МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

недавно Пилипишин подивився кіно Мільйонер з трущоб (/)

04/03/2009 | ziggy_freud
аффтар пише деякі правильні речі, що досить слабенько стикуються з його майже трирічною діяльністю в районі. Критика міської влади справедлива. А що ж районна?
_________________________
http://blogs.pravda.com.ua/authors/pylypyshyn/49d358d084f2d/
Пилипишин:
01.04.2009 15:06___Віктор Пилипишин
Мэр из трущоб
Недавно посмотрел оскароносный "Миллионер из трущоб" и не смог удержаться от параллелей. Декорациями к сюжету фильма служат трущобы Мумбаи, поражающие обилием антисанитарии, нечеловеческих условий жизни и преступности. Интересно, что такая "экзотическая" для европейского жителя среда обитания самими жителями Мумбаи воспринимается нормально. Для них жить в зловонной лачуге так же привычно, как киевлянину обитать в "хрущовке" 60-х годов.
_____________________________

краще б Пилипишин поцікавився конструкцією хрущовок в Києві. Бо вони бувають панельні і цегляні, вбиті і в нормальному стані. Деякі з них стоять в місцях, де ніц вище 5 поверхів не стане.

дещо з новобудів (2000-2008) ззовні навіть страшніше. Та й всередині не сильно краще...

____________________________
Пилипишин:
Уровень обеспеченности жильем в Киеве достаточно сравнить с другими европейскими городами. Минимальный стандарт в развитых странах составляет 25 квадратных метров на одного человека, в Киеве – 21. В Берлине на одного человека приходится 38 квадратных метров, в Риме – 35, в Мадриде – 30.

_____________________________

за квадратами на душу населення Київ програє більшості погано асфальтованих сіл України; а виграє хіба що у "міст"-промзон. Аффтар міг за три роки хоча б зібрати статистику, на скількох кв.м. люди живуть у Києві.

причина неадекватності: він сам з заснованого більшовиками Молотівського району. А більшість жителів досить поганенько адміністрованої ним території - з Євбазу, Шулявки і Нивок.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua