МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Глодування криворізького журналіста

04/13/2009 | zampolit
Після оприлюдненої 19 березня цього року заяви для ЗМІ редактор часопису «Промінь Просвіти» із Кривого Рогу Сергій ЗІНЧЕНКО, оцінивши обстановку, яка склалася в Криворізькому об’єднанні телебачення і радіомовлення та в Криворізькому міському об’єднанні ВУТ «Просвіта» імені Тараса ШЕВЧЕНКА й не отримавши за час, що з тих пір минув, ніяких відповідей на своє звернення від генерального директора Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії Вікторії ШИЛОВОЇ, вирішив (як і обіцяв) розпочати 13 квітня після 14-ї години свою протестну акцію шляхом голодування. Місце акції – навпроти приміщення телерадіокомпанії у Дніпропетровську за адресою: вулиця Телевізійна, будинок 3.
Про свої такі дії він поінформував у надісланих листах саму Вікторію ШИЛОВУ, голову правління ВУТ «Просвіта» імені Тараса ШЕВЧЕНКА Павла МОВЧАНА, міського голову міста Дніпропетровська Івана КУЛІЧЕНКА, голову партії «ВО «Батьківщина» Юлію ТИМОШЕНКО і голову обласної організації цієї партії Антоніну УЛЬЯХІНУ.
Звертаючись до Вікторії ШИЛОВОЇ, він зазначив, що одне із двох його прохань (із тих, що оприлюднені в заяві для ЗМІ) НЕ ВИКОНАНО: «…2. Провести заходи, в результаті яких припинився б тиск на редактора радіомовлення Олену МАКОВІЙ з боку керівництва на радіомовленні». Більше того, він у своєму зверненні інформує про те, що керівництво радіомовлення штовхає своїми зауваженнями Олену МАКОВІЙ на порушення законодавства України про ЗМІ (в якому забороняється поширювати інформацію, що не відповідає дійсності). До того ж, як повідомив Вікторію ШИЛОВУ журналіст, своїми діями керівництво Криворізького державного радіомовлення перешкоджає місцевим просвітянам поширювати інформацію про свою діяльність через радіомовлення.
Крім того, звернувшись до вище названих партійних лідерів «ВО» Батьківщини», він просив більше не вважати його членом цієї партії, зазначивши при цьому дві причини: «дії керівництва в партії не вважаю такими, які спрямовані на розбудову справді української України», а друга - криється (як він далі зазначив) – «у гнівному моєму засудженні дій прес-секретаря обласної партійної організації Сергія ДОВГАЛЯ, що порушують законодавство України і спрямовані на розкол ВУТ „Просвіта” ім. Тараса ШЕВЧЕНКА та на знищення діяльної Криворізької просвітянської організації, яка працює під керівництвом Миколи КОРОБКА, народного депутата України першого скликання і члена правління Української Гельсінської спілки з прав людини».

Член редколегії часопису "Промінь Просвіти"

Петро Лисенко

http://prosvita.at.ua/news/2009-04-12-63
http://prosvita.at.ua/news/2009-02-19-34
http://prosvita.at.ua/news/2009-02-03-29
http://prosvita.at.ua/news/2009-02-03-28
http://prosvita.at.ua/photo/10
http://prosvita.at.ua/photo/11-0-128-3

Відповіді

 • 2009.04.13 | zampolit

  Re: Глодування криворізького журналіста

  Знаю , що на регіональному рівні таке знущання відбувається по всієї Україні. Ще можна якось зрозуміти Тимошенко - нема їй часу такими "дрібницями займатися". Але жах настає коли такі речі роблять посадовці від державних ЗМІ ... Ганьба!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.13 | Сахаров

   Шиза косить того журналіста

  • 2009.04.13 | omela

   голодування - останній, крайній засіб

   який є в розпорядженні людини для висловлення протесту. Себто коли інших вже не залишається.

   Тож треба добре думати, перш ніж до нього вдаватися, чи дійсно привід настільки великий, що того вартий.

   (Звісно, якщо мова про голодування всерйоз).

   Що стосується листів до вказаних вище осіб:

   До Тимошенко - чому б і не до Януковича...
   До Ульяхіної - чому б і не до Шона Карра...

   Хоча те, що з Бандівщини вийшов, уже добра ознака.
 • 2009.04.13 | zampolit

  Re: Глодування криворізького журналіста

  Сахарову
  _______________
  Навіщо прізвище ганьбити. Якщо не прочитав матеріал, - не давай коментаря. Таки як ви і доводять людей. Є енергетичні вампіри, так ви форумний вампір. Мабуть гроші відпрацьовуєте. А по суті - "0".
 • 2009.04.13 | tupoy elektorat

  Re: Глодування криворізького журналіста

  Сам ти шиза. А це - людина. Це вчинок послідовний. Треба таких людей підтримувати. Тоді всім буде краще жити в Україні.
 • 2009.04.13 | antikryza

  Re: Глодування криворізького журналіста

  Ця людина своїм вчинком вказує владі, що криза в їх головах а ні в світі. Що не треба дурити людей. Треба дати людям можливість казати правду!!! Тримайся Сергію!!!
 • 2009.04.13 | Sean

  прикольно, що у цій гілці з одного IPнаписало аж

  3 (три) персонажі
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.13 | zampolit

   Re: прикольно, що у цій гілці з одного IPнаписало аж

   Тому що не всі мають таку технічну підготовку як Ви , шановний, але я надаю їм можливість висловитися зі свого IPн і не приховую цього. Я не ФСБшник. А прагнення просвітян (це більше люди похилого віку) до інтернету треба підтримувати.Можете й надалі відслідковувати.Дякую.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.13 | Сахаров

    Не ФСБшник. Мюнхгаузен - сам себе за волосся...

  • 2009.04.13 | Сергій Кабуд

   А наскільки часто це відбувається на форумі i чому толерують?

   за умов які склалися і до яких схоже рухаємося(війни)

   це толерування подібного в наслідку матиме реальні жертви серед українців
 • 2009.04.14 | igorg

  Повага панове! Послідовність й принциповість не в моді нині

  але цілком певно, що в шизоїдному суспільстві нормальна людина виглядає цілком ненормально. Сергій Зінченко частий автор Майдану, а Криворізька Просвіта у своїй газеті й на сайті активно пропагандує Майдан й використовує наші матеріали.

  Щодо нормальності й шизи. Як приклад нагадую, що Руденко до цього часу увязнений. Вже вдруге його направили до спецлікарні аби пересвідчитися чи є у нього проблеми із психікою. Вочевидь, якщо людина не погоджується на компроміс із совістю та з владою то вона ненормальна. Вочевидь що це таки сильне відхилення від нашої суспільної норми. Щоправда хто хворий а хто здоровий це питання...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.14 | Петро

   Тільки що мав зв’язок з Сергієм Зінченком.

   Людина гідно тримається, у нього за цей час вже де які ЗМІ брали інтервю, але посадовці ,до яких він звертався з офіційними зверненнями, до сих пір до нього не підходили і будь якої реакції не виявляли.
   Зінченко також є блогером на gazeta.ua

   http://gazeta.ua/blogs/?p=716#comment-34802
   http://gazeta.ua/blogs/?p=711


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua