МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анонс: Пікет проти масових отруєнь безпритульних тварин

04/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Коли: у середу, 8 квітня 2009 р., о 14:00
Де: біля будівлі КМДА (Хрещатик, 36)
Що: розпочнеться пікет зоозахисників м. Києва. Необхідність заходу викликано намірами міської влади закрити Програму зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами (програму стерилізації) і відновленням практики їх убивства, яке відбувається вже зараз.

Зоозахисники вимагатимуть продовження виконання Програми стерилізації, припинення отруєнь, надання громадським організаціям права контролю над ситуацією. До КМДА буде передано резолюцію екстрено скликаної 06.04.09 об’єднаної Конференції захисників тварин.
Учасники пікету відповідатимуть на запитання громадськості, розкриють шокуючи факти щодо таємних дій міської влади, матимуть фотодокументи.

Подробиці: Учасники пікету – громада волонтерів благодійних організацій та просто людей, які вже декілька років за власний кошт стерилізують, перетримують та лікують тисячі безпритульних тварин міста, тобто реалізують прийняту 2007-го року містом Програму (стерилізації, щеплення та повернення на місце неагресивних та здорових тварин) власними силами та ресурсами, не чекаючи, коли вже нарешті до тварин дійдуть кудись виділені владою кошти.

Зараз, коли за негласним розпорядженням мерії безпритульних тварин почали масово отруювати, розпустили безпідставні чутки про сказ та поширюють публікації щодо «агресивних та небезпечних зграй» у місті, коли з питань тварин у місті заплановано декілька зустрічей у КМДА, на яких НЕ запрошено жодного представника зоозахисних організацій, захисникам тварин стало зрозуміло, що влада змінила свої плани щодо тварин у місті, забувши порадитися із людьми, які безпосередньо ними займаються.
Найбільш ймовірний розвиток подій, якщо не втрутитися – закупка гігантської кількості наркотичного препарату для «гуманної евтаназії», тобто створення нової чудової можливості дерибану величезних коштів на проблемі тварин у місті.

Контакти:
Метельова Тетяна 8(063)562 5235,
Гура Діна 8(067)268 9240
Шкуренко Анастасія 8(097)215 7728

*******************************************************

Резолюція
учасників конференції зоозахисників м. Києва 6.04.2009 р.

Ми, учасники конференції зоозахисників м. Києва,
- усвідомлюючи небезпеку принципам гуманізму, демократії та верховенства права, вірність яким декларує наша держава;
- дбаючи про міжнародний імідж України як європейської держави;
- пам'ятаючи, що в сучасному світі ставлення до тварин є мірилом цивілізованості суспільства;
- намагаючись протидіяти масовим випадкам жорстокості, що ширяться просторами України і, зокрема її столиці м. Києва;
- протестуючи проти практики брутального насильства щодо живих істот;
- намагаючись не допустити реалізацію намірів столичної влади повернутися до практики масових вбивств безпритульних тварин

ухвалили таке.

1. Звернутися до органів місцевого самоврядування м. Києва, органів місцевого самоврядування всіх територіальних громад України з вимогою додержуватися норм українського законодавства, міжнародних принципів гуманного ставлення до тварин і запобігання проявам жорстокості щодо них та утриматися від засуджених у всіх цивілізованих країнах антигуманних засобів регулювання чисельності безпритульних тварин в населених пунктах України й, зокрема, у її столиці м. Києві. Брак фінансів не виправдовує таких засобів! "НІ" зооциду братів наших менших!
2. Звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища з вимогою максимально прискорити процес розробки нормативно-правової бази, необхідної для набуття Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження" реальної дієвості, нової редакції цього Закону, яка б уможливила остаточне припинення практики негуманного ставлення до тварин та їх централізованого знищення з боку органів місцевого самоврядування, та Державної Програми захисту суспільства від жорстокості. У суспільстві, де не поважають прав живої істоти на життя, не поважають і прав людини!
3. Звернутися до Верховної Ради України з вимогою прискорити процес ухвалення нової редакції Закону "Про захист тварин від жорстокого поводження", розроблений за участі зоозахисних організацій України, та ратифікувати основоположні міжнародні документи в царині захисту тварин: "Всесвітню декларацію прав тварин" 1978 р., Європейську конвенцію з захисту домашніх тварин, ухвалену в Страсбурзі 13.11.1987 р. та інші після підписання їх Кабінетом Міністрів. Україна - європейська держава і має жити за європейськими нормами!
4. Звернутися до Президента України та Прем'єр-міністра України з проханням взяти під особистий контроль ситуацію з безпритульними тваринами в країні і вжити всіх засобів для запобігання кривавим злочинам щодо тварин з боку будь-яких органів влади. Сьогодні приїзду державних осіб до міст і місць України передують масові вбивства тварин. Це - антилюдська, ганебна практика. Вимагаємо захистити права тієї більшості нашого суспільства, яка не є байдужою до живого довкілля нашої Батьківщини. Ні - мученицькій смерті заради чийогось комфорту!
5. Звернутися до міжнародних організацій з проханням висловити керівництву нашої країни своє офіційне ставлення до ситуації з захистом тварин в Україні.
6. Вимагати від Київради, Київської міськдержадміністрації продовження реалізації Програми зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами (Програми стерилізації) та належного її фінансування, забезпечення доступу громадських зоозахисних організацій до контролю над витрачанням коштів, спрямованих на ці цілі. Ми вимагаємо негайного запровадження регулярних консультацій міської влади з представниками зоозахисних організацій з питань регулювання чисельності тварин у місті. Ми вимагаємо відновити безоплатні післястерилізаційні перетримки й забезпечити волонтерам-зоозахисникам подальшу можливість проведення стерилізацій безпритульних тварин та опіки над ними, оскільки це є єдиний ефективний шлях зменшення кількості безпритульних тварин. У разі відхилення наших вимог залишаємо за собою право на акції громадянської непокори.
7. Звернутися до громадян України зі словами Великого Кобзаря: "Схаменіться, добрі люди, бо лихо вам буде!"

Ухвалено одноголосно учасниками конференції 06.04.2009 р.

Міжнародна організація захисту тварин "SOS" - Тамара Тарнавська
Київське міське товариство захисту тварин - Ася Серпінська
Благодійний Фонд "Сиріус" - Олександра Мезінова
ГО "Інститут сучасних проблем України" - Тетяна Метельова
БОБТ "Дайте жити тварині" - Діна Гура
Міське товариство захисту тварин "Захист" - Людмила Агафонова
Товариство захисту тварин "Захист" Солом'янського р-ну м. Києва - Ольга Петручок
Товариство захисту тварин "Захист" Шевченківського р-ну м. Києва - Тетяна Швець
Товариство захисту тварин "Захист" Оболонського р-ну м. Києва - Лариса Гриниченко
Товариство захисту тварин "Захист" Святошинського р-ну м. Києва - Антоніна Смолій
Кінологічний клуб службового собаківництва - Сергій Авраменко
Громадська ініціатива "Люди за права тварин" - Анастасія Шкуренко
Та ще 212 підписів учасників конференції

Відповіді

  • 2009.04.09 | scatterbrained

    Re: Анонс: Пікет проти масових отруєнь безпритульних тваринCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua