МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УПЦ МП готується зруйнувати ще одну памятку архитектури

04/08/2009 | Bestt
Комітет Верховної Ради з питань культури та духовності 7 квітня провів виїзне засідання на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. У результаті трьохгодинного візиту представники комітету ВР вирішили зробити усе необхідне для того, щоб передати заповідник у державну власність, підготувати законопроект про статус пам’яток, які віднесені до списку ЮНЕСКО, та розробити план реконструкції, збереження та розвитку київської Лаври.

Мета відвідин — з’ясувати, чому усе частіше говорять про те, що Лавру можуть виключити зі списку ЮНЕСКО, а разом з нею — і Софію Київську, оскільки у списку ЮНЕСКО вони розміщені під одним номером.

Та основна тема дискусій — нещодавня передача Київською міською радою унікальної церкви ХІ-ХІІ ст. — Спаса на Берестові — від Національного Києво-Печерського історико-культкрного заповідника Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі УПЦ (МП). Окрім того, як інформує Кореспондент, 6 квітня Київрада відхилила протест Генпрокуратури, яка вимагала відмінити передачу храму для богослужінь.


http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;28429/

Відповіді

 • 2009.04.08 | Iryna_

  по телевізору було інтерв'ю Павла з лаври

  типу нам плювати на ЮНЕСКО, Лавра будувалась без ЮНЕСКО, нами керує бог
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.08 | Bestt

   Re: а им на все плевать - кроме царя-батюшки

   да расеи-матушки


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua