МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

04/18/2009 | Майдан-ІНФОРМ
При виході з кафе «Орешек» на розі Олександрівського проспекту і вулиці Троїцької загинув від ножових поранень у результаті нападу групи проросійських бойовиків активіст патріотичної громадської організації «Січ», студент одного з навчальних закладів Максим ЧАЙКА. Другий активіст «Січі» з ножовим пораненням госпіталізований. Про це сьогодні повідомили УНІАН в обласному об`єднанні «Просвіта».

Керівник відділу громадських зв`язків УМВС України в Одесі Тетяна ХМЕЛЬНИЦЬКА уточнила, що «за фактом вбивства 20-річного М.Чайки слідчим Приморського РВВС Одеси порушено кримінальну справу. Деякі особи, причетні до нападу дають свідчення, співробітники міліції вживають заходів для розшуку одного з підозрюваних у скоєнні злочину».

В інтересах слідства прізвище підозрюваного у вбивстві та обставини скоєного злочину не розголошуються.

Звертає на себе увагу той факт, що в одному із своїх виступів колишній лідер депутатської групи в Одеській міськраді Ігор МАРКОВ, який організував зі своїми охоронцями і прихильниками напад на групу демонстрантів-«просвітян» і активістів інших організацій біля будинку облдержадміністрації 2 вересня 2007 року, висловлював публічне схвалення подібним акціям місцевих проросійських екстремістів.

Слідче управління УМВС України в області півтора роки тому порушило кримінальну справу, в якій фігурують імена екс-депутата І.МАРКОВА та його охоронців, проте досі нікого до відповідальності не притягали. Минулого місяця звільнений з посади начальник Слідчого управління УМВС України в області Василь НЕЗНАМОВ.

За інформацією УНІАН

Відповіді

 • 2009.04.19 | Историк

  Русско/российский международный террор

  будет нарастать как часть общей российской угрозы. Пытайтесь вдолбить это украинским чиновникам и политикам как только можете. По моему опыту, они удивительно неохотно воспринимают данное обстоятельство и слабо стремятся ему противодействовать.
 • 2009.04.19 | kom8407

  Xaй живе демократія

  Мої пости знову викинули. Напевно тому, що переконливі.
  Я бачив фото Максима Чайки. Чомусь він на фото в масці, видно тільки очі. З якою метою він натягнув маску?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.19 | kom8407

   Я вибачаюсь

   Мої пости на місці, в іншій гілці.
  • 2009.04.19 | Sean

   скарги на дії модераторів

   приймаються лише на admin[AT]maidan.org.ua Тут це офтопік


   kom8407 пише:
   > Мої пости знову викинули. Напевно тому, що переконливі.
   > Я бачив фото Максима Чайки. Чомусь він на фото в масці, видно тільки очі. З якою метою він натягнув маску?
   А яка різниця? Де в Конституції записано, що не можна носити маску, чи що людина має пояснювати, чому вона натягнула маску?
 • 2009.04.19 | lawer88

  Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

  Співчуваю всім близьким загиблого.
  До речі, дивно, що злочин відбувся тільки що, тільки що відкрили кримінальну справу, а УНІАН вже висуває вердикт, хто саме винний. Марков, звісно, мудак та ворог, але ж, принаймні це поки лунає дивно... Спрорбую затлефонувати в Одесу та з*ясувати обставини
 • 2009.04.19 | kom8407

  Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

  "Бойовики вбили активіста" - звучить приблизно як "обміняли американського шпіона на радянського розвідника". Січовики - запеклі бойовики, тільки легалізовані українською владою.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.19 | Историк

   Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

   kom8407 пише:
   > "Бойовики вбили активіста" - звучить приблизно як "обміняли американського шпіона на радянського розвідника".
   Если Вы за китайцев, то Вам, конечно, все едино - США или СССР.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.19 | lawer88

    Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

    дивіться, ось якась зовсім інша версія подій:

    http://www.reporter.com.ua/news/38525/

    Член националистического, профашистского движения Максим Чайка погиб от потери крови 17 апреля в 23.20 в одесской городской инфекционной клинической больнице. Также в эту клинику скорая доставила 20-летнего Андрея Дзебана. Оба парня получили ножевые ранения в результате столкновения с представителями антифашистского движения. Драка произошла на Александровском проспекте возле рынка «Книжка» вечером 17 апреля.

    В потасовке приняли участие около 4 человек с каждой стороны. На место происшествия прибыли около 10 милиционеров с служебной собакой. Правоохранители задержали некоторых участников столкновения и направили их в Приморскоий райотдел милиции. Сотрудники УМВД возбудили уголовное дело и опросили знакомых пострадавших.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.19 | observеr

     немає тут іншої трактовки, окрім того що Січ назвали фашистською

    • 2009.04.19 | Alexx

     Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

     От тільки чомусь "антифашисти" були з озброєні і скоїли злочин, чи вбити патріота україни для кацабидла не злочин.
    • 2009.04.19 | Sean

     а де позначка лінку?

   • 2009.04.19 | VladimirP

    Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

    Шановні, не треба ділити на "ваших" і "наших". Вбивство - межа, за якою діють інші закони - не політичні, а кримінальні.
    Перше - щоб громадяни не різали одне одного, єдина надія - наша держава. Якщо вона погана, зробіть кращу. Хто заперечує її в принципі - шукайте іншу.
    Друге - в подібних ситуаціях обов'язком громадянина, причетного до події, є правдиві свідчення, незалежно від політичних уподобань, власної відповідальності та інших дрібниць.
    Третє - як на мене, спостерігаємо передозування демократією в посттоталітарній країні, аналогії з Веймарською республікою напрошуються самі, тепер уже стосовно України. Не завадило б (побажання майбутньому президенту, крім сильної влади) трохи авторитаризму в частині жорсткої відповідальності за прояви расизму, антисемитизму та інші форми розпалювання міжнаціональної ворожнечі, в т.ч. в засобах масової інформації. В цьому разі Тягнибок має бути на одному смітнику історії з різними євразійцями.
  • 2009.04.19 | observеr

   і що тут дивного? Вам залишилось визначитись-

   Ви проУкраїнський чи проРосійський?

   kom8407 пише:
   > "Бойовики вбили активіста" - звучить приблизно як "обміняли американського шпіона на радянського розвідника". Січовики - запеклі бойовики, тільки легалізовані українською владою.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.19 | kom8407

    Re: і що тут дивного? Вам залишилось визначитись-

    observеr пише:
    > Ви проУкраїнський чи проРосійський?
    >
    > kom8407 пише:
    > > "Бойовики вбили активіста" - звучить приблизно як "обміняли американського шпіона на радянського розвідника". Січовики - запеклі бойовики, тільки легалізовані українською владою.

    Я вже давно визначився. В Україні не вщухає братовбивче протистояння. Я не проросійський і не проукраїнський, я за мир і злагоду в Україні. А "патріотизм", доведений до абсурду, до добра не приведе.
 • 2009.04.19 | igorg

  Світла память молодому УКРАЇНЦЮ

  Певно таки кепські справи у недругів
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.19 | Odesa

   Re: Світла память молодому УКРАЇНЦЮ

   igorg пише:
   > Певно таки кепські справи у недругів

   Не можу погодитися. Вони розгортають систему дій, спрямованих на розпалювання масштабного внутрішнього конфлікту в Україні як нагоди до зовнішньої агресії. Ця смерть - один з етапів цієї масштабної провокації. Ми маємо діяти точно і мудро, щоб їхній план не спрацював. Здається, державним органам до цього байдуже, принаймні, наразі вони на акти російської агресії реагують підкреслено мляво. Потрібні консолідація, інформаційна робота, глибокі ідеї і їхні авторитетні презентанти... Тим часом, Президент прокидається від сплячки виключно у випадку "журналістських нападок" на розбещеного синка-мажора, прем`єр поза виборами цікавиться тільки владою і власністю, силовики - хабарами і "захистом честі мундира". Про блатняків з ПР і згадувати не хочу. Ситуація невесела. Ворог переступив межу дозволеного. Нам не слід удавати, що нічого особливого не сталося. Війну розпочато, це зроблено свідомо, а не зопалу, тим небезпечнішою є ситуація.
   Похорон вбитого має бути демонстрацією того, що ми прийняли виклик. За гробом має йти не купка родичів, а власне Україна, на яку власне і зазіхають. Новоміське (Таїровське) кладовище, де буде поховано вбитого українця, перебуває під контролем московської "пятої колони". Тим прикметнішою має бути масова мирна акція саме там.
   А, поховавши - встати! Повним складом - на Київ, до цих Юрасиків та Юль, що тримають тут такі МВС і прокуратуру, що ладні лише забезпечувати їхні парадні візити та "щєміть" дрібних бізнесовців. Потрібні тотальна зміна керівництва МВС в Одесі на всіх рівнях, заборона діяльності українофобних телеканалів з позбавленням їх частот, створення умов для узгоджених і ефективних дій силових структур. Треба домогтися не лишень покарання вбивць, а й створення механізму попередження розповзання московських диверсій країною. Бо незчуємося, як полювання на українців перетвориться на модний спорт.
   Негайно потрібна інформація щодо маршруту і часу поховання загиблого хлопця! Викладіть, якщо хтось знає!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.19 | igorg

    Вони б не вдавалися до крайніх заходів

    коли б не бачили зростання свідомості українців. Й такі речі не додають їм позитиву. Аби лишень не було симетричних відповідей. НМД Ви маєте рацію.
   • 2009.04.19 | Via

    Ховати будуть у середу

    "Поховання в середу 0б 11.00 біля дому (Сегедська напроти Віртуса)
    О 13.00 - на Таіровському кладовищі."
    http://users.livejournal.com/_yoko_/405211.html
  • 2009.04.19 | So_matika

   Подивіться на ці світлини плз Re:Світла память молодому УКРАЇНЦЮ

   На першій з них молодий УКРАЇНЕЦЬ - ліворуч. На другій відповідно - праворуч. А сьогодні на місці його загибелі промарширували з хайлями звичні вже по київських маршах хлопаки, що спілкувались російською мовою, рясно оздобленою матом.
   Але ніщо, звичайно, не виправдовує вбивства. Вбивця, незалежно від ідеологічних уподобань, має отримати по повній.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.19 | karpo

    Почитайте оце, непогано написано

    http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1240169671&first=1240170999&last=1240052373

    А стосовно "хайлякання" - зважте на вік хлопців і на провокаторів яких там мабуть повно.
    І ще, Максима і вбили мабуть через оці фотки. Тепер кожна ком-сволота може кричати: "Ось подивіться! Вбили фашиста!" Може це фотошоп?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.19 | So_matika

     Re: Почитайте оце, непогано написано

     karpo пише:
     > І ще, Максима і вбили мабуть через оці фотки.
     Ні, не через фотки. Це класичний приклад того, що дія породжує протидію. Саме культивація правих угруповань, практикуючих "хайлякання", викликає в консервативному суспільстві попит на таких, як Вітренко, Марков, і іже з ними. "Хайляльники" і "антифа" - дві сторони однієї медалі, виробленої в одному й тому ж мізковому центрі.
     Вбивцю має покарати суд, але аж ніяк не лінчувати зграя хулзів. Інакше буде велика кров.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.20 | miner

      Re: золоті слова, So Matica, але

      So_matika пише:
      > Вбивцю має покарати суд, але аж ніяк не лінчувати зграя хулзів. Інакше буде велика кров.

      Але — що буде, якщо не судитимуть, не покарають і навіть не розслідують, яка саме версія подій — про бійку п’ятнадцяти на п’ять чи напад вісьмох на двох — правдива? Для одних і далі буде невинна жертва політичної розправи, а для других — нападник, вбитий при самозахисті? Чи для одних — Хорст Вессель, а для других — ще один аргумент ставити знак рівняння між націоналізмом і фашизмом?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.20 | So_matika

       Re: золоті слова, So Matica, але

       miner пише:
       > Але — що буде, якщо не судитимуть, не покарають і навіть не розслідують
       Добиватися, щоб розслідували, судили і покарали. Доходити до міжнародних інстанцій з вимогою сприяти верховенству права. Але в жодному разі не чинити самосуд. Бо так хаос в країні не закінчиться ніколи.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.20 | один_козак

        А саме ж це комусь і потрібне

        So_matika пише:
        > Але в жодному разі не чинити самосуд. Бо так хаос в країні не закінчиться ніколи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.21 | Людмила

         і роздмухування не припиняється

         ось чим розважалися цієї ночі: http://community.livejournal.com/odessit/

         мабуть, модератор прокинеться - потре. скріншоти робити не хочу - гидко.
     • 2009.04.20 | karpo

      Re: Почитайте оце, непогано написано

      So_matika пише:
      > Ні, не через фотки. Це класичний приклад того, що дія породжує протидію. Саме культивація правих угруповань, практикуючих "хайлякання", викликає в консервативному суспільстві попит на таких, як Вітренко, Марков, і іже з ними. "Хайляльники" і "антифа" - дві сторони однієї медалі, виробленої в одному й тому ж мізковому центрі.
      > Вбивцю має покарати суд, але аж ніяк не лінчувати зграя хулзів. Інакше буде велика кров.
      Знову я погоджуюсь з Вами наполовину. На другу. Але в першій все абсолютно навпаки. Саме Вітренко, Марков, і іже з ними породжують "хайлякання". Де Ви раніше їх ("хайлякальників") бачили. А Вітренко вже встигла вийти в тираж.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.20 | So_matika

       Re: Почитайте оце, непогано написано

       karpo пише:
       > Саме Вітренко, Марков, і іже з ними породжують "хайлякання". Де Ви раніше їх ("хайлякальників") бачили.
       Та багато років вже бачу на вулицях Києва. А той же Марков - свіженький проект. Ще року не пройшло, як головний герой бейсбольну биту за шафу закинув і нап"яв лампаси "палітічєского".


       > А Вітренко вже встигла вийти в тираж.
       Ніфіга собі тираж. Ви бачили їхні збіговиська в східних областях? Суцільні аншлаги.
   • 2009.04.19 | miner

    Re: По другій фотко питання

    то покійнечог хто — какол чи падонаг?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.19 | So_matika

     Re: По другій фотко питання

     miner пише:
     > то покійнечог хто — какол чи падонаг?
     Падонаг. Какли - це (здається) фани київського динамо.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.20 | miner

      Re: трошки попитавши ґуґля, знайшов ще фоток сабджа

      So_matika пише:
      > miner пише:
      > > то покійнечог хто — какол чи падонаг?
      > Падонаг. Какли - це (здається) фани київського динамо.

      і хотів би якося класифікувати оце
      http://unso.blox.ua/resource/x_28346a1c.jpg

      То він скін, наці-скін чи анарх? Чи справді просто падонаг, що довипендрювався і попав під ножа?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.20 | So_matika

       Почитайте оце (л)

       miner пише:
       > То він скін, наці-скін чи анарх?
       Це просто майка з Махнофесту, які десятками робила "Остання барикада". Майка - це ще не анархіст. Пацан був ультра-фаном "Чорноморця". Чим вони відрізняються, і чи відрізняються від скінів та наці-скінів, я не в курсі.

       Цікаво, але саме марковский сайт "Таймер" опублікував доволі розсудливу статтю з приводу сабжа (мабуть "Родіна" хоче трошки припудритися цивілізованістю і заодне відхреститися від співпраці з убивцями. Хоча враховуючи кількість піару "антифа" на АТВ, це зробити буде важкувато).
       Коротше осьо http://timer.od.ua/?p=11421
       Автор - один зі старої гвардії справжньої одеської журналістики часів Дерев"янка.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.20 | Людмила

        це Галяс справжній журналіст????

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.20 | So_matika

         Порівняно з нинішніми - сто разів так

         Особливо це стосується "свабодной адєси", "врємєні Ч" і "ревізора".
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.04.20 | igorg

          Російськомовні українські націоналісти ? Це щось таки нове

          й доволі дивне.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.20 | So_matika

           Re: Російськомовні українські націоналісти ? Це щось таки нове

           igorg пише:
           > й доволі дивне.
           А Галяс не український націоналіст. Він звичайний одеський єврей, і професійний журналіст з великим стажем. Трохом конформіст, але в цій статті він імхо має велику рацію.
         • 2009.04.20 | Людмила

          справжність - одиниця абсолютна, а не відносна

          якщо справжній - то справжній, безвідносно до будь-кого...

          Галяс - ремісник, кон'юнктурник та дешевка.
          не буду коментувати стиль тексту та кількість мовних штампів...

          а от по змісту....
          в отличие от людей, навязываемых молодежи через всякого рода «советы», «парламенты», «школьное самоуправление» и прочую дребедень

          і це каже людина, яка сама з"їла силу-силенну грошей на цю "дребедень", яка цинічно вголос казала, що це все суцільна фігня, в той час, коли його підопічним справді потрібна була допомога аби зорієнтуватися в житті.

          поганим, дуже поганим, є те, що саме ця сволота зараз вимальвує образ загиблого, як ніякого ані скіна, ані радикального наці, а справжнього молодіжного лідера.
          бо я йому на слово не вірю. він не буває щирим.

          з іншого боку - я прекрасно розумію, що фото зі специфічним підтекстом не дарма вилізли з самого початку.

          і мені все було нечебто зрозумілим, аж допоки не приліз Галяс і не накропав свій миротворчий текстик. бо тепер дуже цікаво - чию версію він відпрацьовує? і навіщо?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.20 | Историк

           Re: справжність - одиниця абсолютна, а не відносна

           Людмила пише:
           > чию версію він відпрацьовує? і навіщо?
           М.б. наведет на мысль:
           Грызлов-младший готов сотрудничать с нацболами и другими радикалами
           Сын спикера Государственной Думы РФ Бориса Грызлова Дмитрий, на днях возглавивший Молодежный совет Петербурга, готов взаимодействовать с представителями практически любых общественных и политических организаций. «В данный момент мы ведем переговоры с "Коммунистами Петербурга и Ленобласти", хотя они довольно агрессивно высказывались о совете на своем сайте. Я не исключаю возможности взаимодействия ни с нацболами, ни с АКМ, ни с представителями других радикальных организаций», - отметил сын председателя российской Госдумы.
          • 2009.04.20 | So_matika

           Re: справжність - одиниця абсолютна, а не відносна

           Людмила пише:
           > і це каже людина, яка сама з"їла силу-силенну грошей на цю "дребедень", яка цинічно вголос казала, що це все суцільна фігня, в той час, коли його підопічним справді потрібна була допомога аби зорієнтуватися в житті.
           > і мені все було нечебто зрозумілим, аж допоки не приліз Галяс і не накропав свій миротворчий текстик. бо тепер дуже цікаво - чию версію він відпрацьовує? і навіщо?
           Я не в курсі кривавих подробиць розпилювання грошей на "дребедень" і формування стосунків його фігурантів. Але "миротворчий текстик" наразі має метою уникнути крові, хто б цього текстика не замовив. І на відміну від роздування пристрастей, яким займається решта, саме "дешевка і сволота" Галяс не став волати про урок, вендетту і все таке, а зробив як профі: озвучив тверезі і розумні речі.
           Чому це опублікувала "Родіна" на своєму гівносайті? Мабуть хоче відхреститися від своїх вихованців, які несподівано перегнули палицю.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.04.20 | Людмила

            припустимо, Галяс не єдиний

            залишається сподіватися, що він просто вірно вловив кон"юнктуру.
            і що з його допомогою Марков справді намагається відхреститися, хоча вуха таки стирчать...
            і нічого білье...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.20 | So_matika

             А хто ще з місцевих "акул пера"? Поки не бачила інших

             Людмила пише:
             > залишається сподіватися, що він просто вірно вловив кон"юнктуру
             Або висловив те, що думав.


             > і що з його допомогою Марков справді намагається відхреститися, хоча вуха таки стирчать...
             Вуха стирчать однозначно, бо на АТВ ці "антифа" регулярно подавалися як носії патріотичного позитиву. Такий рясний піар можна отримати хіба з рук спонсора.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.04.20 | Людмила

              з акулами правда суцільна лажа...

   • 2009.04.20 | igorg

    Дуже дякую, інформація вичерпна, особливо внизу

    Виходить так що це конкуренція на полі антиукраїнства. А що ж тоді за організація Січ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.20 | Историк

     Игра в слова:

     "...Потому само словосочетание «антифашист – убийца» противоестественно. Правильно заметил в своем отклике Иван Жесткач: если антифашисты убивают, то чем они лучше фашистов, которые уничтожали людей в концлагерях?"
     коммунисты = антифашисты Ну и что? Одни стоят других. Чего тут "противоестественного"? И вся статья - на таких передержках.
 • 2009.04.19 | Verner

  Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

  Око - за око! Зуб - за зуб!

  За одного козака - 10 москаликів - гоблінів.

  За українську Аль-каїду!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.19 | kom8407

   Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

   А ви кажете, що націоналісти - не фашисти.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.19 | Мірко

    Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

    kom8407 пише:
    > А ви кажете, що націоналісти - не фашисти.<

    Це ваші московські імперіялісти є фашистами.
    (і памятай, німці не були фашистами, - вони були націонал соціялістами)
   • 2009.04.19 | miner

    ну чому ви постійно не договорюєте?

    kom8407 пише:
    > А ви кажете, що націоналісти - не фашисти.

    ну чому ви постійно не договорюєте, штурмовиче kom8407?

    Націоналісти = фашисти, мусульмани = терористи, християни = інквізитори, жиди —

    Коли узагальнити, це вигляда як

    Якася_група_людей = матюк

    Ну і канєшна тих, хто матюк, треба вбивати. Це неприємна робота, але вона закаляє справжніх борців за остаточне розв’язання проблеми добра і зла.
   • 2009.04.20 | Sean

    Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

    kom8407 пише:
    > А ви кажете, що націоналісти - не фашисти.
    націоналісти бувають всякі і різні, фашисти бувають всякі і різні, люди взагалі бувають всякі і різні. Подібні до Вас бувають, бувають - навпаки і так далі.
 • 2009.04.19 | Перемишль

  Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

  Ось вам наслидки брехнипропаганди российских ЗМИ, яки розпалюють ворожнечу. Так само повинни и украинськи антидержавни ЗМИ. А СБ бездияьна. Зате зарплату мають. Як и прокуратура.
 • 2009.04.20 | Историк

  В отличие от других возможных "фашизмов",

  русский более агрессивен, жесток и настроен на международную экспансию. К тому же, в таком государстве как РФ он пользуется благоволением или прямой поддержкой властей. Тем, у кого "фашисты" поскромнее, а государство более гуманное и цивилизованоое, все это бывает трудно понять.
  Вот, только что: "В Москве на стройплощадке по адресу Второй Мосфильмовский переулок, дом 10 произошла массовая драка.Как сообщил "Интерфаксу" источник в правоохранительных органах, в 7:00 на стройплощадку, где работали 15 рабочих из Таджикистана и Узбекистана, ворвалось свыше двух десятков человек. "Они жестоко избили рабочих, после чего скрылись с места происшествия. Для оказания помощи избитым было направлено 12 скорых. Семеро строителей госпитализированы с травмами различной степени тяжести", - сказал собеседник агентства".
 • 2009.04.20 | stryjko_bojko

  Maxym Chajka(photo)  Максим Чайка, зліва.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.20 | Graymur

   Re: Maxym Chajka(photo)

   ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
 • 2009.04.20 | Историк

  Терроризм - искони русское явление. В сочетании

  с квази-тоталитарной властью, как сегодня, получается гремучая смесь, от которой скоро станет тошно всему миру. Особенно тем, кто в прямой досягаемости. Русский "фашист" организован, индоктринирован, полон амбиций, не скован самоограничителями и знает, что "на самом верху" против него нет никакой аллергии, скорее наоборот... Все это уже ощутил на себе актив украинской общины. В ответ -"умиротворение", которое, что керосин на огонь. В России свой 33-й год, если уже не 39-й...
 • 2009.04.20 | Graymur

  Re: Проросійські бойовики вбили активіста ГО "Січ"

  Ну вобщем с "проросскийскими боевиками" у вас эпик фэйл получился.
 • 2009.04.20 | Ґастон

  Інша версія подій (л)

  Антифашисти твердять, що непричетні ні до яких політичних партій, а застосування зброї було самозахистом:

  http://novynar.com.ua/politics/64284

  Це варто бодай знати - перед тим, як роздавати остаточні висновки.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.20 | Людмила

   до честі новинаря - текст хоча б поформатований

   бо у першоджерелі - то суцільний потік свідомості. такий прийом дуже часто використовують наші горе-політики у ток-шоу - треба швидко-швидко казати все суцільним вінегретом, аби спантеличити опонентів...

   тож, форму подання вони таки покращили, і фото вибрали доволі нейтральне.

   а от щодо змісту...
   є питання.
   по-перше, що робили ті самі 15 хуліганів в той час, коли їх приятель стікав кров'ю?
   по-друге: чи такі вже грізні ті хулігани, якщо п"ятеро антифівців проти п"ятнадцяти нападників залишилися неушкодженими, а в тих аж двоє постраждалих?
   і по-третє: скільки разів у цій статті застосовано слово "антифашисти"? чи не забагато??? і взагалі - якщо то назва субкультури, то треба якось позначити, що то просто назва. бо від маніпулювання словом "антифашисти" дуже погано тхне...
  • 2009.04.21 | Kulish

   Re: Інша версія подій (л)

   А може краще так. "Сиділи ми з товаришем, чистили перочинним ножиком банан, коли на нас напала банда п"яних нацистів. І один з них був настільки п"яним, що впав прямо на мій перочинний ножик. І так кілька разів...".
   Смішно? Моторошно... На мою думку, глибинна причина того, що сталося, полягає в тому, що в Україні на вищому рівні та на місцях існує абсолютно неукраїнська влада. І населення вперто продовжує вибирати у владу всіляких зайд. Або за кульок гречки, або просто так, за обіцянки...
   Тому перспектива в України, м"яко кажучи, невтішна.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua