МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Луценко зробив ТЮлі "ку" (/)

04/05/2009 | Sean
Лідер Громадянського руху "Народна самооборона", міністр внутрішніх справ Юрій ЛУЦЕНКО сумнівається, що в цьому році відбудуться дострокові парламентські вибори.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив під час виступу на з`їзді політичної партії «Вперед, Україно!».

Разом з тим, зазначив Ю.ЛУЦЕНУКО, якщо такі вибори будуть призначені, то “Народна самооборона” бачить своїми союзниками на них БЮТ, рух «За Україну» В’ячеслава КИРИЛЕНКА та новий політичний рух Арсенія ЯЦЕНЮКА.

«Я категорично проти парламентських виборів в Україні у цей кризовий період… Я прогнозую, що парламентські вибори цього року не відбудуться, але якщо вони відбудуться, хто наші союзники?» - зазначив Ю.ЛУЦЕНКО, додавши, що першим союзником для «Народної самооборони» стане БЮТ.

При цьому Ю.ЛУЦЕНКО наголосив, що особисто він вбачає цю політичну силу союзницькою не тому, що він є членом уряду і поважає лідера БЮТ, а тому, що саме чинний прем`єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО у кризовий для країни момент робить все можливе для подолання негативних явищ в економіці держави, а не піклується про свій рейтинг.

«Другий наш союзник – це рух КИРИЛЕНКА «За Україну»… Третій – новий рух ЯЦЕНЮКА, який продукує багато свіжих ідей», - сказав лідер «Народної самооборони». У той же час Ю.ЛУЦЕНКО висловив думку, що “Народній самообороні” все ж треба робити ставку безпосередньо на себе.

За словами Ю.ЛУЦЕНКА, наразі головним завданням для «Народної самооборони» є робота на повну силу, аби «Народна самооборона» від обласних штабів перетворилася на цілісну серйозну політичну структуру.

Продовжуючи тему дострокових парламентських виборів, Ю.ЛУЦЕНКО висловив впевненість, що «чим менше в Україні виборів, тим краще для демократії і самої України… В часи гострої хвороби не можна міняти лікарів. Сьогодні чим більше ми будемо шукати чергового світилу-лікаря, чергових месій, тим буде гірше». При цьому Ю.ЛУЦЕНКО додав, що на сьогоднішній день у парламенті багато тих, хто хоче працювати. «Хто ні – у верхню палату сенату і на острів Зміїний», - зазначив міністр.

Разом з тим лідер “Народної самооборони” зазначив, що останнім часом він все більше схиляється до процедури обрання Президента в парламенті, хоча дехто може розцінити це як зазіхання на демократію, але наразі така процедура обрання, враховуючи сучасність української політики, більш безпечна для України.

Відповіді

 • 2009.04.05 | OLexandra

  Re: Луценко зробив ТЮлі "ку" (/)

  І Яценюку також
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.05 | Sean

   так, і йому - також

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.05 | OLexandra

    Але зробив він це в порядку ієрархії

    Він не міг не назвати першою ТЮ, потім Кириленка - це в настроях "помаранчевої команди", і щоб "приспати" пильність ТЮ та "помаранчево налаштованих", а вже потім Яценюка. Луценко мабуть з усіх сил намагається прорахувати Яценюка.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.05 | Михайло Свистович

     Re: Але зробив він це в порядку ієрархії

     OLexandra пише:
     > Луценко мабуть з усіх сил намагається прорахувати Яценюка.

     Впевнений, що в розрахунках Яценюка Луценка не значиться.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.05 | OLexandra

      Re: Але зробив він це в порядку ієрархії

      Я теж думаю, що в розрахунках Яценюка Луценко не значиться...
 • 2009.04.05 | Адвокат ...

  А от цікаво, Юґхасик отакоє читає: (л)

  http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/3/92625.htm

  чи він тіко літаки Балоги пасе?

  Те ж саме питання мона адресувати до Рахункової палати та СБУ.
 • 2009.04.05 | Горицвіт

  Звучить: міністр внутрішніх справ: Чим менше виборів, тим краще

 • 2009.04.06 | Микола Гудкович

  Будуть вибори, не буде виборів — не його капців справа

  Sean пише:
  > Лідер Громадянського руху "Народна самооборона", міністр внутрішніх справ Юрій ЛУЦЕНКО сумнівається, що в цьому році відбудуться дострокові парламентські вибори.

  А я сумніваюся, що це від нього залежить і що в нього є компетенція про це варнякати.

  > Разом з тим, зазначив Ю.ЛУЦЕНУКО, якщо такі вибори будуть призначені, то “Народна самооборона” бачить своїми союзниками на них БЮТ, рух «За Україну» В’ячеслава КИРИЛЕНКА та новий політичний рух Арсенія ЯЦЕНЮКА.

  Хто б сумнівався :)

  > «Я категорично проти парламентських виборів в Україні у цей кризовий період…

  Правильно. Адже «Вибори — злочин ™»!


  > При цьому Ю.ЛУЦЕНКО наголосив, що особисто він вбачає цю політичну силу союзницькою не тому, що він є членом уряду і поважає лідера БЮТ,

  Що за дурниці? Як таке можна подумати?!

  > а тому, що саме чинний прем`єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО у кризовий для країни момент робить все можливе для подолання негативних явищ в економіці держави, а не піклується про свій рейтинг.

  Оце так різонув правду-матінку! :)
 • 2009.04.06 | Danulo_G

  Re: Луценко зробив ТЮлі "ку" (/)

  Тимошенко радіє, що замість уряду, гроші людям дають "Регіони"
  Та воно то так, але вся справа в тім, що до такого стану людей довів саме Янукович, який вивів нв майдан свої східні регіони, а саме в першу чергу шахтарів. Та думаю шахтарі чудово зрозуміють, що профффесор не та людина за якою піде народ, та і Тюля довіри не викликає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua