МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні у Полтаві кривавих вождів закидають яйцями

04/22/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні о 12:00 у Полтаві на площі Леніна - акція «День народження кривавих вождів» (організатор - ВМГО «Національний Альянс»). 20 та 22 квітня відповідно народилися лідери нацистського та комуністичного режимів – Адольф Гітлер та Володимир Ленін. Акція проводиться з нагоди їхньої негативної ролі в історії людства та України зокрема, а також для засудження ідеологій та злочинів цих «вождів». Організатори проводять паралелі між цими двома особистостями як окупантами Батьківщини, які чинили однакові злочини до українського народу. Активну участь в акції зможе взяти будь-який перехожий, який влучним метанням яєць по зображенням «вождів» зможе висловити своє ставлення до цих персон та їх ідеологій.

ПОО ВМГО Національний Альянс.

Відповіді

 • 2009.04.22 | Koala

  Яєць шкода

  Треба пам'ятники зносити, а не яйцями закидати. Скільки в Полтаві ще пам'ятників Леніну і Гітлеру?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.22 | Тарас Токар

   Re: Яєць шкода

   Koala пише:
   > Треба пам'ятники зносити, а не яйцями закидати. Скільки в Полтаві ще пам'ятників Леніну і Гітлеру?
   На тому місці вже давно хочуть збудувати бізнес-центр. А я б саме там поставив пам'ятник славетному полтавцеві Симону Петлюрі.
 • 2009.04.22 | Историк

  Это как сбросить Дзержинского, но не тронуть ЧК. И даже меньше

  того. А кто, кстати, заработает на яичном буме? А если в областном или общеукраинском масштабе? И регулярно?!.. И Ильич на месте, и у яйцепродавцев постоянно сверхприбыль.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua