МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вісті з полів і про бюджет

04/12/2009 | Боровик
Не знаю чи це буде цікаво, але напишу що робиться "на місцях".
Як я вже писав кілька місяців тому, що починалися наїзди пожежників. Пожежників послали, вони витерлися і поки що тихо.
Але зараз повилось КРУ, землечиновники та сільська рада.
Оце вже серйозніший наїзд. Наїзд дуже прямий і мотиви прямі - потрібні гроші. У місцевому бюджеті грошей немає, взагалі!!! Немає вже чим платити за електрику. Наїхал відкрито з аргументом, що у нашої компанії є гроші тому маємо платити.
Два роки тому компанія придбала в селі ферму. До ферми хотіли орендувати 3 гектари землі господарського двору і півтора гектари поля, що впритул підходить до ферми.
Ферму придбали, а от землю сільська рада так і не віддала в оренду. Ми опинились в ситуації, коли будівлі наші, але все навколо чуже. Так все і стоїть, нічого не робилось і не буде робитись. Теоретично, якщо хотів би там вирощувати свиней чи бичків, то годівлю треба бьуло б на гелікоптерах підвозити... Але це не важливо.
Важливіший момент наступний - вони вимагають оплати за всю землю, на яку ми претендуємо при тому, що земля нам так і не належить.
Зараз почалося те про що я писав раніше, що на некомпетентну владу находить паніка і замість того щоб приймати ефективні рішення вони "лізуть напролом" у вікна через небажання відкривати двері.
Чиновники, що наїхали були одягнуті неадекватно, і вимахуватись золотим швейцарським годинником із кристалічним склом, при цьому жалітись на малу зарплату і на відсутність грошей в бюджеті підтверджує неадекватність дій.
У мене є передчуття, що система скоро рухне.

Відповіді

 • 2009.04.12 | 2

  КРУ має право перевіряти лише тих, хто отримує бюджетне

  фінансування. За рахунок платників податків.


  Боровик пише:

  > Але зараз повилось КРУ

  Спробуйте позбутися бюджетного фінансування. Тоді воно як "повилось", так і зникне. Після того, як задовільно звітуєте за бюджетні кошти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.12 | Боровик

   Re: КРУ має право перевіряти лише тих, хто отримує бюджетне

   Дуже добре, що це написали, бо маю сказати, що у нас державного фінансування немає і не може бути, це для нас просто принципово.
 • 2009.04.12 | yes

  Re: Вісті з полів і про бюджет

  За що платити?

  Розставте з десяток камер, напишіть заяву в СБУ та платіть. Для початку голові сільської ради, де у Вас проблеми із землевідведенням.

  У виборах нового намагайтеся прийняти дуже активну участь.

  Якщо матимете на свому боці голову, то перспектива буде кращою для фірми, та й для села, де могло б кілька людей працю отримати.

  П.С.
  Але надійний шлях для роботи на селі - це не займатися виробництвом з нуля, а займатися переробкою, стимулюючи селян до виробництва сировини чи напівфабрикатів. Тут селяни завжди йтимуть на всі ваші примхи, бо ви їм платите регулярно і ці гроші для них підмога.

  Дуже важливо вийти на європейський ринок біопродукції.

  Найкращим вікном в ЄС для цього може бути Литва чи Латвія, а вже звідти цю продукцію переправляти у інші держави.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.12 | Боровик

   Re: Вісті з полів і про бюджет

   yes пише:
   > За що платити?
   >
   > Розставте з десяток камер, напишіть заяву в СБУ та платіть. Для початку голові сільської ради, де у Вас проблеми із землевідведенням.
   >
   > У виборах нового намагайтеся прийняти дуже активну участь.
   Найжахливіше, що голова не є найгіршою людиною, чи може взагалі є непоганою людиною. У нього в голові все не гірше як в головах тих хто претендує на його місце. Але є той факт, що в селі 100%-ве приватне безробіття. При цьому є голова, секретар, прибиральниця, бухгалтер, бібліотекар, два працівники медпункту. Є сім отримувачів ЗП і жодного працюючого у виробничій сфері.

   > Якщо матимете на свому боці голову, то перспектива буде кращою для фірми, та й для села, де могло б кілька людей працю отримати.
   >
   > П.С.
   > Але надійний шлях для роботи на селі - це не займатися виробництвом з нуля, а займатися переробкою, стимулюючи селян до виробництва сировини чи напівфабрикатів. Тут селяни завжди йтимуть на всі ваші примхи, бо ви їм платите регулярно і ці гроші для них підмога.
   Це можливо тільки теоретично і я не знаю такого села де це можна реалізувати на практиці. Причини - від транспорту, наявності якісної води, каналізації, кваліфікованих людей, інтернету і так далі. Тобто можливо робити тільки технологічно відсталі речі. Навіть електрику проблематично отримати в потрібному об*ємі.
   До речі, раніше щоб підключити ферму до електромережі вимагали кілька сот тисяч. Після подання Ющенка в якийсь там суд з приводу законності таких підключень цей побор було відмінено, але тепер електрику лімітують - 15квт. Тепер це можна вирішити аналогічною проплатою за трансформатор з одно=часним даруванням цього трансформатора власнику електромережі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.12 | yes

    Re: Вісті з полів і про бюджет

    Боровик пише:
    > yes пише:

    > > Але надійний шлях для роботи на селі - це не займатися виробництвом з нуля, а займатися переробкою, стимулюючи селян до виробництва сировини чи напівфабрикатів. Тут селяни завжди йтимуть на всі ваші примхи, бо ви їм платите регулярно і ці гроші для них підмога.
    > Це можливо тільки теоретично і я не знаю такого села де це можна реалізувати на практиці.

    Ваша проблема - відсутність ринку збуту. Це пов"язано із коротким терміном Вашої продукції. У сушеному, мороженому. вакуумованому чи консервованому вигляді вона матиме термін від 12 до 24 місяців і буде достатньо часу на її продаж.

    Що може виробляти селянин:
    Молоко, яйця, м"ясо, тварин, птиці, кроля, городину, садовину та лісові трави та ягоди.

    Проблема у тому, що всі пропонують продукцію у чистому вигляді, як вище перелічено. Ця продукція має обмежений термін зберігання і не має, звідси, відповідної ціни.

    Наприклад. Садовина. Приймайте сущену від населення. Промиваєте. Обробка сіркою. Вакуум упаковка. Продаж, хоч на край світу.

    Городина. Приймаєте від населення. Миття, подріблення, глибока заморозка.

    Не кажу вже про такі прості варіанти, як чищена картопля, цибуля, часник, капуста, варений буряк, вакуумовані, для ресторанів.

    50 г гусячої печінки у вигляді паштету коштує до 10 євро у європейській крамниці. М"ясо гуски 100 г там же - 1 євро і тут не має великої конкуренції. Якщо таку продукцію запропонувати оптовикам у Європі за два-три євро і 30 центів відповідно, то відірвуть із руками.

    Хорватія із Сербією є одним із найпотужніщих поставщиків у Європу головок кващеної капусти, а Угорщина сирого кореню хреню, Румунія - лісових сущених грибів. Українські лісові ягоди зараз всюди у Європі, але як сировина. Цю сировину переробляють у Литві, Німеччині та Польщі і вона під їх маркою йде по всьому світі.

    >Причини - від транспорту, наявності якісної води, каналізації, кваліфікованих людей, інтернету і так далі. Тобто можливо робити тільки технологічно відсталі речі. Навіть електрику проблематично отримати в потрібному об*ємі.

    Вам потрібно тільки ці напівфабрикати відбирати у населення, як сотню років відбирають молоко у них. Цех переробки і заморозки може і у районі бути, чи там де є надійні комунікації.

    П.С.
    Може Ви значно далі, ніж мої наївні поради. Але я бачу те, чого бракує на ринку і за що дадуть гроші.

    Для чого Вам ферми? Вам потрбний автоклав для тушонок чи холодильне обладнання, пакувальні машини, вакуумні машини.

    Такий ще ліричний відступ.
    Мій родич на якомусь сільському подвір"ї приймав часник. Все що він мав - кусок брезенту, вагу допотопну та касу. Але всі села навколо вирощували часник, як ненормальні, від найменших дітей до старих. 30 копійок за кілограм цілий рік стимулювало людей цей часник плекати, бо це були гроші за які можна було придбати ліхтарика, велосипед, одяг іт.д.

    Будете їм платити гроші, то вони на вас молитися будуть і будь-яку примху задовільнять.
 • 2009.04.12 | Боббі

  Політика військового комунізму як ефективний засіб подолання кри

  Політика військового комунізму як ефективний засіб подолання кризи.

  Гадаю, що після "комсомольського" голосування у ВР сумнівів у злочинній сутності нинішньої влади вже не залишається
 • 2009.04.12 | ak1001

  МВФ, Росія і Японія нам поможуть кредитами

  прогодують наших чиновників, наповнять пенсійний фонд, розплатяться за газ, слава нашій геніальний тюлі!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.12 | Боббі

   А повертати ті кредити кому і чим?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.12 | ak1001

    саша нічна варта знає відповідь :)

    Йуля - вперьод!
  • 2009.04.12 | Боровик

   Re: МВФ, Росія і Японія нам поможуть кредитами

   Саме тому я проти кредитів. Більше того, навіть якщо не було б корупції, то грорші будуть просрані з допомогою деражави абсолютно легально.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.13 | ak1001

    так і буде, і розкрадуть і спалять в приступах популізму

    чи просто власної дурості і повного нахабства як наприклад з Надра банком
 • 2009.04.12 | Михайло Свистович

  Re: Вісті з полів і про бюджет

  Боровик пише:
  >
  > Оце вже серйозніший наїзд. Наїзд дуже прямий і мотиви прямі - потрібні гроші

  Мені теж потрібні гроші. На кого б мені наїхати?

  >
  > У місцевому бюджеті грошей немає, взагалі!!! Немає вже чим платити за електрику. Наїхал відкрито з аргументом, що у нашої компанії є гроші тому маємо платити.
  > Два роки тому компанія придбала в селі ферму. До ферми хотіли орендувати 3 гектари землі господарського двору і півтора гектари поля, що впритул підходить до ферми.
  > Ферму придбали, а от землю сільська рада так і не віддала в оренду. Ми опинились в ситуації, коли будівлі наші, але все навколо чуже. Так все і стоїть, нічого не робилось і не буде робитись.

  Так і скажи їм. Буде земля, почнеться щось робитись, будуть податки, з"являться в бюджеті гроші. А так я нічого не мав з ферми, тож збитків не зазнаю. Кому від цього гірше?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.12 | Koala

   Ви так не жартуйте

   Михайло Свистович пише:
   > Мені теж потрібні гроші. На кого б мені наїхати?
   Вам не наїжджати, вам за голосування самі приносити мають
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.12 | Михайло Свистович

    Re: Ви так не жартуйте

    Koala пише:
    >
    > Вам не наїжджати, вам за голосування самі приносити мають

    Не мають, бо в облраді практично немає таких голосувань. Особливо в Київоблраді.
 • 2009.04.13 | Сергій Кабуд

  такі повідомлення-єдина причина відкривати форум, thnx

  http://community.livejournal.com/ukr_nationalism/1057540.html?mode=reply


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua