МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

домашня війна в БЮТ (/)

04/03/2009 | omela
У БЮТ відбувся розкол між двома юридичними центрами блоку: командою Андрія Портнова, з одного боку, і головою Верховного суду України Василя Онопенка та його зятем, першим заступником міністра юстиції Євгенієм Корнійчуком, з іншої.

Про це пише газета "Сегодня", посилаючись на "неофіційну інформацію".

Предметом суперечки, як пише видання, "називають крісло міністра юстиції, претензії на яке нібито висловили і Портнов, і Корнійчук".

Конфлікт сплив на поверхню після тернопільських виборів, які відбулися за рішенням суду. Винним у цьому "недопрацюванні" називають Корнійчука.

Одночасно відбувся "злив" інформації про 25 млн. гривень, перерахованих із рахунків "Нафтогазу" на рахунки юрфірми "Магістр і партнери", старшим партнером у якій раніше був Корнійчук. З'явилися чутки, що Корнійчук написав заяву про відставку, зазначає видання.

Питання про наявність такої заяви він залишив без відповіді. А з приводу фірми "Магістр і партнери" сказав газеті:

"Я мав юридичне право залишитися в числі її акціонерів, однак не став цього робити, щоб уникнути конфлікту інтересів з перебуванням на держслужбі. Тому зараз до "Магістрів" відношення не маю".

За словами Корнійчука, чутки про його зв'язок з "Магістрами" поширюються "політичними конкурентами", однак Портнова він до них не відносить: "У нас нормальні робочі відносини".

А от інший нардеп із БЮТ каже, що лінія розколу – інша:

"Відносини між Портновим і Онопенком прохолодні, але не більше. А ситуація з Корнійчуком – це відгомін більш глобального розколу, який пройшов між групою Портнова і групою Турчинова-Кожем’якіна, до якої примикає зараз і голова МВС Луценко".

"Турчинов при Тимошенко зараз "любий друг" – як у 2005 році Петро Порошенко був при Ющенку. І цим незадоволені багато депутатів, що групуються навколо Портнова. Не виключаю, що дуже скоро цей розкол стане цілком очевидним при найважливіших голосуваннях фракції", - додало джерело у БЮТ.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/3/92599.htm

Відповіді

 • 2009.04.03 | DADDY

  Це "шняга" регіоналів в купі з креативщиками балогану

  Янучари знову під впливом ефекту "карго": нас розколювали по лінії "Льовочкін-якісь там барбос" і ми будемо розповідати про розкол по лініям Онопенко із зятем -Кожмякін (Турчинов) - Портнов з портнятами.Херня це все - всі вони чітко ходять по лініях, накреслених рукою Діви. Крок в бік - прирівнюється до спроби зрадити з Балогою, тобто розстріл.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.03 | omela

   Так образ Діви незачеплений. А Портнов обіцяє чистки. Сам.

  • 2009.04.03 | Мартинюк

   Зараз засмальцований образ "діви" реставрують за рахунок "слуг"

   Наприклад вчорашні вистави "самовідданої боротьби Тимошенко" за інтереси трудящих у справі відміни придуманого нею ж самою підвищення цін на електрику для тих хто споживає більше 400 квт в місяць.

   Особливо мило звучала турбота про жителів шахтарського краю, у яких не ма ні газу ні пічок, і які 50 років готують і гріються електроплитками.

   А про нібито якісь суперечки у БЮТі то це вистава на галицьку публіку про "поганих" і "хороших" БЮТівців . В рамках цього напевно фігурує цілком нереальний законопроект Гнаткевича про чарівне , "одним помахом" ВР переведення всіх ЗМІ на українську мову, який поставлять, провалять, і скажуть що то Балога винуватий.

   Скоріше це "шняга" креативщиків БЮТ.

   До речі "конфлікт" ПР і БЮТ це також театр - їм треба довести своїм виборцям що вони чимось відрізняються один від одного.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua