  От жлоби москалі, могли б кілька млрд. підкинути. А так поставили Юльку, Пєтю із Янеком на "самодовольствіє" і вони тільки думають де щоб вкрасти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua