МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рената а.к.а. Європа. Чергова порція хамства(л)

04/07/2009 | 123
Єдине що неясно - як вона може водночас виступати від імені ЄС, ПАРЄ та від "Я особисто вважаю".

http://pravda.com.ua/news/2009/4/7/92831.htm
Для проведення одночасних президентських і парламентських виборів немає юридичних підстав, і ЄС може не рекомендувати їх проводити.

Про це заявила доповідач моніторингового комітету ПАРЄ по Україні Рената Вольвенд, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я особисто вважаю, що це не дуже гарна ідея, і що немає юридичних підстав проводити відкриті чесні і прозорі вибори в один день", - сказала Вольвенд на прес-конференції у вівторок у Києві.

Вона зазначила, що, перебуваючи в Україні, представники моніторингового комітету почули "плітки про можливі одночасні вибори".

При цьому Вольвенд підкреслила, що не може сказати, що це питання обговорювалося під час зустрічей на різних рівнях.

Разом з тим вона висловила думку, що вибори, скоріше, призведуть до більшого хаосу, ніж дадуть позитивний ефект.

"На даний момент я не можу собі уявити такий збіг двох виборів в один день, оскільки на наш погляд немає юридичних підстав для проведення виборів у такий спосіб", - підкреслила представник ПАРЄ.

"Я думаю, що це не були б такі вибори, яких би очікувало від України європейське співтовариство", - заявила Вольвенд.

У той же час, за її словами, можливість передбачити проведення дострокових парламентських виборів могла б стати "непоганим шансом, можливістю для законодавців почати активніше працювати над прийняттям нового виборчого законодавства".

При цьому Вольвенд додала, що було би ілюзією вважати, що до кінця літа нинішнього року може з'явитися сам по собі виборчий кодекс.

"Проведення двох виборів без раніше розробленого закону може ніяк не рекомендуватися з нашої сторони, більше того, ми могли б навіть застерегти від цього", - сказала вона.

Відповіді

 • 2009.04.07 | Адвокат ...

  Це не хамство, кулєґо, це роздратування.

  Евро-засранці та евро-засранки думали були, що одних їхніх солодких посмішок та час від часу грошиків черговому крадійкуватому ур`яду буде досить, аби привести Україну до стану правдивої кандидації до клюбу цивілізованих країн. Але не так воно стало...

  Розрахунки на те, що Україна,-- хучь би заради самозбереження,-- провадитиме виразний про-европейський курс луснули, мов мильна булька. І тепер Европа замість одного виразно нахабного ведмедя має у своїх сінях ще й свиню...
 • 2009.04.08 | zаброда

  Re: Рената а.к.а. Європа. Чергова порція хамства(л)

  >Єдине що неясно - як вона може водночас виступати від імені ЄС, ПАРЄ та від "Я особисто вважаю".
  >
  >http://pravda.com.ua/news/2009/4/7/92831.htm
  Для проведення одночасних президентських і парламентських виборів немає юридичних підстав, і ЄС може не рекомендувати їх проводити.
  >
  >Про це заявила доповідач моніторингового комітету ПАРЄ по Україні Рената Вольвенд, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Особисто вважати", либонь, кожен може, а згадка про ЄС - це свідчення кричущої письменності наших журналістів і іже: "Рада Європи" багатьма, а надто, москальськими ресурсами враз перехрищується на "Європейский Савєт" з відповідними наслідками...
 • 2009.04.08 | Мартинюк

  Гадаю це реакція на одночасність

  Без адекватного розуміння українських реалій .
  Яка буде місцевими юлефанами трактуватися як підтримка тези "Вибори це смерть демократії".

  Навряд чи тепершній склад депутатів захочуть змінити виборчий закон. В разі проходження у ВР на віть по спиках але нових політичних сил і зміни пропорцій існуючих вони просто будуть змушені це зробити, бо це буде головна тема пердвиборчих дебатів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.08 | 123

   не розуміти реалій - не привід для хамства

   ЄС, бачте, буде Україні рекомендувати коли проводити вибори - ще й вустами третьосортного політика, міс ніхто і нікак, перспективи якої обмежуються посадою радника Тимошенко, як в її колеги Северинсен.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.08 | Мартинюк

    Гірше , якщо вона розуміє реалії, але це їй подобається

    А її позиція відзеркалює чиєсь бачення України як третьосортної прокладки між Європою та Росією.
    Але гадаю це все їй натуркав Немиря під час ВІП спілкування десь у пердмісті Києва.
    Не треба недооцінювати мистецтво "усної пропаганди" при пізньому Совку. За моєї памяті навіть була ціла кампанія з Москви по посиленню "усної пропаганди" - за інтенсивністю набагато потужніша аніж антиалкогольна . Це було ще за Брежнєва. Вираз "исскуство убеждать" тоді був більш частий і багатозначніший аніж скажімо "трудовий подвиг" "сознательность" чи інші ідеологеми "розвинутого" соціалізму.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.08 | Sean

     форма - погана, зміст - адекватний, бо вона розуміє

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.08 | Мартинюк

      Не бачу розуміння, але бачу імплементовані в неї емоції

      І навіть можу назвати окрім Немирі інших "пропагандинстів", з якими вона мусила поспілкуватися просто згідно свого службового розкладу -
      Ханя Северинсен - колись її попередниця на посаді, а нині прес-сучка Тимошенко, ну і полумяний "парєшник" Головатий, якому глибоко класти на наміри своїх тимчасових благодійників з ПР провести перевибори - для його сімейного благополуччя краще ще три рочки спокійно досидіти у Веховній Раді .
      Реально вони завжди вяло реагували на постійні вибори всіх і вся в один день з десятком бюлетенів метрової довжини, які були раніше.
      А зараз до речі нема виборів до місцевих раді та різноманітних голів -голівок цих рад. А рекція чомусь набагто зліша.

      Для українців погодитися з із залишенням теперішньої "більшості 401" у ВР означає фактично те саме що одностайно проголосувати за відтворення СРСР. Якщо Рената в курсі цього, то я пас. Якщо вона вважає що ми є бидлом, яка заслуговує на таких депутатів, то я ще подумаю хто така є вона сама ...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.08 | Sean

       то такі окуляри

       Але ну їх всіх, врешті.

       Ти краще скажи - за які вибори і коли саме ти сам, га? ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.08 | Мартинюк

        Я за перевибори ВР як єдиний шанс для змінити виборче законодав

        Тепершній склад не внесе зміни до виборчого законодавства ( наприклад тому що криза, яка при них буде постійно наростати).Якщо щось і внесе то це виявиться черговою підствою і фальшивкою типу обовязкового друкування у газетах не десяти перших номерів списку , а скажімо 25 . Це і ще якісь косметичні зміни назвуть "відкрити списками".

        Якщо зараз провести вибори навіть за діючим законодавством, то все одно вдасться пройти силам, які будуть маніфестувати реформу законодавства і повернення впливу виборців на обранців як свою голону політичну "фішку" - аж до обіцянки призначити ще одні, нові перевибори після зміни виборчого законодавства ( на відмуну від БЮТу я не вважаю що вибори це смерть демократії).
        Якщо не вдастся провести перевибори ВР під момент ниншньої політичної кризи, то їх не вдастся провести до 2012, якщо не дай бог і на ще довший період... Хіба що потім у складі Південно-західного фелдерального округу...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.08 | Sean

         і я теж за перевибори

         і бажано за дострокові, ще до президентських. І бажано - за новим законодавством. Але я маю сумнів, що потрібні вибори заради виборів тих самих морд - що неминучо у разі збереження статус-кво
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.04.08 | Майдан

          Сьогодні Ющенко запропонував первибори Ради через місяць після

          після назріваючих виборів(перевиборів) Президента .
          Так що від теми одночасності він відмежувався.
 • 2009.04.08 | Sean

  по суті вона права

  і юридичних підстав нема, і вірогідність маніпуляцій нмд більша і загроза для державности більша (уявіть собі радикальну незгоду якоїсь потужної сторони з легітимністю виборів та їхніх результатів)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.08 | 123

   Якщо я скажу що треба митися зранку - це по суті буде правильно

   Але якщо я Вам заявляю у публічному місті - моя родина вважає, що Вам є сенс приймати душ щоранку, бо інакше від Вас смердитиме непристойно, то це буде відверте хамство.

   Такий от дуалізм.

   Sean пише:
   > і юридичних підстав нема,

   Це взагалі єресь, а не аргумент. Юридичних підстав нема сьогодні - так сьогодні ніхто вибори й не оголошував. Ніхто не давав підстав думати про те, що можуть бути оголошені кимось вибори без наявності юридичних підстав для них.

   > і вірогідність маніпуляцій нмд більша і загроза для державности більша (уявіть собі радикальну незгоду якоїсь потужної сторони з легітимністю виборів та їхніх результатів)

   Це все вилами по поводі. Загроза державності є в Україні від всього.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.08 | Sean

    так, буде

    123 пише:
    > Але якщо я Вам заявляю у публічному місті - моя родина вважає, що Вам є сенс приймати душ щоранку, бо інакше від Вас смердитиме непристойно, то це буде відверте хамство.
    а це правда. Європейська бюрократія мала б бути коректнішою

    > Такий от дуалізм.
    >
    > Sean пише:
    > > і юридичних підстав нема,
    >
    > Це взагалі єресь, а не аргумент.
    Це взагалі аргумент, а не єресь. Тим біль, що єресь - поняття релігійне, а не юридичне.

    > Юридичних підстав нема сьогодні - так сьогодні ніхто вибори й не оголошував. Ніхто не давав підстав думати про те, що можуть бути оголошені кимось вибори без наявності юридичних підстав для них.
    Одні вже оголосили - без наявности юридичних підстав на те

    > > і вірогідність маніпуляцій нмд більша і загроза для державности більша (уявіть собі радикальну незгоду якоїсь потужної сторони з легітимністю виборів та їхніх результатів)
    >
    > Це все вилами по поводі. Загроза державності є в Україні від всього.
    Ні, не від всього. Від того, що Ви миєтеся зранку - жодної загрози державности. А від тотальної політичної війни і можливости залишитися без жодної легітимної гілки влади - є
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.08 | 123

     Re: так, буде

     Sean пише:
     > 123 пише:
     > > Але якщо я Вам заявляю у публічному місті - моя родина вважає, що Вам є сенс приймати душ щоранку, бо інакше від Вас смердитиме непристойно, то це буде відверте хамство.
     > а це правда. Європейська бюрократія мала б бути коректнішою

     Додайте ще, що це не європейська бюрократія навіть, а шістка, яка себе возомніла бозначим.

     > > Такий от дуалізм.
     > >
     > > Sean пише:
     > > > і юридичних підстав нема,
     > >
     > > Це взагалі єресь, а не аргумент.
     > Це взагалі аргумент, а не єресь. Тим біль, що єресь - поняття релігійне, а не юридичне.

     Дякую за довідку, думає Ви мене зрозуміли :)

     > > Юридичних підстав нема сьогодні - так сьогодні ніхто вибори й не оголошував. Ніхто не давав підстав думати про те, що можуть бути оголошені кимось вибори без наявності юридичних підстав для них.
     > Одні вже оголосили - без наявности юридичних підстав на те

     Не знаю про кого Ви. Я знаю про ініціативу Президента провести одночасні дострокові вибори - суть якої полягає в політичний домовленості про них між основними учасниками, внаслідок якої, очевидно, з*являться юридичні підстави.

     Коментувати наявність юридичних підстав для виборів, які ніхто не оголосив - нонсенс. Так, підстав сьогодні нема, так і виборів нема.

     > > > і вірогідність маніпуляцій нмд більша і загроза для державности більша (уявіть собі радикальну незгоду якоїсь потужної сторони з легітимністю виборів та їхніх результатів)
     > >
     > > Це все вилами по поводі. Загроза державності є в Україні від всього.
     > Ні, не від всього. Від того, що Ви миєтеся зранку - жодної загрози державности. А від тотальної політичної війни і можливости залишитися без жодної легітимної гілки влади - є

     Ця війна вже давно йде, маємо колапс державної влади - це не загроза хіба? А дострокові вибори дають можливість вийти з цього кола.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.08 | Sean

      Re: так, буде

      123 пише:
      > Це взагалі єресь, а не аргумент.
      > > Це взагалі аргумент, а не єресь. Тим біль, що єресь - поняття релігійне, а не юридичне.
      >
      > Дякую за довідку, думає Ви мене зрозуміли :)
      Прошу. Радий, якщо вона Вам ся знадобила

      > > > Юридичних підстав нема сьогодні - так сьогодні ніхто вибори й не оголошував. Ніхто не давав підстав думати про те, що можуть бути оголошені кимось вибори без наявності юридичних підстав для них.
      > > Одні вже оголосили - без наявности юридичних підстав на те
      >
      > Не знаю про кого Ви.
      Дивно.

      > Я знаю про ініціативу Президента провести одночасні дострокові вибори - суть якої полягає в політичний домовленості про них між основними учасниками, внаслідок якої, очевидно, з*являться юридичні підстави.
      Юридичні підстави у державно-правових питаннях рідко з'являють через політичні домовлености. І ці домовлености можуть (як призначення виборів на 25, нічого не мати спільного з правом.

      > Коментувати наявність юридичних підстав для виборів, які ніхто не оголосив - нонсенс. Так, підстав сьогодні нема, так і виборів нема.
      По-нормальному, спочатку юридичні підстави для оголошення виборів, потім - вибори


      > > > > і вірогідність маніпуляцій нмд більша і загроза для державности більша (уявіть собі радикальну незгоду якоїсь потужної сторони з легітимністю виборів та їхніх результатів)
      > > >
      > > > Це все вилами по поводі. Загроза державності є в Україні від всього.
      > > Ні, не від всього. Від того, що Ви миєтеся зранку - жодної загрози державности. А від тотальної політичної війни і можливости залишитися без жодної легітимної гілки влади - є
      >
      > Ця війна вже давно йде, маємо колапс державної влади - це не загроза хіба? А дострокові вибори дають можливість вийти з цього кола.
      Вони дають унікальну можливість зруйнувати все що є - я маю на увазі одночасні вибори з повним колапсом, судовими війнами і великим переселенням сотень тисяч гастмайданерів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.08 | 123

       Re: так, буде

       Sean пише:
       > 123 пише:
       > > Це взагалі єресь, а не аргумент.
       > > > Це взагалі аргумент, а не єресь. Тим біль, що єресь - поняття релігійне, а не юридичне.
       > >
       > > Дякую за довідку, думає Ви мене зрозуміли :)
       > Прошу. Радий, якщо вона Вам ся знадобила

       Дуже :)

       > > Не знаю про кого Ви.
       > Дивно.

       Можливо.

       > > Я знаю про ініціативу Президента провести одночасні дострокові вибори - суть якої полягає в політичний домовленості про них між основними учасниками, внаслідок якої, очевидно, з*являться юридичні підстави.
       > Юридичні підстави у державно-правових питаннях рідко з'являють через політичні домовлености. І ці домовлености можуть (як призначення виборів на 25, нічого не мати спільного з правом.

       Елементарно можуть з*являтися. Дивись приклад з попередніми достроковими виборами, коли в результаті політичної домовленості 150+ депутатів склали мандати - і з*явилися юридичні підстави.

       Можуть і не з*являтись. Але коментувати це сьогодні, коли вибори не оголошено, позбавлено сенсу.

       > > Коментувати наявність юридичних підстав для виборів, які ніхто не оголосив - нонсенс. Так, підстав сьогодні нема, так і виборів нема.
       > По-нормальному, спочатку юридичні підстави для оголошення виборів, потім - вибори

       Про це й я кажу. Критикувати відсутність юридичних підстав є сенс лише тоді, коли вибори вже є, а підстав, які мали б з*явитися перед виборами, ще нема. А у поточній ситуації, коли виборів нема, критикувати відсутність юридичних підстав є нонсенсом та політичними ігрищами. Що в них робить пані Вольвенд - оце питання.


       > > > > > і вірогідність маніпуляцій нмд більша і загроза для державности більша (уявіть собі радикальну незгоду якоїсь потужної сторони з легітимністю виборів та їхніх результатів)
       > > > >
       > > > > Це все вилами по поводі. Загроза державності є в Україні від всього.
       > > > Ні, не від всього. Від того, що Ви миєтеся зранку - жодної загрози державности. А від тотальної політичної війни і можливости залишитися без жодної легітимної гілки влади - є
       > >
       > > Ця війна вже давно йде, маємо колапс державної влади - це не загроза хіба? А дострокові вибори дають можливість вийти з цього кола.
       > Вони дають унікальну можливість зруйнувати все що є - я маю на увазі одночасні вибори з повним колапсом, судовими війнами і великим переселенням сотень тисяч гастмайданерів.

       Я Вас розумію, але це дуже суб*єктивне.
    • 2009.04.08 | zаброда

     Re: так, буде

     Sean пише:
     > 123 пише:
     > > Але якщо я Вам заявляю у публічному місті - моя родина вважає, що Вам є сенс приймати душ щоранку, бо інакше від Вас смердитиме непристойно, то це буде відверте хамство.
     > а це правда. Європейська бюрократія мала б бути коректнішою

     Не знаю, чи годиться зараховувати пані Вольвенд до лав европейської бюрократії, не порозумівшися щодо означення цього терміну. Не знаю, чи не слід було б, уважаючи, що вона - евробюрократка, при цьому згадати про ще одного чинника Моніторингового комітету, а саме про славного двічі екс-міністра Сергія Петровича Г(е)... І, нарешті, не знаю, чи не слід було б, просторікуючи про европейське хамство, віддати належне точности інформації, що в цім разі виходила від тих, хто - як завжди, не дуже уважно - слухав навіть не саму співдоповідачку, а перекладача: завважте хоча б слово "плітки", замість "чуток", щоб зробити висновки :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.08 | Мартинюк

      Дуже слушне зауваження

 • 2009.04.08 | Koala

  Re: Рената а.к.а. Європа. Чергова порція хамства(л)

  >немає юридичних підстав проводити відкриті чесні і прозорі вибори
  Що ще можна додати?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.08 | Мартинюк

   За часів Гітлера не було юридичних підстав

   проводити чесні і справедливі вибори. Тому їх не провадили взагалі.
 • 2009.04.08 | Shooter

  Пральна, нам Еуропа нє указ

  У нас, совєтскіх, своя гордость! І поетому шо хотім - то і воротім.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.08 | 123

   А Вам указ?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.08 | Shooter

    Україна є членом РЄ

    Хай виходить з РЄ - тоді не доведеться всяких немєстних Ренат слухати...понаєхалі тут, панімаєш...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.08 | 123

     І що з того? До чого тут ЄС?

     І до чого тут "рекомендування ЄС проводити вибори"?

     І до чого тут "Я думаю, що це не були б такі вибори, яких би очікувало від України європейське співтовариство"?

     Shooter пише:
     > Хай виходить з РЄ - тоді не доведеться всяких немєстних Ренат слухати...понаєхалі тут, панімаєш...

     Хай патякає від імені занюханого моніторингового комітету свого занюханого ПАРЄ, і робить це скромніше. А не від імені ЄС чи всього прогресивного людства.
 • 2009.04.08 | Чучхе

  Візи! Негайно візи для дебільних европейців!!!!!!!!!!!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua