МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Проект «Антиокупант» у Хмельницькому

04/13/2009 | UPA_Podilya
Триває втілення у життя проекту «Антиокупант» розпочатого Конгресом Українських Націоналістів ще у квітні 2007 року. Метою проекту є донесення до свідомості українських громадян і передусім молоді факту ведення проти України інформаційної війни, пропаганда здорового способу життя та популяризація українських цінностей, культури, історії.
З 7 по 9 квітня проект «Антиокупант» з ініціативи Хмельницької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів завітав до Хмельницького. Впродовж трьох днів у місті тривала шкільна просвітницька акція «Слухай, читай, твори – українське!». Учасники акції побували в вісьмох навчальних закладах міста.
Проводячи свої заходи вони дарували школам актуальну українську літературу, презентували дітям диски із сучасними вітчизняними піснями закликаючи віднаходити, шанувати та творити рідний мистецький продукт. Також у спілкуванні з молоддю активісти проекту «Антиокупант» звернули належну увагу викриттю правди про шкідливу дію алкоголю і закликали присутніх вести здоровий та моральний спосіб життя.
На думку керівника проекту «Антиокупант» Руслана Єгорова сучасний етап визвольної боротьби Української Нації вимагає витворення з кращих представників української молоді нової управлінської еліти здатної наповнити нашу державність реальним національним змістом. Тільки нова еліта здатна врятувати Українську Націю від здійснюваного всі останні роки алкогольно-наркотичного геноциду та повести до справжньої фінансової, інтелектуальної й духовної незалежності.
Активісти проекту висловлюють щиру подяку керівникам навчальних закладів, відділу освіти та науки Хмельницького міськвиконкому та своїм побратимам з Хмельницької обласної організації КУН і особливо виконуючому обов’язки голови Хмельницької ОО КУН Олександрові Симчишину особисто за всебічну допомогу у проведенні просвітницької акції у їхньому місті.
Прес-служба
Конгресу Українських Націоналістів

Відповіді

  • 2009.04.13 | UPA_Podilya

    Re: Проект «Антиокупант» у ХмельницькомуCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua