МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Полтаві *День дурня* щодня. Дякуючи Миколі Томенку!

04/05/2009 | did
На день свята сміху 1 квітня до м.ПОЛТАВИ завітав заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко і презентував свою книжку про Миколу Гоголя. Побував високій гість і біля памятника Гоголю де після реставрації самого памятника за його спиною встановили скультури створені за мотивами творів Миколи Васильовича Гоголя. Та ці скульптури як кобилі хвіст до памятника В.М Гоголю бо вони не вписуються в міський ландшафт цього куточка Полтави. Та Микола Томенко за цей ландшафтний кіч похвалив свого кума міського голову м. Полтави А. Матковського.

Відповіді

  • 2009.04.06 | Полтавець

    Re: В Полтаві *День дурня* щодня. Дякуючи Миколі Томенку!

    Можу сказати більше. Коли в Полтаві з`являється Томенко це означає, що чергову порцію вкрадених відмитих грошей треба відвезти за кришу Юлі. Невже ж незрозуміло, що всі ці неподобства без дозволу Юлі закінчились би вмить і таке нахабство і вседозволеність має підгрунтя.
    А чому Томенко бо його ніхто не зупинить і не скаже:" А покажи,що за торбу з грошима ти кожного разу везеш з Полтави.
    Так що полтавці радійте з безсоромного знущання над Полтавою, над її пам`ятниками, її історією, її культурою, її героями ці жидинята знайдуть де познущатись на нашій Україні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua