МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

кремлядь влаштувала вибух на газогоні (/)

04/09/2009 | Хвізик
http://cursorinfo.co.il/news/xussr/2009/04/09/turkmen/
Туркмения обвинила "Газпром" в аварии газопровода

Во взрыве, произошедшем 9 апреля на одном из участков газопровода "Средняя Азия-Центр" (САЦ) в Туркмении, виноват "Газпром", говорится в заявлении министерства иностранных дел республики.


В заявлении МИД, в частности, говорится, что 8 апреля российская компания "Газэкспорт" (дочка "Газпрома") без предварительного уведомления туркменской стороны резко сократила объемы отбираемого туркменского природного газа. В результате этого на участке газопровода САЦ-4, по которому осуществляются поставки туркменского природного газа в Россию, произошла авария.


Ашхабад назвал действия России "необдуманными и безответственными, поскольку в первую очередь это создало реальную угрозу жизни и здоровью людей и чревато непредсказуемыми экологическими последствиями".


Кроме того, Туркмения обвинила Россию в грубом нарушении условий контракта купли-продажи газа. Как отмечает агентство, это первое официальное заявление туркменской стороны по поводу аварии.


Как сообщалось, взрыв на 487 километре на воздушном переходе газопровода САЦ вблизи границы с Узбекистаном произошел в в 01:32 9 апреля. В связи с этим поставки туркменского газа в Россию прекратились.

Газопровод САЦ расположен на территории Туркмении, Узбекистана и Казахстана. При помощи него Россия осуществляет транзит газа из Туркмении. Пропускная способность газопровода составляет 80 миллиардов кубометров газа в год.

Відповіді

 • 2009.04.09 | Isoлято

  Значит, Эрэфия уже не только "не-очень-надёжный поставщик"...

  ...но и "очень-не-надёжный транзитёр".

  Эуропэйцы будут полными олухами, если после всех этих веселяще-газовых подвыподвертов не обанкротят "Газ-тапо" к такой-то бабушке!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.10 | GreyWraith

   А які є механізми банкрутування "Газпрому"?

   До того ж зауважу, що з одного боку - щоб цього не сталося, Росія використає ВСІ внутрішні резерви. А їх у неї, ще не так мало, як видається. А з іншого - внаслідок деградації європейської еліти встигло завестися багато пливових повій у російському борделі. І всі вони при загрозі такого розвитку подій будуть верещати і діяти, щоб цього не допустити.

   Ну і як останній аргумент - Росія може попередити, що зразу після оголошення "Газпрому" банкрутом нанесе ядерний удар по столицях світу. І хто її зупинить? І як?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.10 | Isoлято

    Механізми існують...

    ...і стара ганзейська Європа ними вміє користатися (непоганий доказ чого я отримав 23 березня). Але...

    GreyWraith пише:
    > ...щоб цього не сталося, Росія використає ВСІ внутрішні резерви. А їх у неї, ще не так мало, як видається.
    А все одно треба починати. Хай використовує "внутрішні резерви". Бо в іншому разі використає їх на щось інше - на обіцяне Мєдвєдом переозброєння армії, наприклад. Воно тій Європі треба?

    > А з іншого - внаслідок деградації європейської еліти встигло завестися багато пливових повій у російському борделі. І всі вони при загрозі такого розвитку подій будуть верещати і діяти, щоб цього не допустити.
    Оце, мабуть, і є головна і чи не єдина причина, чому до цього часу НЄ...

    > Ну і як останній аргумент - Росія може попередити, що зразу після оголошення "Газпрому" банкрутом нанесе ядерний удар по столицях світу.
    Егеж... тільки славний горад Мухін постараються "не зачепити". Де дочінька пуціньська живе.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.10 | GreyWraith

     Re: Механізми існують...

     Isoлято пише:
     >...і стара ганзейська Європа ними вміє користатися (непоганий доказ >чого я отримав 23 березня).
     23 березня було оприлюднено спільну декларацію українсько-європейської конференції із модернізації української ГТС? :)

     >А все одно треба починати.
     Так, треба. Сунь Цзи учить, що треба починати лише тоді, коли треба, але не раніше і не пізніше. Але цей момент я не відчуваю...

     >Хай використовує "внутрішні резерви".
     В даному контексті, "внутрішніми резервами" я називаю пониження життєвого рівня тамтешнього населення. Гайки закручено, пропагандистьска машина працює бездоганно, що ще треба?

     Та й з приводу повій - згадайте, як ці повії верещали навіть з приводу вже куди одіознішого за теперішніх російських керівників Саддама...

     >>Ну і як останній аргумент - Росія може попередити, що зразу після >>оголошення "Газпрому" банкрутом нанесе ядерний удар по столицях >>світу.
     >Егеж... тільки славний горад Мухін постараються "не зачепити". Де >дочінька пуціньська живе.
     Евакуацію перед тим влаштують. :) І вся еліта поховається у спеціально збудоване під Уралом підземне містечко...
 • 2009.04.10 | АБВГ

  Енергетична імперія тріщить. Почитайте, як сучать ногами

  Бігають по газпромівському хмарочосу вверх-вниз, викрикуючи і заперечуючи прокляття все більш численним ворогам.
  (Друзів же нема...)

  Сообщение о реакции ООО "Газпромэкспорт" на обвинения МИД Туркмении в создании условий для взрыва на газопроводе "Средняя Азия-Центр" (САЦ) аннулировано по просьбе ООО "Газпромэкспорт", дочерней компании ОАО "Газпром". (!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
  Об этом в беседе с "Лентой.Ру" рассказала заместитель начальника отдела по работе с российскими СМИ "Газпрома" Татьяна Голубович.

  Сообщение вышло на ленте РИА Новости вечером в четверг. В материале говорилось о том, что "Газпром" считает обвинения МИД Туркмении беспочвенными, так как действия компании не могли послужить причиной взрыва.

  Согласно сообщению, вице-президент "Газпромэкспорта" Илья Кочеврин рассказал о том, что российская компания сообщила туркменским партнерам о сокращении объемов и предложила схему сокращения. "Мы не понимаем, почему ими была использована другая схема, а не предложенная нами", - цитировало агентство Кочеврина.

  Взрыв на участке газопровода САЦ на границе с Узбекистаном произошел в ночь на 9 апреля. Позже МИД Туркмении распространил заявление, в котором обвинил "Газпромэкспорт" в резком сокращении объемов отбираемого туркменского природного газа из газопровода. В результате действий российской стороны, полагают в Ашхабаде, сильно возросла нагрузка на газораспределительные сети, что и привело к взрыву. Туркмения также обвинила Россию в грубом нарушении условий соглашения о купле-продаже газа.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua