МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На полі Полтавської битви висаджується Алея примирення

04/23/2009 | Майдан-ІНФОРМ
На Полі Полтавської битви висаджується "Алея примирення"

ПОЛТАВА, 23 квітня. /Сергій Пустовіт - УКРІНФОРМ/. У Полтаві на території історичного заповідника "Поле Полтавської битви" розпочалася висадка дерев, які мають утворити новий знаковий об'єкт - "Алею примирення".

Як повідомляє кореспондент УКРІНФОРМУ з посиланням на прес-службу Полтавської міської ради, під час відзначення 300-річчя Полтавської битви саме на "Алеї примирення" заплановано провести центральні заходи за участю тисяч туристів з різних країн та VIP-гостей. Сьогодні на символічній алеї висаджуються каштани, червоні дуби, кулеподібні та гостролисті клени, берези, горобина, катальпа. Протягнеться вона на значну відстань і сягне одного з реконструйованих редутів.

Усі роботи зі створення "Алеї примирення" мають завершитися в найближчі тижні. Окрім цього, до 300-річного ювілею на Полі Полтавської битви з'явиться Ротонда вшанування героїв, на якій українською, шведською та російською мовами буде зроблено напис "Час лікує рани. Вічна пам'ять хоробрим воїнам, полеглим у Полтавській битві 27 червня 1709 року".

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=801751

sean

Відповіді

 • 2009.04.23 | Историк

  Стоп, как это - "примирення"? Наши победили, а ихние

  капитулировали. Какие еще аллеи?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Маяковський

   Re: дуже просто

   Ініціаторами створення алеї є член Партії регіонів і активіст БЮТ. Вони "примирилися" і підтвердили коаліцію ПРіБЮТ на регіональн


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua