МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НС за слідчу комісію по авіаперельотам Балоги

04/13/2009 | 4vlada.net
Українські Новини

http://www.ukranews.com/ukr/

"Народна Самооборона" за створення слідчої комісії Ради з розслідування авіаперельотів Балоги в 2008-2009

Депутатська група "Народна Самооборона" виступає за створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування авіаперельотів глави Секретаріату Президента Віктора Балоги в 2008-2009 роках.

Про це сказано в повідомленні прес-служби громадського руху "Народна
Самооборона".

"Зневажаючи всіма нормами моралі, незважаючи на економічну кризу в Україні, глава Секретаріату Президента Балога цинічно демонструє, що він особисто плював на кризу й у Секретаріаті Президента не існує фінансових проблем", - зазначив депутат Верховної Ради від фракції блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Геннадій Москаль.

Він підкреслює, що незважаючи на затримання за порушення митних правил літака Learjet-60, на борту якого 4 квітня в Ужгород із Чехії прилетів Балога і який перебуває в аеропорті Ужгорода, Балога після цього прилетів у Закарпатську область літаком vip-класу "Cessna" "Австрійських авіаліній", а 12 квітня вилетів у Київ.

Москаль закликає Секретаріат проінформувати громадськість про фінансування чартерних рейсів Балоги в 2008 і поточному 2009 році.

Як повідомляло агентство, Москаль просить Службу безпеки України встановити власника затриманого за порушення митних правил літака в Ужгороді.

6 квітня Ужгородська митниця порушила справу про порушення митних правил проти командира літака Learjet-60, громадянина США Геннадія Головацького за підозрою в порушенні митних правил при перетинанні українсько-словацького кордону на цьому літаку, на борту якого 4 квітня в Ужгород із Чехії прилетів Балога.

Літак був вилучений і переданий на зберігання комунальному підприємству "Ужгородський аеропорт".

Відповіді

 • 2009.04.13 | Sean

  Луценкізм "переможно шириться"

  4vlada.net пише:
  > "Зневажаючи всіма нормами моралі"...
  Що, прям всіма?

  > Москаль закликає Секретаріат проінформувати громадськість про фінансування чартерних рейсів Балоги в 2008 і поточному 2009 році.
  Прекрасна ідея! А як бути з тим, що ВРУ на запити не повідомила мені:
  - інфу про перельоти нардепуків,
  - інфу про витрати на "оздоровлення" нардепуків,
  - інфу про кошторис ВРУ?
 • 2009.04.13 | Микола Гудкович

  Я теж!

  4vlada.net пише:
  > "Народна Самооборона" за створення слідчої комісії Ради з розслідування авіаперельотів Балоги в 2008-2009

  Я теж бажаю знати, куди й як літає Балога. Але так само — куди й як літають депутати ВРУ.

  > "Зневажаючи всіма нормами моралі, незважаючи на економічну кризу в Україні, глава Секретаріату Президента Балога цинічно демонструє, що він особисто плював на кризу й у Секретаріаті Президента не існує фінансових проблем", - зазначив депутат Верховної Ради від фракції блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Геннадій Москаль.

  Москаль деградує небаченими темпами. Він що, передову статтю в «Піонерську зірку» пише про Рональда Рейгана? Що це, зокрема, за «норми моралі» і до чого тут, зокрема, «економічна криза»?

  > Він підкреслює, що незважаючи на затримання за порушення митних правил літака Learjet-60, на борту якого 4 квітня в Ужгород із Чехії прилетів Балога і який перебуває в аеропорті Ужгорода, Балога після цього прилетів у Закарпатську область літаком vip-класу "Cessna" "Австрійських авіаліній", а 12 квітня вилетів у Київ.

  Жахи. Ні на що, одним словом, не зважаючи, Балога відверто ігнорує можливість їздити на Закрапаття комфортним поїздом.

  > Москаль закликає Секретаріат проінформувати громадськість про фінансування чартерних рейсів Балоги в 2008 і поточному 2009 році.

  Що ж, цікаво буде побачити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.13 | OlalaZhm

   Re: Я теж!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua