МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому «Свобода» Тягнибока зробилась імпотентною за місяць часу?

04/14/2009 | Ольга Нестор
15 квітня минає місяць, як мешканці Тернопілля підтримали патріотичну політичну силу, яка вже добряче набридла мешканцям Львівщини своєю примітивністю ( див. будь-який пристойний політичний Інтернет-форум Львівщини). Ну, не будемо підходити упереджено до поки що улюбленої партії нашого краю, а спробуємо проаналізувати, що вдалося пів сотні депутатів «Свободи» реалізувати із задекларованого під час передвиборчих змагань.

Першим пунктом програми ВО «Свобода» на виборах до Тернопільської обласної ради було «встановлення чесної влади». Критерій чесності обговорювати не будемо, але обрання чужинця на посаду голови облради в чергове засвідчило, що місцеву політичну еліту мають за ніщо навіть у Львові, не кажучи вже про столицю. Навіть не другорядна, а третьорядна роль голови обласної організації «Свобода» Олега Сиротюка під час сесій облради та політичних консультацій викликала у місцевого бомонду пересмішки. Сиротюка для «відмазки» призначили лише керівником-«пустозвіном» фракції «Свобода». Спеціально пишемо «пустозвіном»!Чому? А як інакше оцінити його «дієвість» протягом місяця в Тернопільській обласній раді, протягом аж трьох пленарних засідань він спромігся порушити першим і поки що єдиним питання, що стосувалось … моряків, піратів та Азовського моря. Про інші вагомі проблеми свободівці ще навіть не заїкались. Чому? Та тому, що про «високодуховність», «масштабність мислення» та про інші «чесноти» місцевого очільника «Свободи» тернополяни мали змогу пересвідчитися під час прямих ефірів на місцевому телебаченні та радіо. До відома краян, які справно сплачують податки: проведення одного пленарного засідання Тернопільської обласної ради обходиться у 30 тисяч гривень!

Інше питання мучить усіх патріотів і націоналістів Тернопільщини: як це «свободівці» скурвилися з «Єдиним Центром», в якому лише кучмісти, колишні комуністи і кагебісти!? Віповіді тернополяни не почули й досі. Так само й «дружба» з «Українською народною партією», яка без мила прагне залізти до влади через, перепрошуємо за натуралізм, ср..ку глави Секретаріату Президента, теж викликає скептичні насмішки у людей.

Словом, з першим пунктом передвиборчої програми у свободівців не склалося. Другим чомусь по важливості партійці Тягнибока вважали питання запровадження прямих телетрансляцій засідань Тернопільської обласної ради. Певно, пишучи програму, хотіли догодити тернополянам видовищами. Нині, для голодних краян таке «шоу» обійдеться в 25 тисяч гривень за одну трансляцію. Скільки тих трансляцій буде, наразі не скаже й само керівництво облради. Але значно більшою проблемою, ніж фінансова, для «свободівців» постане участь у сесіях головного регіонала Тернопілля Ореста Муца, який «розмаже» всю «глухо-німу» фракцію тягнибоківців. Телетрансляції поставлять жирний хрест на політичному майбутньому «Свободи» вже за кілька засідань, як це сталося у Львові, де теж транслюють сесію облради.

Про скасування ухвалених рішень попередньої ради, які прийняті нібито з порушенням законодавства, нинішня верхівка «Свободи» прагне не «тріпатися». Політична доцільність змушувала їх «тризвонити» по всіх ефірах та газетних шпальтах цю нісенітницю. Про те нині, коли світлі голови від Коломийського проаналізували дані, то сказали «прикрити» писки львівським «крикунам» на цю тему. Виявилось, що за два з половиною роки діяльності обласної ради під керівництвом Михайла Миколенка і, що більш важливо, значно виваженіших керуючого справами облради Теодозія Кухарського та голови бюджетної комісії Михайла Шкільного, прокуратура не опротестувала жодного рішення облради!!! Політтехнологи, які консультують тягнибокових «пацанів», дивляться, щоб зараз не наламали дров з цими фундаментальними рішеннями. Переголосувавши будь-який фінансовий документ, губернатор має повернути витрачені кошти назад в казначейство. Якщо не поверне – мусить сушити сухарі. Тому на днях голову облради поставлено перед фактом технічно проголосувати за неважливі рішення, які й так вже виконані. Для піару показово познущаються над керівником театру Ігорем Сачком. Можливо, ще знайдуть кілька жертв, аби працевлаштувати безробітних членів «Свободи».

Третім пунктом програми обіцяли кандидатами в депутати проводити місцеві плебісцити (референдуми, громадські слухання, загальні збори мешканців) з усіх життєвоважливих та спірних питань (земельних, майнових, релігійних тощо). Поки глухо як в танку, хоча таких справ, як казав кіт Матроскін, «завалісь». Так само вже ні мур-мур про сприяння створенню будинкових, вуличних комітетів, товариств та об'єднань співвласників будинків, залучення їх до ухвалення рішень щодо житлово-комунального господарства. Не арештовано й заступника голови обласної ради Сергія Тарашевського. Чому? Адже «Свобода» обіцяла покласти край рейдерським атакам, земельним та майновим аферам. Принаймні дачники тернопільського кооперативу «Ювілейний» мають що сказати голові обласної ради про Сергія Олександровича. Про гарантування збереження комунальної власності на стратегічні підприємства та об'єкти зараз промовчимо, бо певно хлопці лишень відкрили список і вибирають з чого «почати» діяльність.

Про закріплення за кожним депутатом фракції ВО "Свобода" районів області для безпосередньої роботи з громадянами можна лише посміятися. Місяць минув, а зі «свободівців» аж один з 50 депутатів спромігся «засвітитися» у Шумському районі 5 квітня. І лише 12 квітня на партійних зборах у філармонії Олег Сиротюк повідав теорію, який депутат закріплений за яким районом. Тепер, жартують тернополяни, їм треба купити географічні карти, аби знати в якому керунку їхати до «свого» району.

Про розвиток господарства краю туманні уявлення має сам Олег Тягнибок, який не ризикнув очолити Тернопільську обласну раду аби, перепрошуємо за прямоту, не обіср…ся. Першим ділом щодо газдування у програмі «Свободи», яку більшість виборців й в очі не бачили, йшлося про… заснування Знаку якості "Чистий продукт з Тернопілля" для промоції екологічно чистої продукції. Справа це потрібна, але з господарчої точки зору… перевернута з ніг на голову. Спочатку, кажуть господарники з досвідом, треба рукави засукати до роботи, а вже потім вибирати достойних і нагороди роздавати. З іншого боку, чи мають «свободівці» у своєму віданні лабораторію і фахівців, щоб могли провести необхідні незалежні експертизи? Ні, бо така установа є лишень у столиці і коштує її утримання чималих грошей. Чи має обласна рада такі фінансові ресурси, а головне фахівців – відповідь очевидна у час фінансової кризи.
Обіцяв Тягнибок у передвиборчій програмі заснувати також обласну біржу аґрарної продукції та сировини. Створити обласний сільськогосподарський гуртовий ринок. Не має натяків ні щодо першого, ні щодо другого. Нині існуючий приватний гуртовий аграрний ринок ледь животіє. Мовчимо вже й про прозору систему обліку та контролю за використанням земель, про яку вони навіть не заїкаються. «Бабкло» за вибори треба ж якось хлопцям віддати. А от щодо збереження у комунальній власності та відновлення роботи Тернопільського летовища можемо сказати, що чи не у всіх інтерв’ю новоспечена влада заявила про його відродження. Тільки не сказала як. Напевно, Зеновій Щепановський ще не придумав, жартують політичні опоненти.

Про «свободівську» Програму будівництва доріг коштами відрахувань з видобутку щебеню в кар'єрах області найбільше були подивовані керманичі облавтодору. 90% всіх кар’єрів Тернопілля працюють у тіні. Ремонт кілометра дороги коштує 1 млн. гривень. Де візьмуться гроші на ремонт? Словом, як і всі попередні пункти, маємо черговий пшик.

Про забезпечення області енергією з особливим ентузіазмом надривались під час мітингів члени «Свободи». Тернополяни лишень здивовано переглядались. Лише молодь думала, що Тягнибок зі Львова привезе співачку Руслану, яка має сольну програму «Дика енергія». Тому й кажуть голосували за «халяву».

Ледь не скандалом завершився піар-хід Тягнибока по створенню енергокомплексу на базі Малашівського сміттєзаводу. «Накостиляли» селяни львівському «майже президенту» по повній програмі. Чи поткнеться туди Олексій Кайда? Найімовірніше, за всіх «віддуватиметься» мер Роман Заставний, який має за три місяці вирішити, куди скидати сміття Тернополя.

Надзвичайно великих фінансових ресурсів необхідно для переведення закладів освіти, охорони здоров'я, культури та інші комунальні установи на енергозберігаючі технології, а житловий фонд - на індивідуальне опалення. Але де під час кризи візьмуть гроші «свободівці»? За чутками, Коломийський не збудував ще поки в Україні заводу з виробництва котлів.
Палка з двома кінцями чекає на голову облради Олексія Кайду при встановленні обіцяного у програмі жорсткого контролю за справедливим розрахунком комунальних тарифів. Люди, які голосували за «Свободу» чекають «дешевої справедливості», а комунальні установи, які належать обласній раді, мають «свою, рентабельну справедливість». Якщо підтримати людей, то можна заодно запівдарма хапнути збанкрутілу мережу «Тернопільтеплокомуненерго».

Про обіцяне Тягнибоком і «Свободою» покращення якості життя можна хіба здогадуватись. За їхньою логікою, Ющенко і Тимошенко винні в усьому. На всеукраїнському рівні лідери країни звітуватимуть про роботу. З них є кому спитати. А от як відбріхуватиметься (назвемо речі своїми іменами) голова облради?

Ціковою видалась ідея щодо заборони на території області продажу дитячого харчування, яке містить генетично модифіковані речовини, але й про успіхи в цій сфері нічого не чути. Для чого це балакали опричники Тягнибока? Поки що лише для того, щоб мами немовлят поставили галочки у виборчих бюлетенях. Так само поки що виявились пустопорожніми обіцянки щодо обмеження з продажу алкоголю та тютюну поблизу навчальних, виховних, медичних закладів і церков. Відомо лишень, що як продавав один з депутатів-«свободівці» у своїх генделиках у рідному селі Токи Підволочиського району куриво і оковиту, так і далі продає. І навіть у клюбі, де бувають танці.

Про «слабкість» свободівців до комунальних аптек тернополяни знають від львів’ян. Жартують фахівці, що Тягнибоку дуже подобається «запах зеленки». Тому про суть ідеї посилення контролю за націнками на ліки у комунальних аптеках експерти можуть не просто здогадуватись, але й відверто прогнозувати щодо прихованих намірів для доведення обласної комунальної фармації до банкрутства.

На носі випускні іспити у школах, а про заснування іменних стипендій обласної ради для сприяння сільській обдарованій молоді у доступі до якісної освіти, що обіцяв «лічно товариш Тягнибок» у Збаражі навіть кінь не валявся. А ви щось чули про систему заходів запобігання повеням? Автор цих рядків ні. Певно й Олексій Кайда та Олег Тягнибок, коли прочитали той пункт зі своєї передвиборчої програми на телеефірі й відразу забули. А про те, де взяти мільйони на здійснення цього задуму, певно, й не задумувались.

Навіть про утвердження українського духу «Свободою» на Тернопіллі ну ні звуку не чути. Хай би вже щось видумали. А то як стояв нашвидкуруч «склепаний» пам’ятник Степану Бандері «недолатаним», так , певно, до кінця каденції «свободівців» й простоїть.

Забулися хлопці після виборів про встановлення жорсткого контролю за дотриманням мовного законодавства у рекламі, торгівлі, сфері послуг. Це ж у їхній передвиборчій програмі чорним по білому написано! То ми Вам цим матеріалом нагадуємо – дійте! Хоч щось робіть, але не марнуйте час! Вже цілий місяць минув!!! А Ви все розказуєте, що будете робити. Годі декларацій! Найстрашніше у цій ситуації те, що вже місяць прожили вже без обіцяної «Свободою» достойної щомісячної доплати до пенсії ветерани ОУН-УПА. Кожного дня, щогодини, цих авторитетних людей стає все менше і менше. Що тут скажеш? Без кометарів… І ви, хлопці-«свободівці», не забалакуйте Тернопілля, бо люди вам цього не пробачать!
Андрій Стрілець

Відповіді

 • 2009.04.14 | DADDY

  То була не потенція, а кремлівська Віагра.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.14 | OlalaZhm

   А шо було у Юща? Re: То була не потенція, а кремлівська Віагра.

   Ющенко при владі вже майже 5 років - навіть елементарного не зробив - навіть не спробував.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.14 | DADDY

    OlalaZhm, Вам має бути соромно відповідати в стилі "Сам дурень"

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.14 | OlalaZhm

     а мені і соромно - я за Юшенка голосувала і агітувала

     за цю дуру юлю свого часу теж... билияд...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.14 | Koala

      А за кого на цих виборах збираєтеся?

      Скажіть, щоб всі знали, за кого голосувати не слід ))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.14 | OlalaZhm

       Тю, тут всі знають...

     • 2009.04.14 | Bogun

      Re: а мені і соромно - я за Юшенка голосувала і агітувала

      А мені не соромно, я за нього голосував і якби прийшлось, ще б раз голосував. Насправді, він в межах своїх можливостей і повноважень зробив для України більше ніж усі його попередники разом узяті. Просто наші "далекоглядні" співвічизники його зможуть оцінити через років 5-10. Що стосується мене особисто, якщо ВАЮ не буде у виборчому бюлетні, я взагалі на вибори не піду.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.14 | Мистер Кольт

      Відповідальності неякої

      А обіцяли і Европу, і НАТО, і черта лисого... треба одного з них на язику повісити, інші думати почнуть.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.14 | OlalaZhm

       Та суд обіцяли, в якому судді закони читали! І ні фіга...

 • 2009.04.14 | OlalaZhm

  Re: Чому «Свобода» Тягнибока зробилась імпотентною за місяць часу?

  "...Про обіцяне Тягнибоком і «Свободою» покращення якості життя можна хіба здогадуватись".


  ______________
  Плакаль! от сволочі, вже місяць при владі в... облраді, а покращення життя не відбулося!
 • 2009.04.14 | Bogun

  Фанати ЮВТ мовчати не будуть, їхні лайномети давно заряджені

  Авторка цієї статті обливаючи усіх лайном, скромно промовчала про партію, яка була при владі і за час свого "панування" ощасливила усіх "надзвичайно високим рівнем життя". Статейка зляпана в штабі БЮТ, може викликати лише усмішку. Такого лайна зараз по інтрнету розливаються відра, в основному командою "успішної" прем'єрки.
 • 2009.04.14 | yes

  Читаю. Дивуюся, одне нетримання ... а не аналітика

  Складається враження, що форум збіговисько лузерів, які тикають пальцями у клаву без надії вже щось на краще змінити у своєму житті самостійно. І без Ющенка, Тимошенко, Януковича, Тягнибока та пр. та пр. у них вже життя не складеться ніколи.

  П.С.
  У мене тільки питання чи це така поссовкуркпорода чи це від неперервного промивання телевізією мозгів, яка перетворює вас всіх у зомбі?

  Маю одного стагого доходягу, він дивиться раду, він як член ВР чи депутат, як Ющенко розгонить раду, то він напевно помре, бо на тому світ у нього скінчиться.
 • 2009.04.14 | Shooter

  Дурнуватий БЮТівський пі-ар - не більше

  А Свобода має шанс до півроку продемонструвати що, на відміну від недалекіх БЮТовскіх дятлів в Львівській облраді, які "забороняють" аборти (та невчасно боряться з пам'ятниками хоч і совіцьким, проте загиблим воїнам), варто займатися вирішенням проблеми все того ж Малашівського сміттєзвалища та аграрної біржі.

  Не справляться - на наступних виборах отримають такий же результат, який отримали дятли з БЮТ на останніх виборах (прим. - але дятлам з БЮТ це все одно не домоможе). Всього лиш банальна демократія - не більше.

  ...але маю стійку підозру, що, принаймі, з головними пунктами своєї програми в Тернополі Свобода справиться.

  P.S. Найбільше сподобалася тупорила прив'язка Свободи до Коломойського. В якого БЮТ (кейсомольці, бандити та пріпряжонниє відверті КГБісти типу тов. Мудведчука) вже певний час сам відверто смокче (див. на активність Палиці у ВР чи останні призначення людішок Коломойського в державні нафтогазові структури) - чого не зробиш заради "застовбичення" 1+1.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.14 | Torr

   Так, БЮТівський пі-ар - але по суті

   корупція схаває будь яку партію з найсвідомішим лідером, бо правила гри змінити не можна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.14 | OlalaZhm

    от і подивимось. навіть мені цікаво...

   • 2009.04.14 | Shooter

    по суті

    Torr пише:
    > корупція схаває будь яку партію з найсвідомішим лідером, бо правила гри змінити не можна.

    Все можна - було би бажання.

    Варто однієї умови - зрозуміти, що політична сила не є бізнесклубом. І тоді цій політичній силі, навіть при обмеженості ресурсів, які є в бандитських політичних клубів, світить довге та успішне життя. Навіть з такою лєвою ідеологією, яку має Свобода, імho. Бо масового виборця вже в корінь задрали ідеологічні "артистичні" розборки - йому хочеться безпечного сміттєзвалища та помірних цін на харчі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.14 | Bogun

     Re: по суті

     Так, все на жаль як у Стародавньому Римі, ...хліба і шоу...
    • 2009.04.14 | Torr

     Re: по суті

     Shooter пише:

     > Все можна - було би бажання.
     >
     > Варто однієї умови - зрозуміти, що політична сила не є бізнесклубом. І тоді цій політичній силі, навіть при обмеженості ресурсів, які є в бандитських політичних клубів, світить довге та успішне життя. Навіть з такою лєвою ідеологією, яку має Свобода, імho. Бо масового виборця вже в корінь задрали ідеологічні "артистичні" розборки - йому хочеться безпечного сміттєзвалища та помірних цін на харчі.

     політична сила за визначенням є бізнесклубом, бо всяка ідеологія будується на економічних інтересах. Важливо також зрозуміти, що поверхнева (публічна) ідеологічна складова - виключно для виборців, а те що глибше - то тіко для верхівки партії.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.14 | Shooter

      Re: по суті

      Torr пише:
      > Shooter пише:
      >
      > > Все можна - було би бажання.
      > >
      > > Варто однієї умови - зрозуміти, що політична сила не є бізнесклубом. І тоді цій політичній силі, навіть при обмеженості ресурсів, які є в бандитських політичних клубів, світить довге та успішне життя. Навіть з такою лєвою ідеологією, яку має Свобода, імho. Бо масового виборця вже в корінь задрали ідеологічні "артистичні" розборки - йому хочеться безпечного сміттєзвалища та помірних цін на харчі.
      >
      > політична сила за визначенням є бізнесклубом, бо всяка ідеологія будується на економічних інтересах.

      Зауважте - виборців. а не, власне, інтересів бізнесклубів, як це є в нас.

      > Важливо також зрозуміти, що поверхнева (публічна) ідеологічна складова - виключно для виборців, а те що глибше - то тіко для верхівки партії.

      Знову ж таки - це в країнах "недорозвинутої демократії", де бізнес прямо і безпосередньо бере участь в управлінні державою. В (абсолютній більшости) нормальних країн бізнес таки відділений від політики (хоча й опосередковано, звісно, має certain вплив на політику).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.14 | Torr

       Re: по суті

       Shooter пише:

       > Знову ж таки - це в країнах "недорозвинутої демократії", де бізнес прямо і безпосередньо бере участь в управлінні державою. В (абсолютній більшости) нормальних країн бізнес таки відділений від політики (хоча й опосередковано, звісно, має certain вплив на політику).

       та не може бізнес бути "відділений від політики", це навіть теоретично уявить не можна. Справа в тому, що в нормальних країнах бізнес якісно ІНШИЙ, бо законодавчо врегульований.
 • 2009.04.14 | Боровик

  Re: Чому «Свобода» Тягнибока зробилась імпотентною за місяць часу?

  Ця стаття зараз висить на бігатьох форумах. Надто оперативно і одночасно її розвісили.
  Я без ілюзій і зачарованості щодо Свободи, але навіть агітку юльки не вміють зробити нормально.
 • 2009.04.14 | Михайло Свистович

  Знову фігня від очікувальників зірки з неба від облради

  Ольга Нестор пише:
  > 15 квітня минає місяць, як мешканці Тернопілля підтримали патріотичну політичну силу, яка вже добряче набридла мешканцям Львівщини своєю примітивністю ( див. будь-який пристойний політичний Інтернет-форум Львівщини). Ну, не будемо підходити упереджено до поки що улюбленої партії нашого краю

  але вже підійшли :)

  >
  > Першим пунктом програми ВО «Свобода» на виборах до Тернопільської обласної ради було «встановлення чесної влади». Критерій чесності обговорювати не будемо, але обрання чужинця на посаду голови облради в чергове засвідчило, що місцеву політичну еліту мають за ніщо навіть у Львові, не кажучи вже про столицю.

  А де тут нечесність? Особливо у порівнянні з крадійською попередньою облрадою?

  >
  > Навіть не другорядна, а третьорядна роль голови обласної організації «Свобода» Олега Сиротюка під час сесій облради та політичних консультацій викликала у місцевого бомонду пересмішки. Сиротюка для «відмазки» призначили лише керівником-«пустозвіном» фракції «Свобода». Спеціально пишемо «пустозвіном»!Чому? А як інакше оцінити його «дієвість» протягом місяця в Тернопільській обласній раді, протягом аж трьох пленарних засідань він спромігся порушити першим і поки що єдиним питання, що стосувалось … моряків, піратів та Азовського моря. Про інші вагомі проблеми свободівці ще навіть не заїкались. Чому?

  Тому що перші пленарні засідання є технічними. Там обирають голову, заступників голови, лише на другій сесії затверджують план роботи, обирають комісії тощо. Блін, читайте Закон "Про місцеве самоврядування в Україні". А діяльність голови фракції визначається не виступами, а роботою до сесії - узгодження позиції фракції, висунення кандидатур тощо.

  >
  > Та тому, що про «високодуховність», «масштабність мислення» та про інші «чесноти» місцевого очільника «Свободи» тернополяни мали змогу пересвідчитися під час прямих ефірів на місцевому телебаченні та радіо

  Фактів "чеснот" наводити не обов"язково :)

  >
  > До відома краян, які справно сплачують податки: проведення одного пленарного засідання Тернопільської обласної ради обходиться у 30 тисяч гривень!

  Щось забагато

  >
  > Інше питання мучить усіх патріотів і націоналістів Тернопільщини: як це «свободівці» скурвилися з «Єдиним Центром», в якому лише кучмісти, колишні комуністи і кагебісти!?

  Наскільки я знаю, в тернопільському ЄЦ не так. Там багато нових людей, які ек були ні тими, ні другими. ні третіми, і взагаоі не були в політиці. Очолює ЄЦ молодий бізнесмен, і єдиною ознакою чи то комунізму, чи т о кагебізму може бути хіба що те, що єдина у Тернополі узбечка стала його дружиною :)

  >
  > Віповіді тернополяни не почули й досі. Так само й «дружба» з «Українською народною партією», яка без мила прагне залізти до влади через, перепрошуємо за натуралізм, ср..ку глави Секретаріату Президента, теж викликає скептичні насмішки у людей.

  То з ким тоді дружити "Свободі", яка не має більшості? З ПР чи що?

  >
  > Словом, з першим пунктом передвиборчої програми у свободівців не склалося

  Поки що зі статті цього не витікає.

  >
  > Другим чомусь по важливості партійці Тягнибока вважали питання запровадження прямих телетрансляцій засідань Тернопільської обласної ради. Певно, пишучи програму, хотіли догодити тернополянам видовищами. Нині, для голодних краян таке «шоу» обійдеться в 25 тисяч гривень за одну трансляцію. Скільки тих трансляцій буде, наразі не скаже й само керівництво облради. Але значно більшою проблемою, ніж фінансова, для «свободівців» постане участь у сесіях головного регіонала Тернопілля Ореста Муца, який «розмаже» всю «глухо-німу» фракцію тягнибоківців. Телетрансляції поставлять жирний хрест на політичному майбутньому «Свободи» вже за кілька засідань, як це сталося у Львові, де теж транслюють сесію облради.

  Де тут факти поганих дій "Свободи", окрім пророцтв, що з нею станеться, якщо вони виконають свою передвиборчу обіцянку про трансляції, які переважна більшість виборців перестане дивитися дуже скоро, бо засідання облради, на відміну від ВР, це просто супернудно для пересічної людини?

  >
  > Про скасування ухвалених рішень попередньої ради, які прийняті нібито з порушенням законодавства, нинішня верхівка «Свободи» прагне не «тріпатися». Політична доцільність змушувала їх «тризвонити» по всіх ефірах та газетних шпальтах цю нісенітницю. Про те нині, коли світлі голови від Коломийського проаналізували дані, то сказали «прикрити» писки львівським «крикунам» на цю тему. Виявилось, що за два з половиною роки діяльності обласної ради під керівництвом Михайла Миколенка і, що більш важливо, значно виваженіших керуючого справами облради Теодозія Кухарського та голови бюджетної комісії Михайла Шкільного, прокуратура не опротестувала жодного рішення облради!!!

  Ну лоханулись через непоінформованість та популізм. Але реверанси аффтара перед очільниками недієздатної попередньої облради багато говорять про його мотивацію.

  >
  > Політтехнологи, які консультують тягнибокових «пацанів», дивляться, щоб зараз не наламали дров з цими фундаментальними рішеннями

  І добре роблять. Виправляти помилки, а не тупо робити фігню, яка зірвалася з язика по дурості, це - позитив.

  >
  > Для піару показово познущаються над керівником театру Ігорем Сачком

  Можливо це - погано, але не пояснено чому, і як само познущалися.

  >
  > Третім пунктом програми обіцяли кандидатами в депутати проводити місцеві плебісцити (референдуми, громадські слухання, загальні збори мешканців) з усіх життєвоважливих та спірних питань (земельних, майнових, релігійних тощо). Поки глухо як в танку, хоча таких справ, як казав кіт Матроскін, «завалісь».

  А може за місяць "Свобода" має рай в окремо взятій області влаштувати?

  >
  > Так само вже ні мур-мур про сприяння створенню будинкових, вуличних комітетів, товариств та об'єднань співвласників будинків, залучення їх до ухвалення рішень щодо житлово-комунального господарства.

  Так само про місяць і рай

  >
  > Не арештовано й заступника голови обласної ради Сергія Тарашевського. Чому?

  Тому що це не компетенція облради

  >
  > Адже «Свобода» обіцяла покласти край рейдерським атакам, земельним та майновим аферам

  За місяць?

  >
  > Про гарантування збереження комунальної власності на стратегічні підприємства та об'єкти зараз промовчимо, бо певно хлопці лишень відкрили список і вибирають з чого «почати» діяльність.

  Негарно безпідставно судити інших по собі. Гарно навести факти, які призвели до таких висновків.

  >
  > Про закріплення за кожним депутатом фракції ВО "Свобода" районів області для безпосередньої роботи з громадянами можна лише посміятися. Місяць минув, а зі «свободівців» аж один з 50 депутатів спромігся «засвітитися» у Шумському районі 5 квітня. І лише 12 квітня на партійних зборах у філармонії Олег Сиротюк повідав теорію, який депутат закріплений за яким районом. Тепер, жартують тернополяни, їм треба купити географічні карти, аби знати в якому керунку їхати до «свого» району.

  До чого тут карти і вся ця маячня?

  >
  > Про розвиток господарства краю туманні уявлення має сам Олег Тягнибок, який не ризикнув очолити Тернопільську обласну раду аби, перепрошуємо за прямоту, не обіср…ся

  Це аффтару сам Тягнибок сказав? Бо я от сумніваюсь, що такою мотивацією керувався Олег, адже обісратися у Тернопільській облраді дуже важко.

  >
  > Першим ділом щодо газдування у програмі «Свободи», яку більшість виборців й в очі не бачили, йшлося про… заснування Знаку якості "Чистий продукт з Тернопілля" для промоції екологічно чистої продукції. Справа це потрібна, але з господарчої точки зору… перевернута з ніг на голову. Спочатку, кажуть господарники з досвідом, треба рукави засукати до роботи, а вже потім вибирати достойних і нагороди роздавати. З іншого боку, чи мають «свободівці» у своєму віданні лабораторію і фахівців, щоб могли провести необхідні незалежні експертизи? Ні, бо така установа є лишень у столиці і коштує її утримання чималих грошей. Чи має обласна рада такі фінансові ресурси, а головне фахівців – відповідь очевидна у час фінансової кризи.

  А вже комусь дали такий знак, що аффтар бідкається відсутністю лабораторій?

  > Обіцяв Тягнибок у передвиборчій програмі заснувати також обласну біржу аґрарної продукції та сировини. Створити обласний сільськогосподарський гуртовий ринок. Не має натяків ні щодо першого, ні щодо другого.

  За місяць обіцяв це зробити?

  >
  > Мовчимо вже й про прозору систему обліку та контролю за використанням земель, про яку вони навіть не заїкаються. «Бабкло» за вибори треба ж якось хлопцям віддати.

  Аффтар знову судить усіх по собі, бо нема чого заїкатись, коли ще нічого не створено, а за місяць, коли рада має прийняти купу передбачених законом рішень та й елементарно розібратися у ситуації й спрацюватися, нічого суттєвого і не зробиш.

  >
  > А от щодо збереження у комунальній власності та відновлення роботи Тернопільського летовища можемо сказати, що чи не у всіх інтерв’ю новоспечена влада заявила про його відродження. Тільки не сказала як. Напевно, Зеновій Щепановський ще не придумав, жартують політичні опоненти.

  І що? Це гірше ніж попередня облрада?

  >
  > Про «свободівську» Програму будівництва доріг коштами відрахувань з видобутку щебеню в кар'єрах області найбільше були подивовані керманичі облавтодору. 90% всіх кар’єрів Тернопілля працюють у тіні. Ремонт кілометра дороги коштує 1 млн. гривень. Де візьмуться гроші на ремонт? Словом, як і всі попередні пункти, маємо черговий пшик.

  Ще ніякого пшику не маємо, маємо лише неадекватний крик.

  >
  > Про забезпечення області енергією з особливим ентузіазмом надривались під час мітингів члени «Свободи». Тернополяни лишень здивовано переглядались. Лише молодь думала, що Тягнибок зі Львова привезе співачку Руслану, яка має сольну програму «Дика енергія».

  А де конкретні претензії?

  >
  > Ледь не скандалом завершився піар-хід Тягнибока по створенню енергокомплексу на базі Малашівського сміттєзаводу. «Накостиляли» селяни львівському «майже президенту» по повній програмі. Чи поткнеться туди Олексій Кайда? Найімовірніше, за всіх «віддуватиметься» мер Роман Заставний, який має за три місяці вирішити, куди скидати сміття Тернополя.

  Новій владі дісталися проблеми, створені старою. Але стару чомусь називають "більш виваженою", а нова вже за місяць винна аффтару за все.

  >
  > Надзвичайно великих фінансових ресурсів необхідно для переведення закладів освіти, охорони здоров'я, культури та інші комунальні установи на енергозберігаючі технології, а житловий фонд - на індивідуальне опалення. Але де під час кризи візьмуть гроші «свободівці»?

  Це - проблеми свободівців. А де претензії? Що вони вже за місяць зробили в цій сфері не так? І що гіршого, ніж попередня, "виважена" влада?

  > Палка з двома кінцями чекає на голову облради Олексія Кайду при встановленні обіцяного у програмі жорсткого контролю за справедливим розрахунком комунальних тарифів. Люди, які голосували за «Свободу» чекають «дешевої справедливості», а комунальні установи, які належать обласній раді, мають «свою, рентабельну справедливість». Якщо підтримати людей, то можна заодно запівдарма хапнути збанкрутілу мережу «Тернопільтеплокомуненерго».

  Знову немає критики конкретних дій. Все це треба було писати до виборів.

  >
  > Ціковою видалась ідея щодо заборони на території області продажу дитячого харчування, яке містить генетично модифіковані речовини, але й про успіхи в цій сфері нічого не чути.

  Знову хочуть раю за місяць?

  >
  > Так само поки що виявились пустопорожніми обіцянки щодо обмеження з продажу алкоголю та тютюну поблизу навчальних, виховних, медичних закладів і церков.

  Так само про рай і місяць. Лише на складення реєстру таких точок часу піде значно більше.

  >
  > На носі випускні іспити у школах, а про заснування іменних стипендій обласної ради для сприяння сільській обдарованій молоді у доступі до якісної освіти, що обіцяв «лічно товариш Тягнибок» у Збаражі навіть кінь не валявся. А ви щось чули про систему заходів запобігання повеням? Автор цих рядків ні.

  Аффтара слід призначити головою облради з умовою, що повісять на гак за ребро, якщо він за місяць не зробить все те, у незробленні чого звинувачує "Свободу". Тож хай або погоджується на пропозицію, або не смердить подібними статтями.

  >
  > Навіть про утвердження українського духу «Свободою» на Тернопіллі ну ні звуку не чути. Хай би вже щось видумали. А то як стояв нашвидкуруч «склепаний» пам’ятник Степану Бандері «недолатаним», так , певно, до кінця каденції «свободівців» й простоїть.

  Вони за місяць мали понабудовувати пам"ятники?

  >
  > Забулися хлопці після виборів про встановлення жорсткого контролю за дотриманням мовного законодавства у рекламі, торгівлі, сфері послуг. Це ж у їхній передвиборчій програмі чорним по білому написано! То ми Вам цим матеріалом нагадуємо – дійте! Хоч щось робіть, але не марнуйте час! Вже цілий місяць минув!!!

  Лише місяць минув, за якій були проведені сесії з обов"язковими питаннями. Тож хай пффтар попуститься й має си до стримання.

  >
  > А Ви все розказуєте, що будете робити. Годі декларацій!

  Хай аффтар почекає із такими вигуками хоча б рік. І то лише з деяких питань, бо з інших і два роки буде мало чекати.

  >
  > Найстрашніше у цій ситуації те, що вже місяць прожили вже без обіцяної «Свободою» достойної щомісячної доплати до пенсії ветерани ОУН-УПА

  А під час правління "виваженої" влади аффтар не вважав відсутність цих доплат страшним?

  Коротше, схоже на словесний понос людини, яка дуже прагне з якоїсь причини насрати "Свободі", але не знає чим, тож висмоктує з пальця претензії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.14 | Sean

   почитай те, про що я тобі писав на мило і sms

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.14 | Михайло Свистович

    Зараз догодую дітей і займусь

    А так пописую тут між виключенням плитки, насипанням солі, проціджуванням вермішелі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.15 | Михайло Свистович

     Форс-мажор, істерика, плач і скрєжет зубовний

     Кішка (маленька і дуже молода) народила (вперше) двох мертвих великих і двох живих малих кошенят (одне жваве, а друге здохле). Діти поревли з мертвих, а невдовзі померло жваве. Вони недоношені, навіть з зябрами, кицька без молока і материнських інстинктів (сідає на них сракою, кладе лапу і взагалі), але здохле несподівано прожило довше і досі живе (Великий Режисер каже, що володіє даром передбачення і передбачило на відстані, що воно виживе). Діти гріли його диханням, гшодували з вати (там рота майже нема, щоб піпетку всунути) і сидять над коробкою та верещать з кожного руху кицьки-мами, не дають їй придушити кошеня випадково. Спорудили інкубатор (електрогрілка), шмотки, безперервно спостерігаємо за кицькою, зробили систему годування з крапельниці та бинта. Я все зробив і чергую вночі якщо що, на Київ завтра не їду, бо зранку чергує малий (не йде до школи), а я спатиму на підхваті, якщо що, поки мама наша (не кицька) не повернеться з Києва.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.15 | OlalaZhm

      Re: Форс-мажор, істерика, плач і скрєжет зубовний

      Тримайтеся!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.15 | Михайло Свистович

       Re: Форс-мажор, істерика, плач і скрєжет зубовний

       OlalaZhm пише:
       > Тримайтеся!

       Та мені то що (до речі, останнє кошеня померло десь о третій ночі, ще й дружина з дочкою прокинулися у цей момент, тож мала поревла ще з годинку), я такого ще в дитинстві надивився. Єдине, що не виспався. Це дітям важко. Але відправив їх до школи, там сильно не поплачеш, а за уроками воно попускає. Цікаво, що старший чемпіон України з карате ревів більше ніж менша поетеса, режисерка та актриса :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.15 | OlalaZhm

        Re: Форс-мажор, істерика, плач і скрєжет зубовний

        жаль... (я про кошеня...)
 • 2009.04.14 | ролан

  Re: Чому «Свобода» Тягнибока зробилась імпотентною за місяць часу?

  Обгадити можна будь що...Ви що хочите за місяць комунізму у тернополі? Видно шляки трапляють виблюдків про те що національна ідеологія перемогла у Тернополі. Я думав почнуть гидотити . ну десь через місяців три, чотири. Ні, не витримала сверблячка. От курви... Свобода не одна . скоро до неї приєднаються інші національні сили. Смерть ворогам.!!!
 • 2009.04.15 | rais

  До потенції "Свободи", вам пані з оспіваними вами імпотентами,

  дуже далеко. Через це, подібні вам говномети, і намагіються відпрацювати копійки трансформорваної "еліти".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua