МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пам'ятаєте, з яким великим шумом і тріском...

04/14/2009 | GreyWraith
... Росія збиралася виявити нам небачену щедрість - позичити $5G? Щоправда, потім вийшло за приказкою "казав пан: "кожух дам"...": близько 2-х місяців пройшло - а грошима і не пахне. Як я припустив, не в тому зараз стані Росія, щоб комусь позички давати. От і підтвердження: пару днів тому Росія ... сама зібралася позичати по світу ті ж самі $5G.

І мовчать наші русофільчики, що не так давно дорікали Україні побиранням, але ладно. А питання до українського уряду серйозніше: кому до голови прийшла світла ідея йти із простягнутою рукою до російських злиднів? Там же цілі стада високооплачуваних експертів, радників і вчених працюють, так чому ці фахівці не помітили те, що було очевидним мені, дилетанту? Може, гнати в три шиї цих некомпметентних, доки вони не насвинячили якогось лиха?

Відповіді

 • 2009.04.15 | Адвокат ...

  ТЮльку з ї кодляком давно вжо тре гнать сраним віником.

  Инша річ, що замість ТЮльки з ї кодляком прийде Хам з го кодляком... І буде циганити в аФФуєлої на всього Ліліпукєна та Мілімєдвєдєєва Рушки ті ж самі 5 млрд. дол. Тіко сітуасьйон буде такий: "калоліція" буде весь час, а не тоді, коли Тюлька забашляє Пєдюньчіку на пампєрси для майбутньої полум`яної камуніздки. ;) Хам Пєдюнє яйкі прикрутить! І "Вавє",-- мізки вправить ту ж...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.15 | GreyWraith

   Тобто, Ви вважаєте, що "обидва гірше"?

   В принципі, контингент різних радників і тому подібного бекграунду практично той самий, тому і не дивно. Он подивіться на видатного радника Медведчука: чи Ви б наважилися віддати свій автомобіль у криві руки майстра-ламайстра, що вже доламав свій? А Тимошенко наважилася. Питання: вона дурніша за нас? Я думаю, що не дурніша, але просто не має самостійності у виборі радників, помічників і тому подібного почету. Так само, як і Янукович. Тоді треба ставити питання по-іншому:
   1) хто в реальності стоїть за цими клоунами?
   2) чи не слід гнати цих маріонеток поганою мітлою? - саме за те, що вони - маріонетки...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.16 | Сергій Кабуд

    за ними: 2.3міліони ФСБ, 300млрд нафтогазових прибутків кремля,

    1.7 міл армії кремля
    40 000 ядерних зарядів кремля не включаючі тактичні

    і так далі

    гнати он один президент сптобував, так гестапо знайшло купку клоунів на посадах касірів в дрібних провінційних банках о обтяпало того президента гімноом, не обляпало а обтяпало

    наступного молодшого який лише було подумав про таке саме- тртаванули цікавою сумішшю

    а коли українці буили українцями а не ущербними касірами- їх 7 міуліонів потравили голодомором

    Це гра серєозна, гра за світове господарство, в якій Україна є ключовинм плацдармом без якого Європу гадіна не візьме

    Щоб їх перемогти треба мати багато світлих голів і діяти на зовсім іншому рівні

    А в першу чергу треба людей просвічувати щодо стану справ.

    Чи здатні от наприклад Ви розуміти всю повноту проблематики викладеної вище?
   • 2009.04.16 | thedoctor

    Re: Тобто, Ви вважаєте, що "обидва гірше"?

    GreyWraith пише:
    Питання: вона дурніша за нас?

    Дарма Ви цього не припускаєте. Ю.Тимошенко, попри те, що є видатним демагогом, великою ерудицією, не кажучи вже про масштаб світогляду, судячи з її публічних дій, не вирізняється. Я не став би так легко стверджувати, що вона не може, загравшися і остаточно відірвавшися від реальності, припуститися грубих стратегічних помилок. Історії з "мерзькими" виборами в Києві і з Тернопільською облрадою можуть підтвердити мою гіпотезу (не буду вже згадувати про "самовисвячування" Ющенка у другий день Майдану і сотні давніших ляпсусів). Сам факт безпорадності нашого квазіполітикуму (і Ю.Тимошенко зокрема) перед пропагандистською навалою з боку "злобних карліков" свідчить про нерозуміння ним загальних підвалин сучасного суспільного життя і відтак - глибоку некомпетентність або, звертаючись до Вашого слівця, "дурість".
    Звісно ж, "обидва гірші". Ідея "перезавантаження" безальтернативна, її розуміє чи відчуває більшість здорової частини нації. "Перезавантажити" доведеться не тільки принципи роботи влади, а і її кадровий склад. Альтернатива - Яценюк в ролі нікому нічого не винного Президента, що поступово насичує апарат влади молодими ефективними менеджерами. Ну, і головне - те, без чого не може функціонувати модерне суспільство - політична самооорганізація "дрібної буржуазії", що нарешті має навчитися формулювати свої вимоги і ефективно домагатися їхнього впровадження.
    В легенду про нашу стратегічну залежність від "злобних карліков" як головну причину безпорадності наших політиків щось не віриться. Гадаю, що причина наших лих - виключно у нас самих.
 • 2009.04.16 | Isoлято

  А ось і сцілочько в підтвердження...

  ...шляхетних намірів сусідньої держави, яка мало не луснула від нафтогазового "ізабілія", але - ніпрашло і полгода - і маємо...

  http://e-finance.com.ua/ru/taxes/2009/04/15/Rossija_prosit_v_dolg/

  (Взагалі-то сцілочку мав би додати пан GreyWraith®... це так, у якості тонкава намьока.)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua