МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тенопільщина Тарасюку «не по зубах», як і Рух загалом

04/05/2009 | Lina Petruk
Рухівці Тернопільщини зробили свій вибір, продемонструвавши всій Україні те, що –
Народний Рух України не є кишеньковою партією Тарасюка, окремим «бізнес-проектом», а дійсно народною ідейною Чорноволівською силою.

Погожого весняного дня Головою обласної організації став рухівець з 1989 року, депутат Тернопільської міської ради Микола Смаровайло. Вибір здійснювався з-поміж 2 кандидатур.

Інший кандидат на голову ТКО НРУ Анатолій Вихрущ, який то цього часу рахувався в.о.голови , та саме на нього робила ставку , «так звана тимчасова адміністрація», яку нав»язав Тарасюк , вперше за 20-ти літню історію НРУ, « непокірній» Тернопільській обласній організації, та яка здійснювала керівництво нею на протязі 2 місяців, позбавивши повноважень всі керівні органи обласного Руху - набрав 3 голоси «за».

Одноголосно делегати конференції обрали Почесним Головою Тернопільської крайової організації НРУ народного депутата України Івана Михайловича Стойка.

І як не намагалося керівництво НРУ в особах В.Коваля , який очолював «так званий оргкомітет» на Тернопільщині та Р.Сушка застосувати професійно підготовані цинічні методи радянського бюрократичного адміністрування , знявши кальку із брудних технологій , що використовувались на 18 З»їзді НРУ, а саме, нав»язати делегатам свою думку всупереч рішенню конференції, пригасити «прояви незгоди» тернополян, їм цього зробити не вдалося. Дарма, що зібрання проходило в надзвичайному режимі таємності та закритості. Навіть про його місце проведення , голови районних організацій довідались тільки зранку, 4 квітня . Як і на З»їзді, організатори наклали табу для всіх ЗМІ.

Та попри всі колізії , не зважаючи на тиск на делегатів конференції з боку заступника голови НРУ Вячеслава Коваля, та наполягання лише на таємному голосуванні при обранні голови ТКО НРУ , конференція більшістю визначилася за відкрите, прозоре голосування.
Коли ж маніпуляції «махінаторам від тарасюка» не вдалися – Коваль,Сушко та Вихрущ безславно покинули зал засідання.

Чорноволівським духом та вболіванням за долю партії та України були пронизані більшість виступів рухівців.
З трибуни лунала гостра критика політики Тарасюка і К., яка веде Народний Рух України до відходу від національної ідеї та самознищення.

У підсумкових документах конференції йшлося про висловлення недовіри голові НРУ Борису Тарасюку, голові ЦКРК Олександру Чорноволенку , пропонувалися скликати у травні 2009 року Всеукраїнські Збори(З»їзд) НРУ з метою визначення стратегії і тактики діяльності партії в новій кризовій суспільно-політичній ситуації в Україні.

Делегати конференції звернулися до всіх представників партій,громадських організацій та рухів – задля збереження найціннішого –державного суверенітету та історичної правди, повернення економічної стабільності та добробуту в наші сім»ї – об»єднатися навколо державницької політики Президента України Віктора Ющенка.

Народний депутат України Іван Стойко, у своєму зверненні до делегатів конференції , констатував, що «Тернопільщина Тарасюку «не по зубах»» і саме Тернопільський крайовий Рух був і є тією « міцною ідейною чорноволівською барикадою», яку не здолати ні Тарасюку, ні п»ятій колоні, ні будь-яким антиукраїнським силам. Іван Михайлович закликав до єдності у боротьбі за відстоювання національних інтересів та вірності рухівським чорноволівським ідеалам усіх членів Народного Руху України. Адже легендарна народна партія не має права стати «розмінною монетою» у брудних руках сучасних політичних пристосуванців .

« Тернопільська крайова конференція є, без перебільшення , тестом на вірність ідеям Вячеслава Чорновола, весняним здвигом оновлення та очищення»,- зазначив у своєму виступі народний депутат України Ярослав Кендзьор, який взяв участь у звітно-виборній конференції на Тернопільщині. Він також назвав рішення рухівців Тернопілля знаковими для України та такими, які поклали початок відродження Чорноволівського Руху.

Загалом, Тернопільська звітно-виборна конференція Народного Руху України утвердила Прогамну позицію НРУ, міць та незламність рухівської слави та стала логічним наслідком
і підтвердженням зрадницької політики Тарасюка.

Отже, вірмо, що невдовзі , Народний Рух України , озброєний Чорноволівською національною ідеєю , буде продовжувати славні рухівські традиції кінця 80-тих - 90-тих років.

Прес –служба Тернопільської крайової організації НРУ

Відповіді

 • 2009.04.06 | 2 українці - 3 гетьмани

  Re: Тенопільщина Тарасюку «не по зубах», як і Рух загалом

  І чим тут тішитися:-) Далі стверджується давня українська приказка - 2 українці - три гетьмани. Це повторення сценарію усього нинішнього політикуму. Пан Стойко вже "показав" себе в минулому. Власне,його використовують як "ударну силу", коли треба :-) Хлопці,на Бога,схаменіться :-) Не засилайте в Інтернет сміття :-)
 • 2009.04.06 | Західняк

  2 українці - 3 гетьмани

  Знову підтверджується українська приказка - два українці - три гетьмани. Повтроюється сценарій усього нинішнього політикуму. Хлопці - схаменіться нарешті. А Стойко...Він завжди там, де потрібна "ударна сила" :-) Показав себе" і не раз :-) "Доборолась Україна до самого краю..."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.06 | vkhanas

   Re: 2 українці - 3 гетьмани

   Іван Стойко - сильний пацан! Він вміє правильно рулити
 • 2009.04.06 | Надія

  Re: Тенопільщина Тарасюку «не по зубах», як і Рух загалом

  Що ж вітаю тернопільських рухівців з перемогою.
  Очікую що і іванофранківці і львовяки не підведуть президента Ющенка.
  Бог береже Україну і кагебістські прихвосьні в особі Тарасюка і Компані надіюсь, отримають належне за свої зради.
 • 2009.04.06 | yes

  Re: Все стає потроху на свої місцяCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua