МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Марш життя в Освенцимі і геноцид українського народу.

04/22/2009 | did
Під час маршу життя в Освенцимі керівник ради по опіці Яд-Вашему равін Ісраіль-Мейр Лау в своєму виступі перед присутніми закликав Президента Ірана Махмуда Ахмадінеджада спростовующого факт Холокоста який закликає *стерти Ізраєль з лиця Землі* особисто відвідати Освенцим і музей Катастрофи Яд-Вашем в Єрусалимі. Ми українці не спростовуємо факт Холокосту але чому Ізраєль заперечує факт геноциду українського народу в 1932-33 роках. Що це подвійні стандарти,подвійна мораль чи подвійні підходи.

Відповіді

 • 2009.04.22 | Микола Гудкович

  Тому що ©

  did пише:
  > Під час маршу життя в Освенцимі керівник ради по опіці Яд-Вашему равін Ісраіль-Мейр Лау в своєму виступі перед присутніми закликав Президента Ірана Махмуда Ахмадінеджада спростовующого факт Холокоста який закликає *стерти Ізраєль з лиця Землі* особисто відвідати Освенцим і музей Катастрофи Яд-Вашем в Єрусалимі.

  А куди запросити Медведєва та Путіна? Затуліна та Черномирдіна? До якого міста? До якого музею?

  > Ми українці не спростовуємо факт Холокосту але чому Ізраєль заперечує факт геноциду українського народу в 1932-33 роках.

  З різних причин. Наприклад, «своя сорочка ближча до тіла».

  > Що це подвійні стандарти,подвійна мораль чи подвійні підходи.

  І те, і те, і те.
 • 2009.04.22 | miner

  Геноцидом є сплановане масове вбивство *єврейського* народу

  Ізраіль не визнає не лише українського геноцида. Вірменського, зокрема, теж. Всі тварини на фермі рівні, та деякі свині рівніші. Зараз мене назвуть антисемітом (потирає ручки).
 • 2009.04.22 | Kohoutek

  Re: Марш життя в Освенцимі і геноцид українського народу.

  did пише:
  > Ми українці не спростовуємо факт Холокосту але чому Ізраєль заперечує факт геноциду українського народу в 1932-33 роках. Що це подвійні стандарти,подвійна мораль чи подвійні підходи.

  Ну, Україна, наприклад, досі не визнала на державному рівні факт геноциду вірменського народу від турецької влади. Це теж подвійний підхід? Мабуть, так.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua