МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія виводить армію з Грозного

04/18/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Росія оголосила у четвер кінець війни в Чечні. Кремль виводить свої війська і віддає владу Рамзанові Кадирову. Це черговий крок до стабілізвції, котрий має переконати Захід про ліберальне обличчя кремлівського керівництва.

З формальної точки зору це означає виведення російських окупаційних військ. Двадцяти із п’ятдесяти тисяч солдатів, які перебувають в кавказькій республіці буде виведено. Москва обіцяє також скасування комендантької години чи незаконних затримань громадян.

Чечня була важко пацифікована вже чотири роки тому. Однак Кремль не вивів звідти своїх солдатів. Така ситуація могла б ще тривати багато років, якби не криза. Росія потребує допомоги Заходу. Але найперше мусить доказати, що є стабільною державою і принаймні зберігати вигляд правопорядку.

Москва потребує Заходу, який після війни з Грузією, дивиться на неї з підозрінням. Саме по війні закордонні інвестори почали забирати назад капітал. Москва хоче співпрацювати з Заходом і мусить мати якісь аргументи. Закінчення війни в Чечні є таким аргументом.Джерело:
„Dziennik” № 90 17.04.2009
,,Koniec wojny w Czeczenii”

Поставив:
Андрій Сидор

Відповіді

 • 2009.04.18 | Историк

  Когда это поляки успели так поглупеть?

  Пусть лучше чеченский учат - для прямых переговоров... об инвестициях...
 • 2009.04.18 | Хвізик

  не іначе, військо на якомусь іншому напрямі знадобилося

  от цікаво, на якому?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.04.19 | Историк

  Уфф... Оценка этого события в "Dziennik"е настолько

  несуразна, что оправдать ее можно лишь тем, что поляки успели переключить свои оборонные усилия и внимание на какие-то совсем другие направления. Ладно, не до шуток уже...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua