МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яка спецслужба потрібна українському суспільству?

04/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні в СБУ триває робота Комісії з розроблення проектів Концепції реформування Служби безпеки України та Комплексної цільової програми реформування Служби безпеки України , створеної на Розпорядження Президента України № 396/2006-рп від 12 грудня 2006 року.

З метою удосконалення механізму демократичного цивільного контролю за діяльністю спецслужби, розв’язання проблемних питань її реформування запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в опитуванні громадської думки та відповісти на запитання: Яка спецслужба потрібна українському суспільству ?

Закликаємо висловити свої думки з цього приводу журналістів, науковців та всіх, кого цікавлять проблеми законодавчого врегулювання діяльності вітчизняної спецслужби.

Пропозиції приймаються за електронною адресою: letter@ssu.gov.ua.

Отримані відповіді, конкретні пропозиції будуть розглянуті керівництвом СБУ та допоможуть окреслити подальші шляхи реформування спецслужби.Мусимо попередити, що Ваш лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо відповідної реєстрації та надання відповіді протягом 30 діб. Інформація, яку Ви надішлете в електронному вигляді буде взята до відома членами Громадської ради та керівництвом СБ України.

Прес-служба СБУ

sean

Відповіді

 • 2009.04.13 | Спілка Української Молоді

  Спецслужба імені Наливайченка? Чи тільки Гром.Рада СБУ його ім.?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Сьогодні в СБУ триває робота Комісії з розроблення проектів Концепції реформування Служби безпеки України та Комплексної цільової програми реформування Служби безпеки України , створеної на Розпорядження Президента України № 396/2006-рп від 12 грудня 2006 року.
  > (...)
  > Пропозиції приймаються за електронною адресою: letter@ssu.gov.ua.
  >
  > Отримані відповіді, конкретні пропозиції будуть розглянуті керівництвом СБУ та допоможуть окреслити подальші шляхи реформування спецслужби.
  > (...) Інформація, яку Ви надішлете в електронному вигляді буде взята до відома членами Громадської ради та керівництвом СБ України.
  >
  > Прес-служба СБУ
  >
  > sean

  Яка там Громадська рада? Ну, просто цирк шапіто... :)

  Ця Громадська рада при СБУ й та - "мертво народжене дитя" СБУ.

  ЗВЕРНЕМО УВАГУ НА ПОЛОЖЕННЯ
  про Громадську раду при Службі безпеки України:

  Рекомендуємо всім, подавати документи на входження до їхньої Громадської ради, вони напевно дадуть відповідь, що квота 15 (нонсенс!) членів відповідно до їх п. 3. Положення (котре вони ж й прийняли!).

  Самі ж засідання Громадської ради, за інформацією з сайту СБУ, відбувались в 2006 - "7" раз, в 2007 - "2" рази, в 2008 - "1" раз, в 2009 - "0" раз.
  > http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/category;jsessionid=EB42E1790BD14272DE7E4B22A6338127?cat_id=52181

  А відповідно до свого ж Положення, засідання ради мало відбуватися кожні 2 місяці (не менше 6 разів на рік! п.4 Положення)
  > http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article;jsessionid=EB42E1790BD14272DE7E4B22A6338127?art_id=51889&cat_id=52170

  Й це так СБУ сприяє організації діяльності Ради? (пункт 6. Положення)

  Цікаво, а чого це ще одна тема по СБУ, кимось з Майдану, відправлена в архів, ось:
  > http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_arch2009&trs=-1&key=1235122349&first=&last=
 • 2009.04.13 | rais

  Seane, нашу відповідь з Кабудом ти знаєшь.

  По-перше, для того щоб що небудь реформувати - це треба мати. Те що ми маємо з України за нашими вікнами сьогодні переконливо доводить - в нас нема служб які захищають національну безпеку незалежної України. Як і інші, залишені у спадщину коміками правоохоронні органи, вони є часткою репресивного апарату з незмінним завданням - захищати владоможне лайно.

  По-друге. Якому саме українському суспільству? Тому що за заборами Пуша Водиці, Конча Заспі, Дамбі і далі без зупинок... ну майже всім 5 відсоткам нашої успішної "еліти"? Бо стрижені курсанти різноманітних школ, академій, училищ одягнувши потім судівські мантії, прокурорські пагони, надрукувавши візитки слідчих СБУ не стануть на захист порушених Конституційних прав 90 відсотків українців.

  Не дуріть себе панове - "спецам" з підсвідомістю, деформованою комуністичною доктриною не виховати в собі морально вольові якості потрібні для захисту національної безпеки України. Ці кадри розбудувати навіть Національне Бюро Розслідування не дадуть, а ви кажете про сучасні спецслужби України. За цими балачками звичайна комсомольська звичка - "дай списать".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.13 | Sean

   Я не пив з Вами брудершафту

   добре це чи ні, але факт.
   Прошу мати це на увазі і заздалегідь дякую.


   rais пише:
   > По-перше, для того щоб що небудь реформувати - це треба мати. Те що ми маємо з України за нашими вікнами сьогодні переконливо доводить - в нас нема служб які захищають національну безпеку незалежної України. Як і інші, залишені у спадщину коміками правоохоронні органи, вони є часткою репресивного апарату з незмінним завданням - захищати владоможне лайно.
   >
   > По-друге. Якому саме українському суспільству? Тому що за заборами Пуша Водиці, Конча Заспі, Дамбі і далі без зупинок... ну майже всім 5 відсоткам нашої успішної "еліти"? Бо стрижені курсанти різноманітних школ, академій, училищ одягнувши потім судівські мантії, прокурорські пагони, надрукувавши візитки слідчих СБУ не стануть на захист порушених Конституційних прав 90 відсотків українців.
   >
   > Не дуріть себе панове - "спецам" з підсвідомістю, деформованою комуністичною доктриною не виховати в собі морально вольові якості потрібні для захисту національної безпеки України. Ці кадри розбудувати навіть Національне Бюро Розслідування не дадуть, а ви кажете про сучасні спецслужби України. За цими балачками звичайна комсомольська звичка - "дай списать".
  • 2009.04.13 | GreyWraith

   Не хочете годувати свої армію, поліцію і спецслужби?..

   Тоді годуватимете чужі.

   rais пише:
   >Як і інші, залишені у спадщину коміками правоохоронні органи, вони є >часткою репресивного апарату з незмінним завданням - захищати >владоможне лайно.
   Це саме останнє було на демократичних виборах обране нами самими. Отже, виходить, що із екскрементами слід порівнювати сам український народ?

   >не стануть на захист порушених Конституційних прав 90 відсотків >українців.
   Якщо українцям самим байдужі їхні права, то ніяка держава їх не захистить.

   >Не дуріть себе панове - "спецам" з підсвідомістю, деформованою >комуністичною доктриною не виховати в собі морально вольові якості >потрібні для захисту національної безпеки України. Ці кадри >розбудувати навіть Національне Бюро Розслідування не дадуть, а ви >кажете про сучасні спецслужби України. За цими балачками звичайна >комсомольська звичка - "дай списать".
   От елементарний факт: ці ж самі спецслужби звертаються до громадськості висловлювати свої пропозиції щодо їхнього реформування. Може, варто ці самі пропозиції сформулювати і надіслати їм, якщо вже самі просять? :) От і буде внесок, а не якесь "умнічаньє". Знехтують? - ну і що? Поки що і нехтувати нічим... :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.13 | rais

    За наслідками їх роботи виходить що годуємо не своїх.

    І народ не обирав тих, хто називає його біомассою, а зараз порівнює з лайном... Над самозбереженням системи працюють також не наші "специ", тому при таких "виборних" розкладах кучмаки завжди вспливатимуть вгору. І силові структури вони будуть змінювати так щоб нічого не міняти. То дійсно, українці, як платники податків, не годують, а сплачують данину затримавшимся окупантам. Свої служби вже давно б навели порядок. Та кажу навчаються в харьковських та київських академіях нащадки компартійної еліти, дінастії так ссать.
    То й реформуються вони, як з тією судовою реформою - аж ніяк.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.13 | GreyWraith

     І які наслідки?

     Здається, українська держава ще жива? Ну так про що плакатися? :)

     rais пише:
     >І народ не обирав тих, хто називає його біомассою, а зараз порівнює з >лайном...
     Саме це народ і обирав. І якщо хочемо це змінити - не треба хоча б відвертатися від факту, а почати працювати над його виправленням.

     >Над самозбереженням системи працюють також не наші "специ",
     Отож, а як страшно жити взагалі. :lol:

     >тому при таких "виборних" розкладах кучмаки завжди вспливатимуть >вгору.
     Значить, треба прикладати зусилля, щоб не спливали. Хоча б у режимі "від дверей до дверей". І після багатьох ітерацій ситуація ще стане кращою. :)

     Чи то важко?

     Не треба зараз робити чогось надзвичайного - хоча б написати внятно, що ми врешті-решт від спецслужб хочемо і чим незадоволені.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.13 | rais

      Re: І які наслідки?

      Кому здається? 52 мільйони. Держава. Га га - ги ги? Наслідки - 18 років танці на граблях. Разворот на 180. Га га - ги ги. Вісутність люстраці - безпокараність злочинців - наслідки: рецидив і втрата довіри - правовий негілізм. Соціальна нестабільність - негативний міжнродний імідж. Га га - ги ги? Які спецслужби, і головне чиї?
  • 2009.04.13 | Спілка Української Молоді

   Цирк на дроті для "біомаси"...

   rais пише:
   > По-перше, для того щоб що небудь реформувати - це треба мати. Те що ми маємо з України за нашими вікнами сьогодні переконливо доводить - в нас нема служб які захищають національну безпеку незалежної України. Як і інші, залишені у спадщину коміками правоохоронні органи, вони є часткою репресивного апарату з незмінним завданням - захищати владоможне лайно.
   >
   > По-друге. Якому саме українському суспільству? Тому що за заборами Пуша Водиці, Конча Заспі, Дамбі і далі без зупинок... ну майже всім 5 відсоткам нашої успішної "еліти"? Бо стрижені курсанти різноманітних школ, академій, училищ одягнувши потім судівські мантії, прокурорські пагони, надрукувавши візитки слідчих СБУ не стануть на захист порушених Конституційних прав 90 відсотків українців.
   >
   > Не дуріть себе панове - "спецам" з підсвідомістю, деформованою комуністичною доктриною не виховати в собі морально вольові якості потрібні для захисту національної безпеки України. Ці кадри розбудувати навіть Національне Бюро Розслідування не дадуть, а ви кажете про сучасні спецслужби України. За цими балачками звичайна комсомольська звичка - "дай списать".
   >
   > І народ не обирав тих, хто називає його біомассою, а зараз порівнює з лайном... Над самозбереженням системи працюють також не наші "специ", тому при таких "виборних" розкладах кучмаки завжди вспливатимуть вгору. І силові структури вони будуть змінювати так щоб нічого не міняти. То дійсно, українці, як платники податків, не годують, а сплачують данину затримавшимся окупантам. Свої служби вже давно б навели порядок. Та кажу навчаються в харьковських та київських академіях нащадки компартійної еліти, дінастії так ссать.
   > То й реформуються вони, як з тією судовою реформою - аж ніяк.

   Погоджуємось на всі 100% !!! :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.13 | rais

    Нажаль це не Цирк ...

    Хробаки ворожих спецслужб різного калібру з наших спецслужб зробили компост. В ньому вязнуть всі - від Президента до міністра.

    Відсутність політичної волі, неспроможність твердого керування, постійна необхідність у незрозумілих консультантах, невизначеність і небажання відстоювати національну ідею, неспроожність згенерувати оборонну доктрину, непослідовність в обіцянках -

    все це приведе до реваншу старої злочинної системи. Вже чути про необхідність повернення "міцного" кучми.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.13 | Hadjibei

     А в Україні вже є омріяна спецслужба!

     Це саме ота, яка тероризує донецьких студентів за їхнє прохання надати Донецькому університетові ім"я Василя Стуса.
     Інша "спецслужба" в цій країні просто не приживеться.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.13 | GreyWraith

      Як виявилося, тих студентів тероризує ректорат

      Як випливає із листа із МВС, карну справу завели за доносом із цього поважного храму науки.
    • 2009.04.13 | Спілка Української Молоді

     Re: Нажаль це не Цирк ...

     rais пише:
     > Хробаки ворожих спецслужб різного калібру з наших спецслужб зробили компост. В ньому вязнуть всі - від Президента до міністра.
     >
     > Відсутність політичної волі, неспроможність твердого керування, постійна необхідність у незрозумілих консультантах, невизначеність і небажання відстоювати національну ідею, неспроожність згенерувати оборонну доктрину, непослідовність в обіцянках -
     >
     > все це приведе до реваншу старої злочинної системи. Вже чути про необхідність повернення "міцного" кучми.

     А коли вже Ющенко нарешті стане МІЦНИМ, а?

     Що йому ще треба? Мільйон людей на Майдан виходило, дали йому мандат. Кришу кучмоїдів - Буша нарешті зкинули й нарешті обрали ЛЮДИНУ - Обаму! А Ющенко щоб яєшню приготувати не хоче яйця бити...

     Час настав, бо всі можливі "терміни" вийшли. Чого Ющ чекає - другого пришестя чи часу коли у "біомаси" дах зірве (назад дах не повернеш!)?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.14 | rais

      Нажаль це не Цирк ... Це факт.

      СБУ як і інші правоохоронні та судівські органи трансформувалися разом із комунобандитською системою. Трансформувалися, як частка цієї системи і для обслуговування і захисту інтересів цієї системи. На старому прогнилому фундаменті нічого доброго не збудуєшь. Бутафорія змін стає все більш очевидною. Нажаль, незалежність просто так ніхто не дарує! Нажаль...
 • 2009.04.14 | Сергій Кабуд

  letter@ssu.gov.ua - панове користуйтеся, СБУ готове контактувати

  letter@ssu.gov.ua

  правильна ініціатива


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua