МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дятли во всєй красє

04/03/2009 | Shooter
Як там? Бачення прімьєра - "сучасна європейська демократія з соціальною ринковою економікою". ...дорогі клоуни?

http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/3/92568.htm

Депутатам Блоку Юлії Тимошенко були дані письмові рекомендації щодо обґрунтування законності призначення президентських виборів на 25 жовтня.

Документ називається "Коментар щодо рішення Верховної Ради оголосити вибори президента 25 жовтня", пише газета "Комерсант-Україна", у розпорядженні якої опинилися ці рекомендації.

[...]

результат голосування 1 квітня, коли за постанову про призначення виборів на 25 жовтня підтримав 401 депутат, є консенсусом усіх політичних сил.

"І саме тому будь-який опір президента цьому рішенню позбавлений усякого змісту і перспектив", - зазначається в рекомендаціях.

При наданні коментарів народним депутатам радять акцентувати увага на тому, що "навіть Конституційний Суд", до якого президент Віктор Ющенко має намір звернутися з поданням щодо законності дати виборів, "очевидно, врахує наявність такого консенсусу".


************

Кросавчєги. Якщо 401 клоун вирішив з пробором покласти на Конституцію, то "опір такому рішенню позбавлений усякого змісту і перспектив". Особливо, якщо ці 401 клоуни контролюють 2/3 КСУ...

Отака от, згідно парторга-історика КПСС, "сучасна європейська демократія"

+ ще один клоун, грудью (в прямому сенсі) защіщавшій в Тернополі відоме БЮТівське "вибори - злочин проти народу":

Андрій Шевченко (БЮТ) сказав виданню щодо рекомендацій: "Я нічого подібного не отримував, не бачив і не знаю".

*********

Цікаво - скільки Яник виставить Юлі та її дятлам за своє президенство?

Відповіді

 • 2009.04.03 | Микола Гудкович

  Читав я був про такий консенсус


  Тільки це було давно — в Німеччині, 1933-го року.

  Єдине, що тішить — надія, що «Комерсант» елементарно збрехав, в чому він собі часто не відмовляє. Втім, аж надто схоже на правду… Почекаємо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.03 | Shooter

   Re: Читав я був про такий консенсус

   Микола Гудкович пише:
   >
   > Тільки це було давно — в Німеччині, 1933-го року.

   Якраз в 33 консенсусу ще не було. Він прийшов відразу після 33, коли Гітлер почав будувати "сучасну європейську демократію" в Німеччині

   > Єдине, що тішить — надія, що «Комерсант» елементарно збрехав, в чому він собі часто не відмовляє. Втім, аж надто схоже на правду…

   Так отож. Жодних серйозних правничих арґументів щодо призначення виборів Президента на 25 жовтня цього року в 401 дятла немає.

   Що ж ще їм залишається робити? Виключно продовжувати працювати дешевими за якістю ґеґів, але страшенно дорогими щодо утримання клоунами.
 • 2009.04.03 | Pavlo Z.

  Я какось снікакавєл: у них (чи у кого там) автоперекладач?:)

  Shooter пише:
  > > "І саме тому будь-який опір президента цьому рішенню позбавлений усякого змісту..."
  сенсу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.03 | Микола Гудкович

   Недарма слово «Українська» винесено в заголовок


   Як в О. Генрі в «Королях і капусті», де автор просить не шукати в тексті ні королів, ані капусти — достатньо того, що вони є в заголовку.

   Мені інколи здається, що УП навмисно пише такою чудернацькою українською, щоби в разі критики можна було задоволено сказати: «Так і запишемо: за суттю зауважень немає!» :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua