МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я-ич, ТЮ та М-ук 6 (шість) годин говорили про вибори (/)

04/22/2009 | Sean
Плани щодо обрання Президента України в парламенті активно обговорюються ПР і БЮТ. За інформацією "Коммерсант-Украина", у суботу відбулася зустріч Віктора Януковича, першого віце-спікера Олександра Лавриновіча, прем`єр-міністра Юлії Тимошенко і члена Вищої ради юстиції Віктора Медведчука. Джерело стверджує, що на цю зустріч запрошувався і пан Литвин, але він відмовився від участі. Зустріч нібито тривала шість годин, і на ній були продемонстровані результати закритих соцдосліджень, які свідчать про те, що лідер ПР, вийшовши в другий тур президентських виборів, програє у результаті як Юлії Тимошенко, так і Арсенію Яценюку.

Офіційно пан Янукович виступає проти обрання Президента у Верховній Раді, кажучи, що "наша Конституція передбачає всенародні вибори, змінити її можна тільки теоретично, а практично я не бачу варіантів". У той же час голова Верховної Ради Володимир Литвин відкрито заявляє, що йому відомо про плани щодо внесення змін до Конституції України в частині способу обрання президента – заміни всенародного обрання глави держави на обрання в парламенті. Провести ці зміни, стверджує спікер, планується "до липня цього року, з тим щоб остаточно прийняти їх у вересні".

Як відомо, для ухвалення змін в Основний закон необхідно 300 голосів, які є у фракцій Партії регіонів і БЮТ. Свій прогноз пан Литвин зробив вчора після зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Словаччини Урбаном Руснаком.

http://www.unian.net/ukr/news/news-312313.html

****
нмд варіянт доволі реальний, варто думати про протидію, бо то є, властиво, путч


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua