МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Телевізор з лінзою

04/10/2009 | DADDY
Мені вчора співробітники подарували телевізора. Старенького такого – КВН, з лінзою. Я спочатку образився, мовляв що ж ви, гади, не могли вже якусь «соню» подарувати? А потім увімкнув, подивився і зрозумів: в цьому старенькому ящику укрсучдійсність бачиш на диво чітко і випукло, навіть рельєфно – напевно за рахунок лінзи.
Так ось: вчора в ефірах низки телеканалів пройшли сюжети про спеціальне засідання уряду (чи це збіговисько було не урядовим засіданням, а «нарадою» товстих вуйків з керівної ланки агропрому), на якому Юлія Володимирівна живописала картину розквіту кооперативної торгівлі у містах і містечках України. Мовляв сам виробник привезе вирощений врожай городини, вигодувану і забиту свиню, телятко, а також смачненьке млєко-масло-яйко на ринок і продасть там міським неробам по низьким цінам «від виробника». Правда, журналісти не пропустили нагоди нагадати глядачам, що така ініціативу у Йулі вже була декілька місяців тому, але чомусь захлинулась.
І тут ми підходимо до найцікавішого: цілиц Прем‘єр-міністр великої (європейської!!!) країни несподівано сама згадала про провал минулої ініціативи і пояснила його титм, що на «колгоспних» ринках діє мафія перекупників і тих осіб, яким належать ринки і які перетворили їх на своєрідні супермаркети. Далі цитую: «якщо селянин виїде з дешевою продукцією на ринок, зі своїм м‘ясом, яке дешевше на 30%. то його машина буде спалена, якщо він разом зі своєю дешевою продукцією не поїде з ринку і не зачиниться на своєму подвір‘ї». Ну, і як вихід з такого сумного становища, прем‘єр запропонувала віділити в містах земельні ділянки і організувати окремі «легкі» ринки, на які будуть допускатися лише виробники, а не перекупники.
Виникає низка запитань:
Як саме виробник доставить свою продукцію на Йулін кооперативний ринок? Йому нададуть транспорт? Коли, в якій кількості, за яку плату цей транспорт надаватимуть і хто за це має відповідати?
А міліція у нас виключно з молдовськими опозиціонерами та літаками Балоги полює? З базарною «братвою» орли-беркути-сапсани-ворони Луценка не воюють, а товаришують і кришують?
Хто (чи що) завадить «братві» так само поставити під свій жорсткий контроль нові Йуліни «легкі» ринки і встановити там свої правила торгівлі і свої ціни?
Як саме можна відрізнити справжнього виробника с/г продукції від продавця на ринку, який товар отримав від перекупника, а також чим відрізняється «перекупник - посередник» від звичайного законослухняного підприємця? Варіанти: по кількості рук-ніг-голів, по розбухлих від нетрудових доходів гаманцях (ах, як совком потягнуло), по цінах, які відрізняються від обіцяних Йулєй?
Відповідей на ці запитання сам не маю і від прем‘єра не чекаю, бо бачив вже за свій довгий вік неодноразово різні компанії такого самого штибу: за радянських часів і хліб берегли у їдальнях, і з нестачею м‘яса боролися рибними днями, з пияцтвом теж боролися аж гай гудів. І в незалежні часи без компаній не обійшлося, але такого «комсомольського задору», як зараз у декого з колишніх комсюков-бізнесменів-банкірів, я давно не відчував: тут тобі і дешеве м‘ясо на Великдень у 2005-му, і бензин, який до нас літаками-пароплавами везли тоді ж, і дешева курятина минулого року (погнила, холера, геть уся на складах – не встиг Поливанов поласувати). Ну, ось тепер панацеєю будуть у нас кооперативні (їх, до речі, Йуля помилково колгоспними називала) ринки – готуйте гроші на дешеву продукцію від сільгоспвиробників.
Завтра матиму вільний час – ще хочу через лінзу правдиву реальність побачити. Можу світло побачу, а може месію чергового (а може наступного).

Відповіді

 • 2009.04.10 | Хвізик

  телевізор КВН - то є дуже класний подарунок. Шедевр техніки !

 • 2009.04.10 | странник

  Систему надо менять, а не мессий.

  DADDY пише:
  > Завтра матиму вільний час – ще хочу через лінзу правдиву реальність побачити. Можу світло побачу, а може месію чергового (а може наступного).

  На хрен нам мессии?? Систему надо менять. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.10 | DADDY

   "Систему надо менять" - за це і сів

   странник пише:
   > На хрен нам мессии?? Систему надо менять. :)
   Це ж не те, що я шукаю месію - я дивлюсь телевізор КВН з лінзою :-)
  • 2009.04.11 | Сергій Кабуд

   бачиш держслужбовця: знай на 90% це гніда

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.11 | Хвізик

    на низькому рівні є багато цілком нормальних людей

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.11 | Сергій Кабуд

     питання не до особистих якостей а до того яку роботу виконує(ред

     1.СБУ- зараз небеспечно малочисельна, потребує підсилення патріотичним елементом

     2.мусарка- потребує 100% ліквідації. населення здатне самостійно захиститися від злочинності на рівні в ТИСЯЧІ разів краще за мусарку з картавим йолопом начолі

     3.Армія- зараз небеспечно малочисельна, потребує підсилення патріотичним елементом

     4.Решта держслужбовців крім мінімального апарату Президента :

     який сенс їх годувати за рахунок скарбниці?

     ЗВІЛЬНИТИ ВСІХ ДО ЄДИНОГО
     --------------

     За відсутності
     мусарів і перевіряючих включно з пожежними інспекторами, податківцями:

     бізнес в Україні за МІСЯЦІ, лічені місяці розквітне так, що можна буде

     по перше : мати ВІД'ЄМНЕ безробіття(не вистачатиме працівників)

     по друге : масово повертатимуться заробітчани і емігранти

     по третє : за системою ДОБРОВІЛЬНОГО сплачування податків назбираємо в ТИСЯЧІ разів більше у скарбницю

     і це лише основні позитиви підходу, які одразу зрозумілі
     ----

     все це відомо давно і працює саме так всюди в світі

     Пізніше, коли поллється водоспад грошей, ДОБРОВІЛЬНО сплачуваємих ВДЯЧНИМИ украінцями в скарбницю:

     можна буде обережно і обмежено додати до вищевказаних категорій нові категорії службовців на державу
     ------

     Хто ще сумнівається:

     згадайте як українці зібрали гроші і ОХОРОНЯЛИ правопорядок у 2004 на Пом Рев.
     !!!!!!!

     --------

     додам про вчителів і подібні категорії позитивних службовців:

     батьки скинуться і забашляють а ще краще: перевести школи на приватні рейки.

     Тоді ВСІ проблеми з програмами, якісттю освіти відпадуть в 1 годину, не в день чи місяць, в ГОДИНУ

     бо люди візьмуть на себе відповідальність за котроль освіти


     фактично те що я описую було здійснене у 2004 на кілька місяців, стихійно і не на найкращому рівні ефективності

     З судами: хоче район мати суддів: хай збирають гроші самі, хоче місто- так само.

     СБУ- контролюватиме процес.

     Може схема ця дуже спрощена, я не стверджую що вона найкраща, але вона набагато краща за існуючу. Разів так в 10 000 .
  • 2009.04.11 | papaya

   Re: Так!

   Re:Систему надо менять, а не мессий.
 • 2009.04.11 | Боровик

  Вони далекі від народу

  DADDY пише:
  > І тут ми підходимо до найцікавішого: цілиц Прем‘єр-міністр великої (європейської!!!) країни несподівано сама згадала про провал минулої ініціативи і пояснила його титм, що на «колгоспних» ринках діє мафія перекупників і тих осіб, яким належать ринки і які перетворили їх на своєрідні супермаркети. Далі цитую: «якщо селянин виїде з дешевою продукцією на ринок, зі своїм м‘ясом, яке дешевше на 30%. то його машина буде спалена, якщо він разом зі своєю дешевою продукцією не поїде з ринку і не зачиниться на своєму подвір‘ї». Ну, і як вихід з такого сумного становища, прем‘єр запропонувала віділити в містах земельні ділянки і організувати окремі «легкі» ринки, на які будуть допускатися лише виробники, а не перекупники.
  > Виникає низка запитань:
  > Як саме виробник доставить свою продукцію на Йулін кооперативний ринок? Йому нададуть транспорт? Коли, в якій кількості, за яку плату цей транспорт надаватимуть і хто за це має відповідати?
  На практиці мав щастя два рази бути причетним до реалізації дебільних проектів з базарами.
  Перший раз тупо заставляли продавати продукцію за цінами спущеними зверху. В обмін "дарували" ненаїзд державних органів.
  Наступний раз просто заставляли бути присутнім на базарі зі своєю продукцією. Неявка каралася візитами тих же держорганів, але за пляшку можна було відмазатись від неявки.
  Проблема в тому, що більшість владних людей виросли з рекету чи навколорекету і у них відповідне уявлення про реалії сьогодення.
  Вони не можуть міряти нормальними категоріями. Мене шляк трафляє, коли бачу як вони лізуть в справи до яких далекі. Про яких спекулянтів іде мова? Я шукаю цих спекулянтів щоб допродати залишки овочів зібраних восени. Ми шукаємо спекулянтів для продажу продукції, ми принципово не працюємо з кінцевими споживачами. Наша відпускна ціна свідомо вдвічі нижча базарної, магазинної та іншої роздрібної. Ми є виробники, а не продавці. У нас немає штату продавців, у нас немає досвіду, натхнення та бажання стояти за касою чи за прилавком. Ми задобрюємо зі всіх боків "спекулянтів", щоб вони були і щоб їх було якомога більше.
  Ця дурна сучка з борговими блохами хай сама постоїть на базарі, позберігає продукцію, порахує збитки непроданого...
  Хай сама спробує на місці селянина в перші тижні нормального довгоочікуваного тепла піти прродавати замість того щоб сіяти...
  Коли ж вона вгомониться? Хто її зупине?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.11 | Хвізик

   Re: Вони далекі від народу

   Боровик пише:
   > Ця дурна сучка
   вона не дурна

   > Коли ж вона вгомониться?
   сама - ніколи

   > Хто її зупине?
   ніхто не хоче рук бруднити
  • 2009.04.11 | Сергій Кабуд

   сучка з блохами це робе не з дуру а свідомо руйнуючи Україну і

   український бізнес
  • 2009.04.11 | DADDY

   Re: Вони далекі від народу

   Боровик пише:
   > На практиці мав щастя два рази бути причетним до реалізації дебільних проектів з базарами.
   > Перший раз тупо заставляли продавати продукцію за цінами спущеними зверху. В обмін "дарували" ненаїзд державних органів.
   > Наступний раз просто заставляли бути присутнім на базарі зі своєю продукцією. Неявка каралася візитами тих же держорганів, але за пляшку можна було відмазатись від неявки.
   > Проблема в тому, що більшість владних людей виросли з рекету чи навколорекету і у них відповідне уявлення про реалії сьогодення.
   > Вони не можуть міряти нормальними категоріями. Мене шляк трафляє, коли бачу як вони лізуть в справи до яких далекі. Про яких спекулянтів іде мова? Я шукаю цих спекулянтів щоб допродати залишки овочів зібраних восени. Ми шукаємо спекулянтів для продажу продукції, ми принципово не працюємо з кінцевими споживачами. Наша відпускна ціна свідомо вдвічі нижча базарної, магазинної та іншої роздрібної. Ми є виробники, а не продавці. У нас немає штату продавців, у нас немає досвіду, натхнення та бажання стояти за касою чи за прилавком. Ми задобрюємо зі всіх боків "спекулянтів", щоб вони були і щоб їх було якомога більше.
   > Ця дурна сучка з борговими блохами хай сама постоїть на базарі, позберігає продукцію, порахує збитки непроданого...
   > Хай сама спробує на місці селянина в перші тижні нормального довгоочікуваного тепла піти прродавати замість того щоб сіяти...
   > Коли ж вона вгомониться? Хто її зупине?

   Таким чином ініциатива з ринками та виробником-продавцем буде провалена не тільки на етапі транспортування і рекета, а ще й з системної причини: гарний виробник-селянин-фермер не завжди (а практично ніколи) не є гарним продавцем. Не можна одночасно вигодовувати свиней і торгувати м"ясом на ринку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.11 | Сергій Кабуд

    ця називається розподіл праці. концепції кілька тисяч років

    і от вона дійшла до Дедді! Краще пізно ніж ніколи


    гарний виробник-селянин-фермер не завжди (а практично ніколи) не є гарним продавцем. Не можна одночасно вигодовувати свиней і торгувати м"ясом на ринку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.12 | DADDY

     Основне це не те,що дійшло до DADDY, а те, що не дійшло до Йулі

     Сергій Кабуд пише:
     > і от вона дійшла до Дедді! Краще пізно ніж ніколи
     >
     >
     > гарний виробник-селянин-фермер не завжди (а практично ніколи) не є гарним продавцем. Не можна одночасно вигодовувати свиней і торгувати м"ясом на ринку.
   • 2009.04.12 | Боровик

    Re: Вони далекі від народу

    DADDY пише:
    > Таким чином ініциатива з ринками та виробником-продавцем буде провалена не тільки на етапі транспортування і рекета, а ще й з системної причини: гарний виробник-селянин-фермер не завжди (а практично ніколи) не є гарним продавцем. Не можна одночасно вигодовувати свиней і торгувати м"ясом на ринку.
    Друже, так це більшість таких "ініціатив" впираються в нерозуміння системних речей. Нормальніший підхід у них появляється тільки там де потрібно зістригти грошики у всієї країни.
 • 2009.04.11 | Semen

  Re: Телевізор з лінзою

  Прем'єр і далі намагається гіпнотизувати громадян яскравими картинками про пожвавлення економіки, змусивши Держкомстат приховувати реальні статистичні показники.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.11 | DADDY

   Semen, це цитата з Кислинського

   Semen пише:
   > Прем'єр і далі намагається гіпнотизувати громадян яскравими картинками про пожвавлення економіки, змусивши Держкомстат приховувати реальні статистичні показники.

   Або це Ви писали, або припиняйте цитувати "канцелярських хлопчиків"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.11 | Сергій Кабуд

    Вам заздрісно що він цитує Кислинського? Хай більше цитує.

    а ви повчиться в розумних людей як Кислинський:
    і чітко бачити ситуацію і вміло та прозоро та лаконічно її хакактеризувати

    принаймні це не маячна про телевізор з мусарки
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.11 | DADDY

     Заздрити Семенну чи Кислінському?Ви обкурилися,Кабуде

     Сергій Кабуд пише:
     > а ви повчиться в розумних людей як Кислинський:
     > і чітко бачити ситуацію і вміло та прозоро та лаконічно її хакактеризувати
     >
     > принаймні це не маячна про телевізор з мусарки
     Не подобається? Ваше право.
     Напишіть щось не таке "зі сміттярки" як я.
     Чи імпотенція заважає?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.11 | Сергій Кабуд

      ваше обкурилися- це типовий гебешний хід

      де ви набралися грязі?

      так само як і ваша заява про цитування Кислинського

      нездорова заява.


      Заява людини в собі абсолютно не впевненої, з мутним минулим.

      Чим викликана?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.12 | Михайло Свистович

       О, вже і Дедді гебіст

       Сергій Кабуд пише:
       > де ви набралися грязі?

       Він її не набирався. Він вказав постеру, що гроші треба відпрацьовувати.

       >
       > так само як і ваша заява про цитування Кислинського
       >
       > нездорова заява.

       абсолютна здорова і дуже влучна

       >
       > Заява людини в собі абсолютно не впевненої, з мутним минулим.

       Дедді абсолютно в собі впевнений

       >
       > Чим викликана?

       Здоровим глуздом
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.13 | Сергій Кабуд

        цього не було сказано, але спосіб наїзду- гебешний

        ментальність - совяча
    • 2009.04.12 | Михайло Свистович

     Re: Вам заздрісно що він цитує Кислинського? Хай більше цитує.

     Сергій Кабуд пише:
     > а ви повчиться в розумних людей як Кислинський

     Кислинський не є розумним. Дедді розумніший.
 • 2009.04.11 | yes

  Я ще такого тупого чиновника, як Тимошенко не бачив.

  Чи може сільськогосподарська ідивідуальна продукція бути дешевою, коли електроніка, авта, пальне, послуги різноманітні іт.д є дорогими.

  Може - при високій продуктивності виробництва сільськогосподарської продукції.

  Але цю продуктивність на підсобному індивідуальному господарстві не можливо досягнути, бо капіталовкладення у засоби виробництва будуть значно перевищувати дохід від продукції, бо вони приносять віддачу тільки на площах у сотні гектарів.

  Звідси, тільки інваліди і перестарілі бабці понесуть на "колгоспний" ринок продукцію (якщо відсічуть перекупок), які завдяки Тимошенко у злиднях і щоб не вмерти з голоду, понесуть пучок петрушки чи яйце, яке вони могли б самі з"їсти, на той ринок і тільки з єдиною метою, на виручену копійчину вкупити собі хліба.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.11 | Сергій Кабуд

   ви думаєте ворожина того не розуміє? не смішить

   ви з спамом розмовляєте
 • 2009.04.12 | саша_нічна варта

  Юля вперед! Конструктивній критиці welcome!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.12 | ak1001

   хе-хе, конструктивна критика на знищення України :)

   критикуйте, критикуйте скільки вам влізе! :)

   Йуля вперьод!
   гори гори ясно доки на загасло!
   наш паравоз вперьод летіт в руїнах остановка!
  • 2009.04.12 | Sean

   Ви, перепрошую, довбати не замахалися, нє?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua