МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Грузини проведуть власне Євробачення

04/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У Грузії вирішили провести міжнародне музичне шоу, яке стане альтернативою "Євробаченню", повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на телекомпанію "Руставі 2".

За інформацією телеканалу, музичне шоу проводиться в знак солідарності з грузинським гуртом "Стефане і 3G". Останні, нагадаємо, відмовилася брати участь у конкурсі "Євробачення-2009" через вимогу організаторів конкурсу змінити представлену пісню.

У новоствореному пісенному конкурсі візьмуть участь 22 виконавця з 15 країн. Тож, з упевненістю можна сказати, що влаштоване Грузією шоу - міжнародне.

Музичне шоу пройде в Тбілісі в ті ж терміни, що і "Євробачення" у Москві.

Грузинський конкурс проводитимуть на території іподрому і вхід на концерти буде безкоштовним.

Разом з тим телекомпанія не вказала, хто є організатором безкоштовного міжнародного музичного шоу.

Нагадаємо, переможці цьогорічного грузинського відбору гурт "Стефане і 3G" мали заспівати на "Євробаченні-2009" пісню "We Don`t wonna Put In".

Однак каменем спотикання стало те, що слова "put in" чітко чулись як прізвище російського прем`єра Володимира Путіна. Таким чином назву пісні можна було трактувати як "Ми не хочемо Путіна".

Тож, на початку березня Європейський Союз мовлення повідомив грузинській стороні, що текст пісні не відповідає правилам конкурсу. І саме через політичність пісні й було прийнято рішення не допускати її до конкурсу.

У якості альтернативи гурту "Стефане і 3G" було запропоновано змінити слова пісні. Однак на це Грузія відповіла відмовою брати участь у "Євробаченні".

ТаблоID

http://culture.unian.net/ukr/detail/187313

sean

Відповіді

 • 2009.04.21 | Историк

  А сж. Глухова - в первый ряд посадят, в гражданском...

 • 2009.04.21 | Историк

  Контрудар!

  ФСБ рассказала о поимке в Сочи грузинского шпиона Мамуки Майсурадзе, который в 2007 году был нелегально внедрен на территорию России и должен был создать в Краснодарском крае агентурную сеть для сбора сведений о подготовке к Олимпиаде-2014. По версии ФСБ, Майсурадзе в 2007 году прибыл в Сочи под видом гражданина Украины, и в соответствии с легендой занялся частным предпринимательством - открыл в городе интернет-кафе. Более того, Майсурадзе с 2000 года был связан с лидерами чеченских боевиков (помогал им организовывать антироссийские пропагандистские акции) и при этом занимал различные руководящие посты в правительственных структурах Грузии.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.21 | Хвізик

   таке враження, що країна населена придурками

   Историк пише:
   > ФСБ рассказала о поимке в Сочи грузинского шпиона Мамуки Майсурадзе, который в 2007 году был нелегально внедрен на территорию России и должен был создать в Краснодарском крае агентурную сеть для сбора сведений о подготовке к Олимпиаде-2014. По версии ФСБ, Майсурадзе в 2007 году прибыл в Сочи под видом гражданина Украины, и в соответствии с легендой занялся частным предпринимательством - открыл в городе интернет-кафе. Более того, Майсурадзе с 2000 года был связан с лидерами чеченских боевиков (помогал им организовывать антироссийские пропагандистские акции) и при этом занимал различные руководящие посты в правительственных структурах Грузии.
   у них навіть олімпіада є таємною спецоперацією фсб
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.21 | GreyWraith

    А хто краде прилюдно?

    А потім, коли громадськість буде цікавитися, куди гроші поділися, все можна звалити на злих грузинських шпигунів із українськими паспортами. :)
 • 2009.04.21 | Историк

  Нас пытают и заставляют говорить с грузинским акцентом!

  Активист молодежного движения «Наши» Александр Кузнецов, который был задержан грузинскими спецслужбами и признался перед телекамерами в подготовке провокации на грузино-югоосетинской границе, сообщил, что на него было оказано физическое и психологическое давление. «Мне было нанесено несколько ударов ниже живота, били по голове, я находился в наручниках, и мои требования обратиться к адвокату и к дипломатам были проигнорированы... Было постоянное физическое и психологическое давление... «Признание» перед телекамерами, написанное грузинами, было сделано под прицелом пистолета, мне угрожали расстрелом», - сказал Кузнецов. По словам активиста «Наших», ему также приносили воду, налитую «за пределами места допроса и возможно, там что-то могло быть подмешано. Мне не один раз ткнули стволом автомата Калашникова в грудь. Поэтому все, что я мог в этой ситуации делать - это портить дубли, которых сделали несколько штук. На итоговом видео я специально изображал грузинский акцент», - сказал Кузнецов


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua