МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лівий фронт. Ніколаєнко кличе соціалістів в Справедливість

04/06/2009 | За оновлення СПУ
4 квітня 2009 року в Києві відбулася Всеукраїнська конференція "Соціалісти за оновлення". Зібралися всі ліві, окрім Мороза та Симоненка.

У вступному слові ініціатор конференції Станіслав Ніколаєнко охарактеризував стан справ у державі згадати словами великого Хемінгуея, який запитував: "По кому лунає дзвін?".

"Певно дзвін нині лунає по громадянам України, по всій державі, яка зусиллями нашої помаранчево-синьої еліти обрала хибну стратегію "добудови індустріального капіталізму", яка прирікає наше суспільство на "доганяючий розвиток", безпросвітну бідність, аморальність і бездуховність, різке протистояння на лінії бідні-багаті. Хіба можна миритися, коли сто найбагатших сімей в Україні тримають в своїх руках статки, еквівалентні двом третинам ВВП, а п'ять найбагатших мають статки, як увесь державний бюджет України. Хіба це справедливо? Нині в країні налічується 2 млн. безробітних, втричі більше поневіряються по білому світі в якості чорноробів", - відзначив політик.

У конференції взяли участь представники лівих партій: Василь Волга, лідер Союзу лівих сил; Наталя Вітренко, лідер ПСПУ; Іван Чиж, лідер партії "Справедливість"; Володимир Гошовський, лідер партії "Соціалістична Україна"; предстаники КПУ та СДПУ(о); а також лідери громадських організацій: Олександр Баранівський, "Захист дітей війни"; Микола Садовий, "Всеукраїнська асоціація працівників профтехосвіти"; Володимир Шемаєв, "Студентська платформа"; Олександр Кликов, "Український соціалістичний рух" та ін.

На порядку денному конференції були розглянуті питання про роль лівих сил у подоланні фінансової кризи в Україні, економічної рецесії, єдності лівих сил, структурної перебудови економіки, "перезавантаження" суспільства, зміни виробничих відносин, посилення принципів справедливості.

Конференція звернулася до лівих, лівоцентристських сил щодо створення лівого фронту на майбутніх президентських і парламентських виборах. "Ліві сили покликані очолити загальнонаціональний рух на збалансування економічних, соціальних, політичних і правових відносин з потребами усього суспільства, усіх громадян, згуртувати профспілки, громадські організації, усю активну частину суспільства навколо себе", - йдеться у зверненні.

Як повідомив Станіслав НІКОЛАЃНКО, голова Оргкомітету конференції, учасники зібрання вирішили звернутись до всіх членів СПУ, кому небайдужа подальша доля України, із закликом залишити СПУ і об'єднатися із політичною партією "СПРАВЕДЛИВІСТЬ" з метою реалізації в Україні програмних принципів європейського демократичного соціалізму. Таке рішення було прийнято 296 голосами "за" з 302 делегатів, 6 - "утримались".

"Ми напевно об'єднаємось зараз на базі партії "Справедливість" з тим, щоб через 6 місяців забрати всі рештки Соціалістичної партії України і мати одну потужну силу, яка може назватись скажімо "Справедлива Україна". Точно не буде Рудьковського, Мендуся, Мельничука, Малиновського", - наголосив С.Ніколаєнко.

"Наші товарищі виступають за посилення роботи на єднання в Україні лівих сил. Це дасть можливість на майбутніх президентських виборах лівим силам вийти з однією узгодженою кандидатурою на посаду президента України. Виступити єдиним фронтом із спільними списками кандидатів у народні депутати України та депутати місцевих рад", - прокоментував С.Ніколаєнко.

Принципи оновлення СПУ, запропоновані ініціативної групою "За оновлення СПУ" знайдуть свою реалізацію в рамках політичної сили "СПРАВЕДЛИВІСТЬ". Делегати конференції запропонували незабаром провести з'їзд партії "СПРАВЕДЛИВІСТЬ" та обрати лідером С.Ніколаєнка. Цю пропозицію підтримав діючий голова партії І.Чиж.

За оновлення СПУ

Відповіді

 • 2009.04.06 | Д. А.

  Re: Лівий фронт. Ніколаєнко кличе соціалістів в Справедливість

  Після слів


  > охарактеризував стан справ у державі згадати словами

  далі можна не читати. Бо вся маячня й недолугість як цього тексту, так і власне заходу може бути визначена цим рядком.
 • 2009.04.07 | Kohoutek

  Кто еті люді? И зачєм же? Волга? - в Каспійскоє морє!

 • 2009.04.07 | Микола Гудкович

  На конкурсі безґлуздих ніків ви отримаєте друге місце

  За оновлення СПУ пише:
  > 4 квітня 2009 року в Києві відбулася Всеукраїнська конференція "Соціалісти за оновлення". Зібралися всі ліві, окрім Мороза та Симоненка.

  За що? Друже, соромно не знати елементарних речей: соціалісти — тільки за гроші або за владу.

  > У вступному слові ініціатор конференції Станіслав Ніколаєнко охарактеризував стан справ у державі згадати словами великого Хемінгуея, який запитував: "По кому лунає дзвін?".

  Оригінальненько.

  > "Певно дзвін нині лунає по громадянам України, по всій державі, яка зусиллями нашої помаранчево-синьої еліти обрала хибну стратегію "добудови індустріального капіталізму", яка прирікає наше суспільство на "доганяючий розвиток", безпросвітну бідність, аморальність і бездуховність, різке протистояння на лінії бідні-багаті.

  О, то соціалісти принесуть нам моральність?

  > Хіба можна миритися, коли сто найбагатших сімей в Україні тримають в своїх руках статки, еквівалентні двом третинам ВВП, а п'ять найбагатших мають статки, як увесь державний бюджет України.

  Сто сімей жирують, а Рудьковський, Бойко (соц.), Мороз, Сарія — животіють у злиднях.

  > Хіба це справедливо?

  Справедливістьєзанеївартоборотись!™

  > Нині в країні налічується 2 млн. безробітних, втричі більше поневіряються по білому світі в якості чорноробів", - відзначив політик.

  Ось до чого довів Ющенко!

  > У конференції взяли участь представники лівих партій: Василь Волга, лідер Союзу лівих сил; Наталя Вітренко, лідер ПСПУ; Іван Чиж, лідер партії "Справедливість"; Володимир Гошовський, лідер партії "Соціалістична Україна"; предстаники КПУ та СДПУ(о); а також лідери громадських організацій: Олександр Баранівський, "Захист дітей війни"; Микола Садовий, "Всеукраїнська асоціація працівників профтехосвіти"; Володимир Шемаєв, "Студентська платформа"; Олександр Кликов, "Український соціалістичний рух" та ін.

  Які люде!

  > На порядку денному конференції були розглянуті питання про роль лівих сил у подоланні фінансової кризи в Україні, економічної рецесії,

  Роль лівих сил полягає у поглибленні кризи та рецесії.

  > єдності лівих сил,

  Ночви невеликі, а рила в лівих товстенні, то не бачити вам єдності, як власних вух.

  > структурної перебудови економіки,

  Знаю я ваші «структурні перебудови» — «взять фсьо і подєліть» :)

  > "перезавантаження" суспільства,

  Ой, модне слово скомуніздили? Типу в тренді тримаєтеся? :)

  > зміни виробничих відносин, посилення принципів справедливості.

  Якщо принципи справедливості в Україні підсиляться, то весь соціалістичний непотріб розженуть сцяною ганчіркою.

  > "Ліві сили покликані очолити загальнонаціональний рух на збалансування економічних, соціальних, політичних і правових відносин з потребами усього суспільства, усіх громадян, згуртувати профспілки, громадські організації, усю активну частину суспільства навколо себе", - йдеться у зверненні.

  З матеріалів 19-ї партконференції копіпейстили чи з матеріалів 27-го з'їзду КПРС?

  > Як повідомив Станіслав НІКОЛАЃНКО, голова Оргкомітету конференції, учасники зібрання вирішили звернутись до всіх членів СПУ, кому небайдужа подальша доля України, із закликом залишити СПУ і об'єднатися із політичною партією "СПРАВЕДЛИВІСТЬ" з метою реалізації в Україні програмних принципів європейського демократичного соціалізму.

  Залишити СПУ — ідея добра; але мета («об'єднатися із політичною партією „СПРАВЕДЛИВІСТЬ“») — якась дурна.

  ЗІ. Власне, можете позмагатися і за перше місце — бо ваш нік «За оновлення СПУ», а в дописі йдеться про те, щоби всі залишили лави СПУ. Таким чином оновлення в ідеалі обернеться припиненням існування.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua