МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

в Севастополі човен і кораблі НАТО чи не НАТО?Вінтренко в запої

04/10/2009 | kotygoroshko
знов чі де народний гнів? (\)


До Севастополя з дружнім візитом зайшов турецький підводний човен


Севастополь з 10 по 13 квітня з неофіційним візитом відвідає загін кораблів Військово-Морських сил Турецької Республіки у складі фрегата «Газіантеп», корвета «Бозчаада» і підводного човна «Атілай».

Про це кореспондентові УНІАН повідомили у прес-центрі командування Військово-Морських сил України.

Програмою перебування загону кораблів ВМС Турецької Республіки в Севастополі передбачені протокольні візити командира походу - командира 3-ї військової флотилії ВМС Турецької Республіки капітан 1 рангу Джана ІЛДИРИМА - і командирів кораблів до штабу ВМС Збройних сил України і Севастопольської міської державної адміністрації, де заплановані зустрічі з командувачем ВМС України адміралом Ігорем ТЕНЮХОМ і головою Севастопольської міської держадміністрації Сергієм КУНІЦИНИМ.

Під час стоянки в Севастополі турецькі військові моряки відвідають меморіал, де поховані турецькі воїни, і віддадуть дань пам`яті загиблим співвітчизникам хвилиною мовчання і покладанням квітів. Також турецькі гості віддадуть військові почесті загиблим радянським воїнам на Меморіальному комплексі на Сапун-горі.

Візит загону кораблів ВМС Турецької Республіки до Севастополя відбудеться на підставі дозволу Кабінету міністрів України.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-310599.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua