МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Є одне цікаве запитання (л)

04/16/2009 | GreyWraith
http://ariru.info/book/Zikkurat.pdf

Звісно, багато в чому цей матеріал суперечливий, але його автори задають питання, на яке нам треба так чи інакше знайти відповідь. Питання з приводу того, ЯК Східна і Центральна Україна допустила Голодомор, на відміну від Західної? Звісно, різанина більшовиків у Галичині до 1991 року - це фантазія авторів, але факт дещо різних електоральних уподобань різних частин України наявний. Я знаю, що пояснення авторів цього матеріалу є хибним, але хотілося б мати певну аргументацію і певні висновки щодо дій на майбутнє.

Питання номер 1: невже комуністична пропаганда настільки всемогутня, що справді безнадійно запаскудила мізки наших братів? Якщо ні, тоді який фактор, на вашу думку, діє у цьому випадку?

P.S. Ось до теми: http://obkom.net.ua/news/2009-04-16/1006.shtml
Питання: мешканці Харкова, що, без сумніву, голосуватимуть за цих кидал знову, - клінічні недоумки? Будь-яка людина є чи мусить мати елементарний здоровий глузд, - тут цього не спостерігається. Пропаганда настільки рулить? Чи діє щось інше?

Відповіді

  • 2009.04.16 | ОлегS

    У меня есть одна версия.

    Объяснение простое и не "психотронное". Нормальные мирные люди-хлеборобы НЕ МОГЛИ ВМЕСТИТЬ В ГОЛОВУ, что возможна такая изуверская пытка, такое издевательство: уничтожение голодом. НЕ ВЕРИЛИ, даже тогда, когда у них отбирали последнее - ведь это была та власть, которая как бы против панов, за "землю-крестьянам" и т.д. А потом было поздно.
    А Западная Украина уже знала. Вот и все отличие.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua