МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

про імідж України в світі та візову політєґу України

04/05/2009 | ziggy_freud
(маньяки, педофіли, дУпотати і дУпломати)
до питання про імідж України в світі та, зокрема, візову політєґу України

1) хто найбільше поправляє імідж України?
2) хто його найбільше псує?

3) що буде, коли громадяни країн ЄС
3а) просто платитимуть за в*їзд на кордоні
3б) платитимуть за в*їзд, але додатково стоятимуть в черзі під посольствами УРСР і на вимогу цілуватимуть посольських... в спину?

Про посольства УРСР я пишу зовсім не випадково, якщо взяти до уваги біографії більшості "українських" дУпломатів, та їх вплив на імідж своєї країни. Заради справедливості зазначу, що посольства.уа деяких цілком нормальних країн діють тими самими совковими методами, і влаштовують на роботу переважно "-язичних" совєтофілів, що відповідно знижує імідж цих країн у нас.

суто риторичне питання, чи допомагає візовий комуно-фашизм позбавитись нелегалів. Найсуворіша візова політєґа, тобто іноді просто хамська, в італійської амбасади. Але укр. діаспора в Італії - одна з найбільших. Виходить штучний відбір тих, хто заради проникнення "за бугор" готовий витримати приниження, і(або) давати хабарі... Включно з тими самими "братками і повіями" (с)

аналогічно, візова політєґа України може відлякнути адекватних людей, а "маньяків і педофілів" принаймні раз на три місяці ми однаково отримаєм.

Відповіді

 • 2009.04.05 | Pavlo Z.

  О! Ідея компромісу і дії.

  Я особисто проти відновлення віз - тому що, ми власними руками працюємо на розвиток тенденції "від Європи". Але якщо, як тут пишуть, таке паскудне ставлення до нас в окремих країнах Заходу, то чому б не зробити

  ВІДНОВЛЕННЯ ВІЗОВОГО РЕЖИМУ ПОЧЕРГОВО, не для всіх одразу?! Почавши з тих країн, посольства яких лідері в хамстві. Рейтинг визначати щомісяця - можна тут на "Майдані" самими відвідувачами посольств - і за результатами давати рекомендації МЗС. Думаю, це підійде всім (включно з МЗС). А їх посольства стимульне до нормального поводження з українськими громадянами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.05 | ziggy_freud

   приймається. Бо валити весь ЄС докупи несправедливо.

   починаючи з того, що деякі члени ЄС не приєднались до Шенгенської угоди та мають окрему візову політику. На цьому фоні заяви Чехії "нє віноватиє ми, нас ЄС заставіл" виглядають якось... трохи лицемірно. От Польщу теж ЄС змусив, але все-таки воно якось трохи легше.

   крім того, іноді можна врахувати ставлення іноземців до укр. культури. Угорці і румуни зробили статус "закордонного співвітчизника", Польща - "карту поляка", а ми чим гірші? Хто може хоча б анкету державною заповнити, я би робив знижку. Тим, хто їсть сало, ще одну ;0)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.06 | Shooter

    приймається.

    ziggy_freud пише:
    > Угорці і румуни зробили статус "закордонного співвітчизника", Польща - "карту поляка", а ми чим гірші? Хто може хоча б анкету державною заповнити, я би робив знижку. Тим, хто їсть сало, ще одну ;0)

    :) Ми теж маємо такий статус - "закордонного українця". Дає право на 5-річну багаторазову візу, по-моєму, задурно.

    Знаю особисто людей, які мають такі "корочки" :)
  • 2009.04.06 | Shooter

   А я про що вже тут довший час торочу?

   Саме так, введення ПОВНОЦІННИХ ВІЗ для "найбільших ЄС хамів" - Словаччина, Чехія, Угорщина, Іспанія, Італія, Бельгія.

   Якщо таке у принципі можливо, звісно. Але думаю, що так.
 • 2009.04.06 | loup-garou

  Про посольства УРСР

  ziggy_freud пише:
  > Про посольства УРСР я пишу зовсім не випадково, якщо взяти до уваги біографії більшості "українських" дУпломатів, та їх вплив на імідж своєї країни.

  Це Ви згаряча. Я чув дуже приємні відгуки іноземців про укр. посольство в Парижі, поряд з матюками в сторону російського посольства там же (люди їхали на конференції, що відбувались підряд в Києві і Москві, і мали можливість порівняти).
  І не думаю, що це одиничний контрприклад.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.06 | Сергій Вакуленко

   Re: Про посольства УРСР

   loup-garou пише:

   > Я чув дуже приємні відгуки іноземців про укр. посольство в Парижі

   Це коли? Я в 1999-2000 чув купу анекдотів про українських культурних аташих у Франції...

   Ба й прапор для амбасади шила українська діяспора (стара).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.06 | Pavlo Z.

    Re: Про посольства УРСР

    Сергій Вакуленко пише:
    > loup-garou пише:
    >
    > > Я чув дуже приємні відгуки іноземців про укр. посольство в Парижі
    >
    > Це коли? Я в 1999-2000 чув купу анекдотів про українських культурних аташих у Франції...
    Складених чекістськими аташатами з бульвару Ланн?:))
   • 2009.04.06 | loup-garou

    Re: Про посольства УРСР

    Сергій Вакуленко пише:
    > Це коли? Я в 1999-2000 чув купу анекдотів про українських культурних аташих у Франції...

    Не знаю про аташих, розкажете?
    Але відгуки французів майже відповідають вказаному Вами періоду - візи отримувались влітку 2001го.
    А в останні два роки мені самому кілька разів доводилося спілкуватися з їхнім консульським відділом у зв'язку з народженням дитини - реєстрація, дозволи для поїздок з одним із батьків ітп... Так само - дуже приємні враження. Працюють чотко. Про хабарі ніколи і не заїкались. В усьому йдуть назустріч - мені за кілька днів зробили папери, які зазвичай оформляються кілька тижнів. Коли не можуть допомогти (була історія з апостилями) - радять, як найефективніше все вирішити. У тих, з ким я там розмовляв, українська була явно рідною мовою. Серйозно, вище всяких похвал.

    > Ба й прапор для амбасади шила українська діяспора (стара).

    То може Ви знайомі з п. Копчуком?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.06 | Сергій Вакуленко

     Re: Про посольства УРСР

     loup-garou пише:

     > Не знаю про аташих, розкажете?

     Очевидно, то стосувалося ще до попереднього періоду (середини 90-х). Тоді — за розповідями — за аташих були колишні діячки з райкомів та обкомів КПСС. Їхню допасованість до французького середовища можете уявити.


     > Але відгуки французів майже відповідають вказаному Вами періоду - візи отримувались влітку 2001го.
     > А в останні два роки мені самому кілька разів доводилося спілкуватися з їхнім консульським відділом у зв'язку з народженням дитини - реєстрація, дозволи для поїздок з одним із батьків ітп... Так само - дуже приємні враження. Працюють чотко. Про хабарі ніколи і не заїкались. В усьому йдуть назустріч - мені за кілька днів зробили папери, які зазвичай оформляються кілька тижнів. Коли не можуть допомогти (була історія з апостилями) - радять, як найефективніше все вирішити. У тих, з ким я там розмовляв, українська була явно рідною мовою. Серйозно, вище всяких похвал.

     Приємно чути. Мусить же щось мінятися на ліпше! Я в тому їхньому будинку був тільки один раз, коли голосував на президентських виборах.


     > > Ба й прапор для амбасади шила українська діяспора (стара).
     >
     > То може Ви знайомі з п. Копчуком?

     Ні, не знайомий. Зате знаю пані Марію Маланчук (у її перекладі нещодавно вийшла книжка Андруховича) та пана Кирила Митровича.
  • 2009.04.06 | ziggy_freud

   я дуже рідко вживаю слово "всі"

   хоча згаряча можу дещо полемічно перебільшити. Але ж результати діяльності представництва в країні Х можна оцінювати конкретно та відносно об*єктивно.

   1) обмін інформацією
   2) обмін людьми
   3) обмін товарами і послугами

   відстежуємо зміни за останні пару років, включно з візовою політикою, і робимо висновки. Так само можна оцінити результати діяльності іноземних посольств в Україні. І деяким з них присвоїти малопочесне звання радянських посольств.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua