МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Полтаві підняли тарифи на гарячу воду, яку відразу відключили

04/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У понеділок, 13 квітня 2009 року, полтавці, які мешкають у багатоквартирних будинках побачили оголошення про чергове підняття тарифів за опалення та підігрів води.

МКП «Полтаватеплоенерго» повідомило (див. фото), що з 10 квітня 2009 року тариф за опалення становитиме за 1 Гкал теплової енергії 225,29 грн.; за 1 кв. м опалення площі в місяць протягом року – 2,59 грн. За підігрів 1 куб. м води – 11,09 грн. Підігрів води на 1 мешканця – 34,93 грн.

«Полтаватеплоенерго» в цих оголошеннях попередило полтавців, що заборгованість за послуги теплопостачання та підігріву води буде перерахована за новими тарифами.

Полтавців обурив той факт, що вже за два дні, тобто 15 квітня, до багатьох помешкань без оголошення чи то попередження була припинена подача гарячої води. Обурені полтавці почали скаржитися до диспетчерської служби Полтавського міськвиконкому. Там відразу не змогли пояснити причину припинення подачі гарячої води. Згодом з’ясувалося, що ВАТ «Полтавагаз» припинив подавати газ ряду міських котелень за нібито існуючі борги. У тому ж міськвиконкомі повідомили, що керівництво міста вирішує існуючу проблему. А тим часом, проблема залишається невирішеною.

Відповіді

 • 2009.04.21 | Дід

  Re: У Полтаві підняли тарифи на гарячу воду, яку відразу відключили

  Без погодження на громадській колегії підписав цю постанову Килим Олександр Іванович
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.05 | Тарас Токар

   Re: У Полтаві підняли тарифи на гарячу воду, яку відразу відключили

   Дід пише:
   > Без погодження на громадській колегії підписав цю постанову Килим Олександр Іванович
   Невже це правда?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua