МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Європейському місту – Європейські дороги!»

04/06/2009 | Popovych
Івано-Франківські автомобілісти 6 квітня о 12.00 біля будинку міськвиконкому урочисто вручили міському голові Віктору Анушкевичусу легкове авто «Запорожець».
Організував цю акцію Роман Харук. Це не перший захід, яким представники міської громади намагаються привернути увагу мера до незадовільного стану доріг у місті. Нагадаємо, місяць тому за ініціативи Романа Харука вулицю Дудаєва було перейменовано на проспект імені Віктора Анушкевичуса. На думку організатора, влада з того часу практично нічого не зробила для покращення стану доріг, хоч погодні умови дозволяли здійснювати ремонтні роботи.
Учасники акції переконані, що подарунок саме «Запорожця» (простий і дешевий у ремонті транспортний засіб) є адекватним до стану доріг в м. Івано-Франківську. Особливо, якщо пригадати передвиборчі обіцянки Віктора Анушкевичуса зробити міські дороги за європейським взірцем.
Під час акції її організатори передали для міського голови В. Анушкевичуса ключі від «Запорожця» та запросили оформити довіреність на право володіння авто. «Запорожець» залишили біля входу у міськвиконком.
«В час, коли є гостра потреба займатися вирішенням конкретних проблем міста, зокрема покращеням стану доріг, міський голова В. Анушкевичус дозволяє собі брати відпустку та їхати на футбол в Англію. Нехлюйство політиків потрібно припинити і змусити виконувати свої передвиборчі обіцянки. Міська громада вважає, що, тільки змінивши ментальність чиновників, можна розпочати європейську інтеграцію та будівництво нових доріг», – сказав журналістам Роман Харук.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua