МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк балотуватиметься в Президенти

04/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Народний депутат України, лідер «Фронту змін» Арсеній ЯЦЕНЮК балотуватиметься як кандидат на посаду Президента України .

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу «Інтер», відповідаючи на запитання, чи буде виставляти свою кандидатуру на президентських виборах.

При цьому А.ЯЦЕНЮК зазначив: «Відповідь на це запитання і так зрозуміла, я думаю, що лишилося дочекатися 35 років (згідно Конституції України, такого віку має досягти кандидат, щоб мати право балотуватися, а 35 А.ЯЦЕНЮКУ виповниться у травні - УНІАН) і оголосити».

Щодо майбутньої президентської кампаніії він зазначив, що це буде «боротьба минулого з майбутнім». Він вважає, що «кампанія 2010 року буде за своєю інтенсивністю з одного боку, а з іншого боку за своєю агресивністю на порядок вище, ніж кампанія 2004 року». А.ЯЦЕНЮК висловив переконання, що «ми отримаємо якісно іншу країну».

Він вважає, що призначення Верховною Радою України дати президентських виборів на 25 жовтня 2009 року «було виключно політичним рішенням».

«Конституційне рішення - це зовсім інше рішення виборів президента, одначе це було покликання душі всіх народних депутатів України, щоб прийти до можливо взаємного шантажу з приводу того, щоб провести дострокові парламентські і президентські вибори»- додав він.

При цьому лідер «Фронту змін» не переконаний, що «ця дата залишиться, але чітко зрозуміло: кампанія стартувала».

А.ЯЦЕНЮК наголосив, що для «будь-якого юриста зрозуміло, що це є політична, а не юридична дата».

http://www.unian.net/ukr/news/news-309599.html

sean

Відповіді

 • 2009.04.06 | Историк

  Хорошо известно, почему у Путина не сложились отношения

  с Ющенко, Саакашвили или Бушем. Так будет и с Обамой. Зато сложились с Медведевым (162 см.), который, как сообщают, в свою очередь понизил ценз для гвардейцев в Кремле (не более 175 см.). А каковы перспективы в данном случае?..
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.06 | старий пес

   Боюсь, що перспективи ті самі (більше 180 см).

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.07 | Историк

    Плоховато у Вас с кадровым резервом... А нет ли на примете

    таких панночек - статных, желательно - спортивных гимнасток? Это тоже вариант...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua