МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дружину Лужкова залишили без землі в Києві (/)

04/16/2009 | Sean
Київський апеляційний госпсуд визнав незаконним виділення 90 гектарів землі на столичному масиві Троєщина компанії "Інтеко-буд".

Це підприємство входить у російську корпорацію "Інтеко", підконтрольну Олені Батуриній – дружині мера Москви Юрія Лужкова, пише "Дело".

На троєщинській ділянці російський девелопер планував побудувати мікрорайон "Московський" площею 200 тисяч квадратних метрів.

Позивачем у справі щодо землі на Троєщині виступила прокуратура Києва, для якої це стало другою судовою справою щодо спірній ділянки. Перший судовий процес прокуратура програла. Рішення про виділення землі в оренду на 5 років було ухвалене ще у 2003 році.

Як повідомили в міській прокуратурі, підставою для подання позову стало порушення Київрадою вимог земельного, природно-заповідного і містобудівного законодавства, оскільки ця ділянка входить до зони охоронюваного ландшафту і знаходиться в прибережній захисній смузі ріки Десенка, де забороняється будь-яке будівництво.

Крім того, відповідно до висновку державної експертизи землевпорядної документації, проект землевпорядкування не відповідає вимогам чинного законодавства.

Сама Батурина ще в жовтні минулого року заявила про те, що "Інтеко" планує призупинити свій девелоперський бізнес в Україні. Основною причиною цього рішення було зниження цін на українському ринку нерухомості.

Зокрема, дружина Лужкова говорила, що планується заморозити проект будівництва житлового мікрорайону.

У 2006 році компанія "Інтеко-буд" вийшла на містобудівну раду Києва з передпроектними пропозиціями з будівництва мікрорайону "Московський". Його планувалося розмістити на ділянці між вулицями Оноре де Бальзака та рікою Десенка.

Проект передбачав, що мікрорайон буде розділений на 3 частині: елітної забудови, забудови бізнесу-класу і зони соціального житла. Біля води планувалося розмістити малоповерхове (від 3 поверхів) елітне житло, потім більш високе житло бізнесу-класу, а замикати композицію мало б висотне соціальне житло (до 24 поверхів).

Проект також передбачав будівництво двох'ярусної набережної на березі Десенки. На першому ярусі автори проекту пропонували обладнати пляжі, кафе й об'єкти розваг і відпочинку, другий ярус зробити прогулянковим.

http://pravda.com.ua/news/2009/4/16/93356.htm

Відповіді

 • 2009.04.16 | GreyWraith

  Було б цікаво побачити список виродків і збоченців

  Sean пише:

  Що за ось це голосували:
  >Рішення про виділення землі в оренду на 5 років було ухвалене ще у >2003 році.

  Щоб потім відслідковувати наявність у виборчих списках.

  >Проект також передбачав будівництво двох'ярусної набережної на березі >Десенки. На першому ярусі автори проекту пропонували обладнати пляжі, >кафе й об'єкти розваг і відпочинку, другий ярус зробити прогулянковим.
  Якась тупорила маніловщина.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.16 | Iryna_

   могли самі відмовитись

   а рішення судів і прокуратури в такому випадку - потрібне для віднесення збитків на витрати

   зараз в багатьох країнах (он в Болгарії почали) зносять те що було незаконно збудоване на березі моря

   в Іспанії таке було
   може злякались що й тут таке колись буде
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.16 | shu

    Це ті що злякаються :-))

    Нічого, ще ж є самий справедливий і гуманний Верховний Суд...
  • 2009.04.16 | Чучхе

   наслідок дружби Омельченка з Лужковим

   Сан Санич тоді на радощах навіть перейменував проспект Червоних Козаків на Московський
 • 2009.04.16 | ОлегS

  Re: Дружину Лужкова залишили без землі в Києві (/)

  Сплетни гласят (слышал от таксиста), что убоищный торговый центр на Оболонском проспекте в Киеве, построенный прямо над метро и лишивший навек солнца жителей первых этажей домов на четной стороне, принадлежит таки Батуриной.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.16 | Адвокат ...

   Запросто в те повірю. Бо бачив тую клушу зблизька.

   ОлегS пише:
   > Сплетни гласят (слышал от таксиста), что убоищный торговый центр на Оболонском проспекте в Киеве, построенный прямо над метро и лишивший навек солнца жителей первых этажей домов на четной стороне, принадлежит таки Батуриной.
 • 2009.04.16 | ziggy_freud

  ібо со свіным рылом в калашный рядъ влєзлі. Доколє?

  Sean пише:
  > Київський апеляційний госпсуд визнав незаконним виділення 90 гектарів землі на столичному масиві Троєщина компанії "Інтеко-буд".

  це добре. Бо московські методи забудови критикуються навіть російськими екпертами. Колись з того приводу була гарна лекція урбаністів на polit.ru

  якщо без політкоректності, стару Москву фамілія Лужків знищила нах... Практично єдиний живий лендмарк, старший за 100 років - Кремль. Років 15 тому там ще було де погуляти. Зараз тільки є де постояти в транспортній пробці...

  > Сама Батурина ще в жовтні минулого року заявила про те, що "Інтеко" планує призупинити свій девелоперський бізнес в Україні. Основною причиною цього рішення було зниження цін на українському ринку нерухомості.

  виноград надто зелений (с) Езоп.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua