МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктор Суворов - про Україну та КГБ (л)

04/10/2009 | Bestt
У. Т.: Багато хто вважає, що Захід сьогодні так само лояльний до Росії Путіна і Мєдвєдєва, як 60 років тому був лояльний до Сталіна. Як ви це оцінюєте?

– Правильно. В мене є своє спостереження. Коли я втік із СРСР і зі мною розмовляли всякі експерти, я був приголомшений їхнім обсягом знань про нас, про Радянський Союз. А потім я зметикував: вони знають усе – вони не розуміють нічого. Все знають, але нічого не розуміють....

У. Т.: Як ви думаєте, що собою являють російські спецслужби? Кого вони обслуговують?

– Хлопці працюють на себе: бізнес, мафія, вбивства. Ось мого друга Сашу Літвінєнка вбили тут, у Лондоні. А насправді це вбивство гідно не оцінене. Це не просто політичне вбивство – це перший в історії акт міжнародного тероризму з використанням радіоактивних речовин. Ось що це таке. Ці хлопці працюють трохи на Росію, хоча вся їхня діяльність злочинна. Там із мафією все перев’язано, під теплим крилом.

У. Т.: Дивіться, що відбувається, якщо порівнювати ситуацію в Росії та Україні: в Росії КДБ як корпорація і далі є реальною владою, а в Україні цього не сталося.

– Є цьому пояснення. Річ у тім, що вся влада КДБ була зосереджена в Москві – вся: Казахстан, Україна, Білорусь усе одно замикалися на Москву. Коли цей нервовий центр від­окремився, то самостійної сили у неросійських таємних служб не ви­явилося: не було інформаційної потужності на місцях. Найкраща агентура всередині країни була відома перш за все Москві й у будь-якому випадку залишилася під контролем Москви. На чому тримався комунізм? На страхові. А страх стояв на стукачах. А всі стукачі, зрештою, були під контролем Москви. І коли все це звалилося, агентура – коріння цієї влади – опинилася під контролем Луб’янки. І вся та центрова агентура, яка була в Києві, Одесі, Севастополі – вона вся залишилася під контролем Москви.

У. Т.: Дотепер?

– Цього я не можу сказати. Може, якісь вимерли вже. Але коли все почало руйнуватися, то московський КДБ значно впливав на всі республіки, можливо, за винятком Прибалтики, де одразу ж змінили всі спецслужби. Там відбудовували нову державність. Від низу до верху. А Україна – їй не пощастило в тому, що це хоч і була вільна держава, але її було пронизано агентурою Москви. Хоча вирости в щось більше КДБ в Україні не зміг.

....

– Більшість у Верховній Раді вважає, що той, хто зрадив Радянський Союз, зрадив Москву, тому в Україні робити нічого. Самі вони, мабуть, ідучи за логікою, вірності Радянському Союзу дотримуються й Москві підкоряються. Ну й нехай підкоряються.

http://www.ut.net.ua/art/166/0/2422/

Відповіді

 • 2009.04.10 | Хвізик

  дуже цікаве інтерв‘ю

  "Більшість у Верховній Раді вважає, що той, хто зрадив Радянський Союз, зрадив Москву, тому в Україні робити нічого. Самі вони, мабуть, ідучи за логікою, вірності Радянському Союзу дотримуються й Москві підкоряються. Ну й нехай підкоряються."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.10 | Bestt

   Re: обидно - что правда

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.11 | Сергій Кабуд

    на абіжених воду возять роскажіть про це друзям, виробить підхід

    в своєму товаристві, передайте іншим пораду робити теж саме

    сторонтеся небезпечних елементів з числа совецкіх службовців і теперішніх держслужбовців

    утворюйте конценсус, - спільну думку

    коли відчуєте сили- стане ясно ЩО робити

    досвід є: 2004

    основа успіху: військова дісціпліна
 • 2009.04.11 | xantim

  І Медведчук тому - чудове підтрвердження

  > І коли все це звалилося, агентура – коріння цієї влади – опинилася під контролем Луб’янки. І вся та центрова агентура, яка була в Києві, Одесі, Севастополі – вона вся залишилася під контролем Москви.
  >
  > У. Т.: Дотепер?
  >
  > – Цього я не можу сказати. Може, якісь вимерли вже. Але коли все почало руйнуватися, то московський КДБ значно впливав на всі республіки, можливо, за винятком Прибалтики, де одразу ж змінили всі спецслужби. Там відбудовували нову державність. Від низу до верху. А Україна – їй не пощастило в тому, що це хоч і була вільна держава, але її було пронизано агентурою Москви. Хоча вирости в щось більше КДБ в Україні не зміг.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.11 | Bestt

   ось іще один "кадр"

   "Славяне - очистим для себя Луганщину"

   http://obkom.net.ua/news/2009-04-11/1210.shtml

   єт еще царская охранка на этих текстах дела творила...
 • 2009.04.11 | stryjko_bojko

  Коментарі читачів(\)

  Коментарі читачів
  http://www.ut.net.ua/art/166/0/2422/


  гобб 10.04.2009 23:36
  а сууворов как был дерьмом так им и остался и если бы он хоть на денёк вернулся на территорию проданой им родины его бы просто порвали как тузик грелку.

  Виктория 10.04.2009 21:28
  Бред полный. сейчас бы Сталина нам- так никакого бы кризиса не было. А то "западенцы" только мову плекают и советские времена грязью поливают. При этом почти все работают за границей, налоги не платят и живут за счет дотационного бюджета (за наш с вами счет, добропорядочные граждане).

  Лёха 10.04.2009 19:26
  Таким,как "Суворов" место за решеткой.Он популярен у тех,кто уважает предателей Родины!

  Виктор 10.04.2009 19:23
  Сволочь ты сам,так называемый суворов! И тебе ли ,говорить о СТАЛИНЕ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua