МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Луганській області невідомі підірвали Леніна

04/04/2009 | keymaster
У місті Рубіжне Луганської області невідомі підірвали пам'ятник Леніну, повідомляє УНІАН.

Пам'ятник встояв, але є пошкодження - нижче за спину вирвано шматок розміром 30х40 см. Пам'ятник - порожній, зі сплаву латуні й міді, заввишки 2,8 м.

За словами керівника ЦОС Тетяни Погукай, повідомлення про пошкодження пам'ятника надійшло в чергову частину міського управління МВС вчора, 3 квітня, о 19:40. На місце події відразу виїхала група експертів-криміналістів.

За попередніми висновками, пам'ятник пошкоджено внаслідок вибуху невідомого наразі вибухового пристрою. Зараз на місці події працюють фахівці з вибухової техніки.

Вона також зазначила, що пам'ятник не знаходиться на балансі міської ради і він готувався до демонтажу.

Однак, лідер комуністів міста Рубіжне, депутат міської ради Неллі Задирака повідомила, що пам'ятник Леніну числиться в загальному реєстрі пам'ятників, в міськраді питання про його демонтаж не розглядалося.

За словами Задираки, вибух стався в ніч проти 3 квітня о 00:30. За свідченнями людей, які живуть поряд, вибух був дуже сильним.

Вона також зазначила, що місцеві депутати-комуністи в понеділок, 6 квітня, вимагатимуть із цього приводу скликати термінове засідання сесії міської ради. Комуністи міста також наполягатимуть на реставрації пам'ятника, і вимагатимуть, щоб реставраційні роботи були завершені до дня народження Леніна - 22 квітня.

Нагадаємо, що 1 квітня, в день сміху, пам'ятник Леніну було підірвано в Санкт-Петербурзі, РФ. Вибух пробив велику дірку в бронзовій статуї, розташованій біля Фінляндського вокзалу. Від вибуху сильно постраждав бронзовий плащ Ілліча, тепер там величезна дірка "трохи нижче спини".

newsru.ua

Відповіді

  • 2009.04.04 | Макс

    У Луганській області невідомі підірвали Леніна

    Добре зробили що підірвали, хто б у Криму хоч 1 па"ятник підірвав.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua