МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Молдавский майдан требует забрать Черновцы и кусок Одещины (л)

04/10/2009 | krmspmg
На полу валялись обрывки огромного плаката с картой Великой Румынии, в которую, помимо Молдовы и Приднестровья, были включены украинские Черновцы, Белгород-Днестровский и Измаил с сопредельными с ними землями. Захватив здание «президентуры», участники акции вывесили плакат над входом вместе с румынским флагом. В такой же флаг был завернут студент Ион, который охотно позировал нам, показывая забинтованные пальцы – их перебили во время вчерашних столкновений.

http://infoporn.org.ua/2009/04/10/kyshynev_pogrom_bez_vybora

Відповіді

 • 2009.04.10 | Bestt

  Re: угу - румыны организовали

  дайош - визы для румынов в Украину,

  помощь от брацкой росии , два самолета черемухи

  и росийский спецназ в администрацию президента.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.10 | krmspmg

   Re: угу - румыны организовали

   я не знаю кто что организовал. Но молдово-румынские националисты выдвигают территориальные претензии к Украине. и их аппетиты растут. Только слепой этого не видит.

   Bestt пише:
   > дайош - визы для румынов в Украину,
   >
   > помощь от брацкой росии , два самолета черемухи
   >
   > и росийский спецназ в администрацию президента.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.10 | Убітий Єнот

    Уже молдован испугались?

    Ну ничё, бегите к расее-маме, она вас защитит от злых молдован и румынов.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.10 | krmspmg

     Re: Уже молдован испугались?

     а вас то кто защитит?

     Убітий Єнот пише:
     > Ну ничё, бегите к расее-маме, она вас защитит от злых молдован и румынов.
   • 2009.04.11 | ziggy_freud

    і ви чого-небудь вимагайте

    наприклад, острів Зміїний в оренду на 99 років. Шанси отримати приблизно такі самі.
   • 2009.04.12 | stryjko_bojko

    Територіальні претензії - це блеф люмпена

    krmspmg пише:
    >угу - румыны организовали... я не знаю кто что организовал. Но молдово-румынские националисты выдвигают территориальные претензии к Украине. и их аппетиты растут. Только слепой этого не видит.
    >
    ---------------
    В НАТО і ЄС приймали кожну країну після того, як їх ПРезиденти та Парламенти підписали угоди(заяви), що у них НЕМА жодних територіальних претензій до інших держав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.04.10 | Тестер

  Можу запропонувати місце на цвинтарі в Звенячині

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.04.10 | zakhar

  Яким чином? Силою? Вони ж з ПМР розібратись досі не можуть.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.10 | krmspmg

   Re: Яким чином? Силою? Вони ж з ПМР розібратись досі не можуть.

   не могут, но хотят.
   "яким чином?" - военным путем
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.12 | Михайло Свистович

    Re: Яким чином? Силою? Вони ж з ПМР розібратись досі не можуть.

    krmspmg пише:
    > не могут, но хотят

    хотіти не шкідливо, хоча зростаючий невдоволений апетит може призвести до виразки :)

    > "яким чином?" - военным путем

    Дуже смішно, Вам молдавани чимсь особисто насолили, що Ви аж так намагаєтесь викликати тут ненависть до них?
   • 2009.04.12 | ziggy_freud

    Re: не могут, но хотят.

    krmspmg пише:
    > не могут, но хотят.

    в сексології це зветься імпотенцією. В політиці теж.

    > "яким чином?" - военным путем

    де ви були в 1989-1992му? Якщо не в Молдові, ознайомтесь з джерелами.

    конфлікту Молдови з Україною не буде. Молдови з Румунією і України з Румунією теж. "Не тратьте, куме, сили. Спускайте си на дно" (с)
 • 2009.04.11 | Арій.

  Потрібно згадати про те, що МАССР організовувалась на українськи

  х землях.
  І повернути їх.
 • 2009.04.11 | karpo

  Це зовсім не жарти.

  Вже пробував звернути увагу "майданівської громади" на ці питання http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1239146563&first=&last=&pattern=%C4%E6%F3%F0%E4%E6%F3%EB%E5%F8%F2%E8
  але розуміння не зустрів. Дивно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.04.11 | Сергій Кабуд

  Румунія- країна гестапо.Чисельність гадів вражає(л)

  У 1978 році у Румунії була одна велика розвідувальна служба: в Секурітате, укомплектована прим. 16,000 операцій офіцерів.

  Тепер воно має шість (НДІ, SIE, UM 0962, СТС, SPP, DGIA), які покриті більшості колишніх офіцерів Секурітате і його методи роботи.

  Згідно з румунським ЗМІ, ці шість призраков комунізму є роздуті в 30000 співробітників. [II] НДІ (внутрішні контррозвідки) в одиночку, що охоплює 22 млн. чоловік, бл. 12000 співробітників.

  Його французький еквівалент, у літній час, що охоплюють населення в три рази більше, у 6000. Його німецький колега, то BfV, яка охоплює 82 млн. чоловік, лише 2448 співробітників.

  Якщо Сполучені Штати повинні були застосовувати цей коефіцієнт для румунського населення, ФБР буде ок. 190,000 агентів, а не 12156 вона має сьогодні.

  Літні румуни ще покласти палець до губам їх для позначення потенційних присутність прихованих мікрофонів.

  Не дивно, понад 2 мільйонів чоловік покинули країну після краху комунізму.
  http://frontpagemagazine.com/Articles/Read.aspx?GUID=7B3333A7-DE30-400E-8051-2B8AF0E3CE8E

  У новій країни НАТО квитне анти-амеріканізм
  Іон Міхай Pacepa
  FrontPageMagazine.com | понеділок, Березень 23, 2009

  LE ROI EST Мортен, Vive LE ROI! Антиамериканізм мертв, да здравствует антиамериканізм!

  Мой родной Румунії стала другою колишнього радянського блоку країна, після Росії, відродити КДБ гасла "Америка-це самі ворога".

  Румунія Верховний суд просто відмовився скасувати смертний вирок 1974 дає два-бітних комуністичної Дракули назвали Чаушеску в один американський громадянин, Костянтин Rauta. Це американський "зрадником" здійснили "злочин", в "зраді" комуністичної Румунії політичної поліції і надання допомоги США перемогти Радянський зла.

  Rauta є авторитетним вченим НАСА, який протягом останніх тридцяти років працював на важливих США аеро-космічних проектів, таких як Хаббл, KOBE, EOS і ЛЕНДСАТ. Він також брав участь у розробці різних космічних систем оборони, вносить істотний внесок у справу оборони США і її союзниками НАТО.

  Румунія вважає, що ще анти-комуністичних злочинів є країною НАТО. 23 листопада 2002 року, коли румуни були офіційно повідомив про те, що їхня країна була сидить на столі НАТО, веселка з'явилася в Бухаресті небо. "Бог посміхається на нас", президент Джордж У. Буш заявив захоплюватися натовпу. Бог дійсно усміхаються в Румунії. Від одного дня до наступного, що країна, яка має темно історію Римської, Османської імперії, і радянської Phanariot професій, став вже не схильні іноземного панування. Американських солдатів, дислокованих в даний час в Румунії, сповнені рішучості захистити, що територіальну цілісність країни з їх життям.

  Румунія в системі відправлення правосуддя, однак, схоже, не в змозі зрозуміти, що в країні були прийняті в НАТО, хоча його-майстрів основному колишні комуністичні суддів або співробітників Чаушеску у політичній поліції, Секурітате-водія в даний час приблизно в лімузинах імпортовані з країн НАТО країн. Протягом останніх п'яти років, 6284 чоловік засуджені до комуністам за допомогу, так чи інакше, США і НАТО щодо знесення радянської імперії просили, щоб їх вироки скасували, але тільки три з них вдалося-медіа, оскільки тиск. [ I] Понад 500000 патріоти вбили або терор з боку комуністів до сих пір не відновлено. У той же час тисячі колишніх Секурітате офіцерів і сотні тисяч своїх осведомітелей і колабораціоністів, які писали про кривавих еру в історії Румунії до сих пір екранованих завісою секретності.

  Як можна за комуністів, щоб викликати цей постріл в НАТО країни, системі правосуддя двадцять років після краху комунізму?

  Професор Том Галлахер, один з провідних світових експертів з питання про сучасних Румунії, хто викладає еволюцію пост-комуністичних держав на Бредфордского університету у Великій Британії, прийшов до висновку, що Румунія була переведена з жорстких егалітарізма до супер-inegalitarianism запустити корумпованими колишніми комуністами , які на словах-службі демократії. Це "нове хижих Еліт" має "збільшила розрив між паразитичних державних та деморалізації суспільства". На його думку Румунія поки не є демократією, тому що "функціональної демократії не може бути заснована на брехні, заперечення і забуття". Це також предметом його книги Румунії з комунізмом: відмова від демократії (Херст, 2004), в якому міститься висновок про те, що "в Румунії під контролем корумпованих колишніх комуністів загрожує бути небезпечною силою для регіональної нестабільності".

  Я його мою чином. Сьогодні ми знаємо, як демократія може бути змінений комуністичної тиранії, але ми все ще вчимося, як звернути назад цей кошмар. Мій рідній країні є прикладом. Пост-Чаушеску Румунії був перетворений у безпрецедентному, приголомшуючий шлях, але він залишається поліцейським державою, як Росія, де КДБ була державою всередині держави, а тепер це держава.

  У 1970-х років я супроводжував румунський прем'єр-міністр Іон Георге Маурер на відвідування Папою Павлом VI, який сказав, якщо б він міг надати нам одне бажання, яким він буде. "Зміна нашого географічного положення", прем'єр-міністр заявив, наполовину в жарт. Румунія була, по суті, єдиною країною Східної Європи повністю оточений комунізм, і це вплинуло на його перехід до демократії. Румунія протяжність кордону з Росією, як і раніше, хронічно поганого поліцейського держави (6000 колишніх офіцерів КДБ, що входять в федеральні та місцеві органи влади), зробили його більш важким для Румунії, щоб убезпечити себе від радянської введених політичної поліції держави.

  У 2005 році Дональд Рамсфелд було запропоновано висловити зауваження з приводу збереження в Секурітате в сьогоднішній Румунії. "Я нічого не знаю про Секурітате, і я не піклуються про нього!" Це була стратегічна помилка з боку нашого 21-го міністра оборони і воно стосувалося Росії.

  У 1978 році, коли президент Картер мені політичного притулку, Румунія була однієї великої розвідувальної служби: в Секурітате, укомплектована прим. 16,000 операцій офіцерів. Тепер воно має шість (НДІ, SIE, UM 0962, СТС, SPP, DGIA), які покриті більшості колишніх офіцерів Секурітате і його методи роботи. Згідно з румунським ЗМІ, ці шість призраков комунізму є роздуті в 30000 співробітників. [II] НДІ (внутрішні контррозвідки) в одиночку, що охоплює 22 млн. чоловік, бл. 12000 співробітників. Його французький еквівалент, у літній час, що охоплюють населення в три рази більше, у 6000. Його німецький колега, то BfV, яка охоплює 82 млн. чоловік, лише 2448 співробітників. [III] Якщо Сполучені Штати повинні були застосовувати цей коефіцієнт для румунського населення, ФБР буде ок. 190,000 агентів, а не 12156 вона має сьогодні. Літні румуни ще покласти палець до губам їх для позначення потенційних присутність прихованих мікрофонів. Не дивно, понад 2 мільйонів чоловік покинули країну після краху комунізму.

  Кати НЕ свідчити проти себе. 13 березня 2009 року румунські засоби масової інформації оголосили, що в країні судовій системі відмовився пред'явити звинувачення начальнику Чаушеску внутрішньої та зовнішньої політичної поліції Миколи Plesita, незважаючи на переконливі докази він був жорстокий вбивця. У 2001 році, наприклад, генеральний прокурор в Берліні (Німеччина), якій було доручено Plesita з міжнародним тероризмом. Берлінський суд документи доводять, що в 1980 році Plesita принесли сумно відомої терористичної Карлос "шакал, і його заступник, Йоханнес Weinrich, Румунії, дала їм розкішна вілла (фото додається), в навчальний табір поблизу Бухареста (місце передбачено), 100 фальшивих паспортів ( зразки надаються) і 20 кг в пластикової вибухівки EPH/88 [IV] (зразок додається), щоб підірвати румунського відділення радіостанції "Вільна Європа" в штаб-квартирою в Мюнхені.

  RFE Вісім співробітників були поранені в тому, що терористичні напади, яке відбулося 21 лютого, 1981. П'ять румунських дипломатів в Західній Німеччині були оголошені нон грата. Plesita нагороджені Карлос з $ 400,000. Гроші, був переданий на зберігання в рахунку № 471 1210 3502 в румунської Банк для зовнішньої торгівлі під назвою Annalise Краммер, хто насправді був Магдалени Копп, "шакал в коханця і партнера. [V]

  У Шакал і Weinrich є закінчення свої дні у в'язниці. Plesita безкоштовно, оскільки він "захистив свою країну від анти-комуністичних Радіо" Вільна Європа ", на думку Румунії в системі правосуддя по сей день як ворога. Plesita продовжує отримувати суттєву пенсія з румунського уряду, і дати інтерв'ю ТБ підбурювання до його колишніх підлеглих, щоб убити "зрадника, який допоміг ворога", тобто, США та їх союзники по НАТО.

  Судді, хто підтримував Чаушеску покарання за Rauta та 6281 інших анти-комуністів, які просили, щоб їх скасував вирок, і прокурорів, які відмовилися пред'явити звинувачення Plesita повинні дивитися Меморіал страждання. Це приголомшливі ТВ серійний побудований Люсія Hossu Лонгіно протягом останніх п'ятнадцяти років. У більш ніж 100 епізодах тряска, цей далекоглядний фільм-мейкером різко документи деяких з найбільш чудовищных внутрішніх і міжнародних злочинів, скоєних у Секурітате під керівництвом різних Plesitas.

  Я був присвячений американської на 31 років, але при цьому я люблю свою рідну країну, і я хочу, щоб вона в повній мірі відновити свої старі місця в цивілізованому світі. Я скарб 50 років життя там, мої юнацькі мрії, мої родичі, мої добрі друзі і могили моїх батьків. Ось чому я дуже надихає вигляді нового покоління румунів, натхненні Люсія Hossu Лонгіно, намагаючись дати своїй країні нової ідентичності.

  Нана Андрій є одним з них. Він виїхав з Румунії, рятуючись від нової політичної поліції, приєдналися до американської армії, мали термін служби в Іраку, і в даний час отримати PhD в прибережних районах Флориди школи права. Нана переконало його права школу у Флориді використовувати обурливо Rauta справу за організацію міжнародної конференції з Румунії політичного лицемірства (24 березня 2009 року). У деяких престижних міжнародних експертів, закон, з якого Румунії системи правосуддя можна було дізнатися що-небудь, звичайно, погодилися взяти участь в ній. Румунії посольство відхилили запрошення, однак, пославшись на графіку конфлікту.

  Засуджуючи єресь в минулому дійсно самий важкий крок у переході від тиранії до демократії. У 1950-х років, коли я очолював Румунія зовнішньої розвідки станцію в Західній Німеччині, я став свідком того, як в Третьому рейху було знесено, як Західна Німеччина економіки була перебудована з планом Маршалла гроші, і, як країна стала створена парламентська демократія, чиї Wirtschaftswunder (економічне чудо) зробила її провідною державою в Європі. Але лише в 1998 році був бундестагу змогла прийняти закон скасування вироків приділено Клаус фон Stauffenberg, який очолив змову з метою вбивства Гітлера, і всіма іншими німцями, які, так чи інакше, допомогли союзники боротьбі з нацизмом. Хорст Хейман, голова комісії бундестагу, що ініціатором цього закону, вибачився перед німецьким народом, тому що їх парламенту було необхідно 50 років, щоб досягти цієї точки. Тепер німці, хто боровся з нацизмом є заслужений в грандіозний Дім Geschichte дер Bundesrepublik Deutschland, в країні новий музей історії.

  Німеччина необхідні півстоліття засудити нацизм, тому що єресь народилася в Німеччині, і її коріння в грунті. Комунізм і його політичної поліції були не народився в Румунії. Вони були імпортовані з Радянського Союзу, і Румунія не слід чекати нових поколінь відмовитися від них.

  18 грудня 2006 року румунський президент засудив комунізм як "незаконне і винний режиму", і він приніс свої вибачення тим, чиї життя були зруйновані деспотизму. У своїй промові до народу, він пояснив, що право засудити злочини комунізму був наданий йому на "необхідність прийняття Румунії в країні законів".

  Зараз настав час для румунського президента, щоб перейти від слів до дій і почати Хейман стилі закон, який би реабілітувати-судовому та політично сотні тисяч анти-комуністів, які все ще засуджений в Румунії двадцять років після розвалу Радянського імперія рухнула.

  Це також час для румунського президента погодитися з $ 100000 в дар професора Клода Matasa-американського громадянина, який провів роки в комуністичних тюрмах, і в даний час є почесним консулом Румунії в США Проф Matasa безоплатно гроші три роки тому, щоб допомогти Бухарест розпочати будівництво музею Румунії реальні історії, подібні до тієї, побудований у Німеччині, але він поки що не чув ні слова з Бухареста про його пожертвування.

  І цей час для румунського президента внести фундаментальні рішення: що таке "державна зрада" означає і хто є "зрадником".

  Примітки:

  [I] "Magistratii ICCJ, inainte де-FI у comunisti соблюдаться imbecili" (Перед комуністами, Румунії, Верховний Суд магістратов imbeciles), ZIUA, Бухарест, Січень 31, 2009, p. 1

  [II] Ласло Каллай, "Comoara послуг виділяють" (Багатство секретних служб), ZIUA (Бухарест, Румунія), Травень 8, 2007, p.1

  [III] Ласло Каллай, "Послуги виділяють де Люкс" (секретних служб делюкс), ZIUA, Травень 11, 2007, p. 1.

  [IV] Арсеналул Securitatii PENTRU Карлос "(The Секурітате Арсенал для Карлос), Ziua, 19 березня, 2001.

  [V] Джон Follin, "Шакал: повна історія легендарного терористів Карлос" шакал ", Видавничий Аркада, NY, 1998, p. 130-132.

  Генерал-лейтенант (R), Іон Міхай Pacepa є вищим офіційним радянського блоку, що одержали політичний притулок у США на Різдво 1989 Чаушеску і його дружина були страчені після закінчення судового розгляду, де обвинувачення прийшла майже слово в слово з Червона книга його горизонти, до яких згодом перекладено на 27 мов.
 • 2009.04.11 | ziggy_freud

  хай спочатку з Придністров*ям домовляться

  а вже потім поступового переходять до плянів Антонеску і Чаушеску.

  - яким чином Молдова, що не контролює чверть своєї території, може претендувати на чужу?

  - аццкіх румунофошиздов менше, і вплив їх слабший, ніж потрібно для подібних авантюр.
 • 2009.04.12 | Михайло Свистович

  Там фігня написана

  krmspmg пише:
  >
  > http://infoporn.org.ua/2009/04/10/kyshynev_pogrom_bez_vybora

  Не знаю як Філат (не слідкував за метаморфозами цього екс-комуніста), а Урекян точно не є лідером націонал-ліберальної опозиції. Навпаки, цей молдавський Янукович годується з Москви і навіть для окозамилення не скаже ні слова на користь унії з Румунією, хіба що його вкрадуть інопланетяни (с)

  Я вже мовчу про те, що "Буржуазный политик Воронин, умело приватизировавший когда-то бренд коммунистической партии, проводил антисоциальную и неолиберальную по своему существу политику, опираясь на покровительство европейской буржуазии." :) Повіяло совком від автора, якому слід вивчити матчасть в частині "Що таке лібералізм?"

  «Среди найденных нами документов, валявшихся на улице, были расчетные счета по зарплате госслужащих «президентуры» на 2003 год. Там есть интересная запись о зарплате одного начальника отдела - порядка 10 тысяч лей, или тысяча долларов. И это еще в 2003 году, когда квалифицированный программист получал двести долларов», – рассказывает член местной леворадикальной группы «Народное сопротивление».

  Дані за 2003 рік - це дуже інформативно :) Ну а очікувати, що розумна людина (а саме таких перетягнув до себе Воронін) піде на зарплату меншу 1000 доларів й працюватиме чесно - це дуже ліворадикально :) Тим більше, що працівники президентури за її межами могли б отримувати більше. Там дійсно чимало кваліфікованих розумних та ефективних людей (все це з молдавською специфікою, звичайно, а не взагалі).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua