МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Американці звільнили заручника і вбили піратів

04/13/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Військовослужбовці ВМС США в результаті операції в неділю звільнили капітана американського контейнеровоза Maersk Alabama Річарда ФІЛЛІПСА, якого пірати Сомалі утримували в полоні з 8 квітня, повідомив телеканал CNN з посиланням на неназвану високопосадову особу в США.

Стан Р.ФІЛЛІПСА оцінюється як добрий, він не поранений.

В результаті операції американських військових трьох з піратів убито, одного затримано.

У ніч на середу, 8 квітня, пірати Сомалі в Індійському океані спробували захопити судно Maersk Alabama з американською командою на борту, проте морякам вдалося відбити корабель. Морські розбійники взяли в заручники капітана і вимагали за нього викуп в 2 мільйони доларів. До останнього часу пірати із заручником перебували у спущеному з судна рятувальному човні у відкритому морі.

http://www.unian.net/ukr/news/news-310820.html

sean

Відповіді

 • 2009.04.13 | Микола Гудкович

  Правильно

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Військовослужбовці ВМС США в результаті операції в неділю звільнили капітана американського контейнеровоза Maersk Alabama Річарда ФІЛЛІПСА, якого пірати Сомалі утримували в полоні з 8 квітня, повідомив телеканал CNN з посиланням на неназвану високопосадову особу в США.

  Maersk Alabama був, доречі, першим американським судном, захопленим піратами за останні 200 років.

  > Стан Р.ФІЛЛІПСА оцінюється як добрий, він не поранений.

  Добре.

  > В результаті операції американських військових трьох з піратів убито, одного затримано.

  Дуже шкода, що довелося вбивати. Втім, терористам було легко уникнути злої смерті — треба було знайти інше джерело заробітку.
 • 2009.04.13 | Хвізик

  слава героям!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua