МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Терміново зупинити рекламу VIANOR

04/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Заява
Міжнародного жіночого правозахисного
центру «Ла Страда – Україна»

Терміново зупинити рекламу VIANOR

На телеканалах України, в тому числі телеканалі Інтер, йде реклама компанії VIANOR, яка є брутальною образою дітей, неповагою до прав дитини, загальнолюдських цінностей, виявом нерозуміння батьківської відповідальності та експлуатацією образу дитини.

Традиційною для української реклами було порівняння речей з жіночими образами, що є виявом гендерної дискримінації.

Але новий витвір українських рекламодавців є «серйозним кроком вперед»: тепер шини для авто персоніфікуються в образах чотирьох маленьких дітей, яких (за сюжетом) батьки готові обміняти на нові, кращі при чому показуються залякані очі дітей, яких везуть кудись, на ті, які не будуть їм заважати (про це говорить мама). Потім з’ясовується, що це шини.

Але вербальний текст та візуальний ряд протягом маже половини рекламного сюжету зв’язує дитячі образи та «антидитячу» лексику так званих батьків.

Цю рекламу терміново необхідно зняти з екрану та заборонити для показу.

Водночас вважаємо за необхідне проведення роботи з керівниками інформаційних та рекламних агенцій, засобів масової інформації щодо недопущення створення інформаційних та рекламних продуктів, які експлуатують дитячі образи, представляють дітей в якості штучних об’єктів, якими можна розпоряджатися як речами, порушують права дитини тощо.

Просимо проінформувати про прийняті заходи Міжнародний жіночий правозахисний центр „Ла Страда – Україна” за адресою: info@lastrada.org.ua або по факсу 205 37 36.

Відповіді

  • 2009.04.06 | Sean

    бачив цей ролик, нічого поганого в ньому не помітив

    рівно як і в "порівнянні речей з жіночими" (а хоч і з чоловічими) "образами". Жінка - це прекрасно.

    Це зветься - передати куті меду.
  • 2009.04.06 | Хвізик

    щоб іше таке заборонити? (задумливо)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua