МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Обласний лідер ЄЦ закликає бютівців утриматися реформувати БТІ

04/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Заступник голови облдержадміністрації Андрій Баранов розцінює ініціативу депутатів обласної ради від БЮТ як знищення обласного комунального підприємства "Полтавське обласне бюро технічної інвентарізації". На його думку, створення у кожному районі самостійних БТІ свідчить про спробу бютівців на районах підсилити свій контроль. " Ця ініціатива продиктована виключно бізнес-інтересами та спробою певних політичних сил отримати на містах додаткові важелі ідеологічного впливу та можливість контролювати процеси перерозподілу нерухомості" - зазначив Баранов.

Він навів приклад, до чого призвело створення "самостійних" БТІ у Полтаві, коли її мешканці кілька останніх років чимало натерпілись від неефективної роботи КП "Інвентарізатор". Подібні проблеми існують і в Миргороді. "Система реєстрації прав власності громадян на об'єкти нерухомості - це, насамперед, реалізація державної політики України, забезпечення визнання державою законості володіння майном та його конституційного захисту. Тому єдино вірною, і вже втіленою в багатьох областях, є практика діяльності у районах структурних підрозділів загальнообласного підприємства з єдиною компьютерною системою обліку, об'єднаною архівною базою, а головне, - з єдиними, уніфікованими підходами до вирішення багаточисельних спірних питань, зі сталою культурою обслуговуваня населення" - підкреслив Баранов. Саме така система, на думку віце-губернатора, є запорукою відсутності впливу тих чи інших представників місцевих еліт, або політичних осередків на реалізацію конституційних майнових прав громадян, зменшує ризики рейдерських атак та протиправних захоплень майнових комплексів, зводить до мінімуму можливість тиску на працівників районних підрозділів.

"Все інше - від лукавого! Спроби децентралізувати, зруйнувати існуючу систему продиктовані виключно "меркантильними" інтересами окремих депутатів, спробами отримати напередодні президентських і парламентських виборів додатковий матеріальний ресурс та можливість збільшення партійного впливу на місцях" - наголосив Баранов.

Він звернувся до депутатів обласної ради з проханням утриматись від розгляду піднятого питання. Також Баранов готовий надати для розгляду іншу концепцію розвитку вищевказаної системи БТІ, яка забезпечить чіткий прозорий контроль обласної ради за діяльністю обласного комунального підприємства, та відновлення його роботи на території всієї області, - повідомляють "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2009.04.21 | Валентин Волошин, Полтавська профспілка \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

  Re: Обласний лідер ЄЦ закликає бютівців утриматися реформувати БТІ

  Давно пора реформувати послуги БТІ. Потрівбна конкуренція, тожді послуги стануть дешевшими та доступнішими. Давно пора припинити існування черг, як приниження людської гідності. А от тим, хто не хоче реформ, треба монополію тримати й далі на цю дохідну послугу. Це дозволить підняти ціни безмежно. Треба довідку - плати 200 грн і ніде не дінешся. Чи упустять нинішні власники ПБТІ "Інвентаризатор" годівницю? Не упустять, якщо їм Бранов допоможе. Давно потрібна в цій справі конкуренція, звичайно, з єдиною системою інформаційних технологій, але не з ЄЦ(партією)! І це всі добре розуміють.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.21 | Олександр Дядюк

   Re: Обласний лідер ЄЦ закликає бютівців утриматися реформувати БТІ

   Про яку конкуренцію може йти мова, якщо в кожному районі все одно буде виключно лише одне БТІ, яке і буде монополістом, правда уже не обласного, а районного масштабу
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.21 | Тарас Токар

    Re: Олександре, Ви на 100 відсотків правіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua