МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Туркменія повністю припинила постачання газу до Росії

04/09/2009 | keymaster
Туркменія повністю припинила постачання газу у напрямі Росії через вибух на газогоні Середня Азія - Центр (САЦ), що стався увечері в середу поблизу кордону з Узбекистаном, передає "Интерфакс".

Як повідомило джерело в Національній холдинговій компанії "Узбекнафтогаз", вибух стався 8 квітня о 20:18 за місцевим часом на 487-му кілометрі гілки газогін САЦ-4 між ГКС Ільяли - Дар'ялик на території Туркменії. Джерело з "Узбекнафтогазу" не володіє інформацією про причину вибуху.

Як повідомили джерела у нафтогазовій галузі Казахстану, розрив труби стався на повітряному переході. Подача газу по газопроводу САЦ-4 повністю припинена. На усунення аварії, на думку казахстанських фахівців, буде потрібно не менше ніж три доби.

Нагадаємо, 1 квітня на магістральному газопроводі Ананьєв - Тирасполь - Ізмаїл у Придністров'ї близько 5:30 стався вибух. Пожежу вдалося загасили після того, як газопровід було перекрито і тиск у трубі впав до нуля. Втім, за деякими даними, газогін продовжує горіти. Через інцидент транзит російського газу на Балканський півострів тимчасово припинено.

Фахівці обстежили місце вибуху і розпочали ліквідацію аварії, повідомили джерела в правоохоронних органах Молдови. На місце події виїхали представники керівництва Молдови і невизнаного Придністров'я.

За словами голови держадміністрації Слободзейського району придністровського регіону Василя Тищенка, вибух стався недалеко від села Кіцкани на газопроводі діаметром 1,2 м, який проходить на глибині 2 м.

newsru.ua/finance

Відповіді

  • 2009.04.09 | GreyWraith

    Пацан сказав - пацан зробив?

    Коли був приступ російського сказу із приводу українсько-європейської конференції, то Путін верещав як недорізаний і стращав європейців технічними перебоями поставок газу. Бачу, слова зі справами не розходяться? :) Але кому він робить гірше?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua