МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Глава держави схвально оцінює рішення уряду

04/15/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко схвально оцінює рішення уряду щодо прийняття антикризових постанов. «Я виключно позитивно оцінюю такий підхід», – сказав Глава держави, відповідаючи на запитання журналістів після відвідання Загальних зборів Національної академії наук України.

Водночас Віктор Ющенко повідомив, що доручив експертам Секретаріату Президента України проаналізувати їх юридичну, економічну та політичну складові. «Зрозуміло, що прийняті постанови не є ідеальними, у тому числі з точки зору економічної складової», – зауважив Президент.

Глава держави наголосив, що на урядові лежить персональна відповідальність за формування як економічної, так і соціальної політики в державі. Тому, підкреслив Віктор Ющенко, він усіляко вітатиме активну урядову позицію щодо проведення змін у країні. «Хоча це треба було робити два роки тому», – додав він.

Також Віктор Ющенко закликав уряд реалістично оцінювати ситуацію в країні, насамперед йдеться про макроекономічні показники – ВВП, розмір інфляції, дефіцит Державного бюджету - 2009 тощо. «Правильна, реалістична оцінка урядом ситуації – половина успіху», – зауважив Президент України.

http://www.president.gov.ua/news/13534.html

sean

Відповіді

 • 2009.04.15 | 123

  тобто вето не буде? прикольно

 • 2009.04.15 | Микола Гудкович

  Піддав жорсткій критиці — «прийняті постанови не є ідеальними»

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Президент України Віктор Ющенко схвально оцінює рішення уряду щодо прийняття антикризових постанов. «Я виключно позитивно оцінюю такий підхід», — сказав Глава держави, відповідаючи на запитання журналістів після відвідання Загальних зборів Національної академії наук України.

  Молодець.

  > Водночас Віктор Ющенко повідомив, що доручив експертам Секретаріату Президента України проаналізувати їх юридичну, економічну та політичну складові. «Зрозуміло, що прийняті постанови не є ідеальними, у тому числі з точки зору економічної складової», — зауважив Президент.

  А з точки зору юридичної, так би мовити, складової? Ідеальні?

  > Глава держави наголосив, що на урядові лежить персональна відповідальність за формування як економічної, так і соціальної політики в державі. Тому, підкреслив Віктор Ющенко, він усіляко вітатиме активну урядову позицію щодо проведення змін у країні. «Хоча це треба було робити два роки тому», — додав він.

  І не це, а щось інше, мабуть. Лобістські пакетні законопроекти потрібні Україні не більше, ніж епідемія чуми.

  > Також Віктор Ющенко закликав уряд реалістично оцінювати ситуацію в країні, насамперед йдеться про макроекономічні показники — ВВП, розмір інфляції, дефіцит Державного бюджету — 2009 тощо. «Правильна, реалістична оцінка урядом ситуації — половина успіху», — зауважив Президент України.

  І що, уряд погодився?
 • 2009.04.15 | Мартинюк

  Зверніть увагу на ось це

  У Тимошенко можуть бути "типу законні" підстави для таких дій. Ющенко знаючи про це змушений робити добру міну перед всемогутнім фондом.

  http://www2.maidan.org.ua/n/free/1239773813
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.16 | Sean

   нема на що звертати увагу

   то були два (здається) закони, котрими ВРУ надавала на певний термін і саме уряду Кучми видавати декрети. Зараз нічого подібного нема


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua