МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ватикан: За гуманну соціально-екологічну політику розвитку!

04/06/2009 | ekoburougcc
Архієпископ Целестіно Мігліоре (Celestino Migliore), постійний спостерігач Святого Престолу при штабквартирі Організації Об’єднаних Націй (ООН) в Нью Йорку, 4 квітня цього року, висловив критику, щодо механізмів впровадження у життя Декларації тисячоліття ООН („Millenium Development Goals").

Зменшення наполовину населення що страждає від крайньої нужди та голоду, боротьба з поширенням ВІЛ/СНІДУ, малярії та інших інфекційних захворювань глобального масштабу, покращення захисту довкілля та інші благородні цілі, що містяться в декларації – не можуть бути осягнуті в негуманний спосіб, зокрема на основі запобігання дітонародження.

Представник папи при Комісії населення та розвитку ООН констатував, що зростання населення в країнах, які розвиваються розцінюється як перешкода до осягнення “цілей тисячоліття”. Вищий достойник Ватикану засудив як цинічні - подвійні стандарти, коли промислово розвинуті країни стараються збільшити власний рівень дітонародження і водночас зменшити його в країнах, що розвиваються. Замість того, щоб ставити акцент на контроль за дітонародженням, індустріально розвинуті країни мають краще виконувати свої зобов’язання щодо країн третього світу у сфері освіти, праці, охорони здоров’я, доступу до питної води та розбудови інфраструктури. Гуманна політика розвитку має основуватись на виконанні саме цих завдань – підкреслив архієпископ Мігліоре.

Інформаційна служба
Бюро УГКЦ із питань екології


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua