МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Львові 20 молодиків у масках напали на групу молодих людей

04/23/2009 | Львівський портал
Львівський портал / 22.04.2009 17:30
Приблизно 20 молодих людей у масках напали пополудні 20 квітня на групу із семи молодих людей у сквері біля пам’ятника Просвіті. Про це «Львівському порталу» повідомила очевидець подій Юлія.

За словами дівчини, вона йшла по вулиці Лисенка і коли проходила повз сквер, то на групу із семи молодих людей напали інші – приблизно 20 молодих людей в масках.
«Вони підбігли двома групами з прилеглих вулиць і накинулися на молодих людей. Дівчата залишилися на місці, а хлопці порозбігалися в різні боки. Нападники кинулися за ними» - розповіла Юлія.

За її словами, нападники мали в руках ланцюги і, можливо, ножі. Вони кричали «Зіг Хайль!», «Ріж антифу!» і тд.
З цих криків Юлія зробила висновок, що нападниками були члени якогось неонацистського угруповання. При цьому вони між собою по-російськи, принаймні, дівчина чула, як нападники говорили один одному «Ломай ему ноги!».

Загалом нападники більше чи менше побили трьох хлопців і втекли. «Все це відбувалося дуже швидко, може три хвилини, а може й протягом однієї» - сказала Юлія. Вона допомогла одному з побитих юнаків піднятися. Судячи з розповіді дівчини, видимих серйозних ушкоджень ніхто із постраждалих не зазнав.

В цей час неподалік проїхала міліцейська патрульна машина. Юлія сподівалася, що це прибула міліція за викликом, однак правоохоронці просто проїхали повз. «І це незважаючи на те, що при дорозі стояв хлопець і було видно, що його побили, але міліціонери навіть не зупинилися» - сказала вона.

Після появи в Інтернеті інформації про цей інцидент правоохоронні органи розповсюдили повідомлення про те, що ніхто до міліції із заявою про такий інцидент не звертався.

У розпорядженні Майдану є звукозапис інтерв'ю очевидиці

Відповіді

 • 2009.04.23 | OlalaZhm

  Луценкова міліція - збіговисько боягуів

  Якось, у 2005, посварилася з нашим начальником міліції. Нам поздвонили, що троє молодих і п"яних пасажира почали бити таксиста, проїздила поруч автівка, в якій випадково їхала дружина іншого таксиста, вона вискочила з машини, почала обороняти закривавленого вже таксиста. Їй зламали челепу і ще щось. Весьцей час неподалік стояло троє міліціонерів і дивилося.
  Коди я запитала начальика міліції, чому вони стояли, а не втрутились, якщо вже жінка не побоялась стати на захист, він здивовано так мені відпвів: "а що вони могли зробити? тих же теж було троє..." Я зірвалася і порадила йому взагалі аборонити міліціянтам на вулицю виходити, щоб хтось випадково їх не штовхнув. А на роботу приїздити лише раз на місяць - а зарплатою. І всім буде краще - й людям також, бо будуть знати, що міліціонерів - не буває!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Sean

   випадок огидний і показовий, але заради справедливости

   - є й інші. Котрим потрібен на чолі МВС керівник, а не жопа і на місцях - професіонали, а не жопи.
 • 2009.04.23 | Мартинюк

  Виглядає на промо-акцію "антифи"

  "антифа" пропагується в Україні щонайменше з 2000 року, однак досі з того нічого не виходило по одній простій причині - в Україні не було адекватного для такої "серйозної" противника, тобто фашисти були ( і надалі є) переважно підгодовуваними звідкись клоунами.
  "Антифа" не може без "фа" - схоже і тим і тим проплачують гроші і постачають "надихаючі ідеї" одні і ті ж джерела.

  Реально все це фа і антифа потрібне для дискредитації у першу чергу послідовних націоналістів, і вдругу чергу послідовних лівих , які реально здатні захищати інтереси малоплачуваних чи соціально-дотаційних прошарків. Ці дві групи , які є реально небезпеченними для сучасних дезінтеграторів національних держав та суспільств, просто стравлються між собою. Результат - маргінальність і тих і тих.


  Реально - це підготовка до 1 травня і "Дня пабеди". Гадаю сценарії бійок на ці дні у різних частинах Українир вже написані, проплачені, а виконаці головних ролей вже пройшли кастинг, і можливо навіть репетиції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | keymaster

   Оце власне на репетицію мені й виглядає

   Тут паралельно з цією подією у Львові мусувалася теза про закриття чергової російської школи. Що цікаво, управління освіти про плановане закриття нічого не знало, і далі не знає! Але російська община почала протести, і погрожувала поскаржитися в ОБСЄ. Явно з нагоди приїзду представника. При цьому випадок ксенофобії був більше ніж доречним для повноцінного компоту.

   Але коли російськомовні нацики у Львові б"ють російськомовних неформалів - я тащуся. Як в таких свинських умовах робити нападки на український націоналізм? :) Це мені нагадує минулорічний "єврейський погром", коли ті, що "громили" "залізними предметами" вікна (пательнею, це зафіксовано в міліцейських протоколах) на нюх не переносять української мови, і за обставинами ясно, що це була звичайна побутова бійка сусідів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | GreyWraith

    Шкода, що забракло наглості повозити тих русофілів...

    ... рилами по столу.

    keymaster пише:
    >Тут паралельно з цією подією у Львові мусувалася теза про закриття >чергової російської школи. Що цікаво, управління освіти про плановане >закриття нічого не знало, і далі не знає! Але російська община почала >протести, і погрожувала поскаржитися в ОБСЄ. Явно з нагоди приїзду >представника. При цьому випадок ксенофобії був більше >ніж доречним >для повноцінного компоту.
    Треба було нагло в присутності представника ОБСЄ і представника управління освіти вперто вимагати від "апчєствєнності" продемонструвати документ про те саме закриття. І не дозволяти викручуватися. І коли застукається на прямій брехні, то сказати представнику ОБСЄ, що побаченого йому має бути достатньо для висновків. Я впевнений, що дуже довго після такого фейлу всі "воплі і соплі" русофілів і Росії у ОБСЄ старанно відправлялися б у /dev/null.

    Треба вчитися навичкам.

    Згадайте, як елегантно і невимушено Ющенко відстояв честь Шухевича. Бо не побоявся і наполіг на представленні конкретних фактів. І заткнулися ж із того часу... :)

    P.S. Он я читав, що в якомусь американському коледжі вчилася якась єврейка. І через якийсь час вона підняла гєволт з приводу жахливого антисемітизму, який там розвівся, на доказ чого демонструвала стіни, розмальовані свастиками і різними написами антисемітського змісту. Потім інші студенти ... її саму застукали, що вона це все писала і малювала. І далі почалася феєрична хуцпа: ця єврейка заявила, що вона це робила тому, що проблема антисемітизму у тому коледжі таки існує, але млява адміністрація не звертала на цю проблему увагу. От вона і вирішила загострити ситуацію, - звісно ж, із найкращою метою - аби підштовхнути до вирішення. Потім, коли цю провокаторку із тріском вишибли (причому вишибання супроводжувалося шумовими ефектами, подібними до тих, які тут розвела навколо вбивства Максима Чайки лівота і русофілія), то в інші коледжі в тому ж штаті відмовлялися брати на навчання... :)
   • 2009.04.24 | один_козак

    Нічого смішного. Гебельси добрешуть цільовій аудиторії

    те ,чого бракує.
  • 2009.04.24 | один_козак

   Типу Львів проти Одеси, а Одеса проти фашистів.

   Типу в Одесі "побіждає" антифа, то у Львові має бути "фа" з тягнибоками та сітілайтами про есесівців.
   Нє?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | Мартинюк

    Убого, но доходчиво

    Для цільової аудиторії.

    Цікаве питання виникає - а хто ж така ця цільова аудиторія?

    1.Комісари ОБСЄ?

    2. Не надто інтелектульна частина єврейської спільноти?

    3. Російський обиватель?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | Историк

     Re: Убого, но доходчиво

     Мартинюк пише:
     > Для цільової аудиторії.
     > Цікаве питання виникає - а хто ж така ця цільова аудиторія?
     > 1.Комісари ОБСЄ?
     > 2. Не надто інтелектульна частина єврейської спільноти?
     > 3. Російський обиватель?
     Да, прежде всего именно эти. И именно в такой последовательности.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | Историк

    Re: Типу Львів проти Одеси, а Одеса проти фашистів.

    один_козак пише:
    > Типу в Одесі "побіждає" антифа, то у Львові має бути "фа" з тягнибоками та сітілайтами про есесівців.
    > Нє?
    Именно так! Уже давно реализуется сценарий: "хорошие" регионы против "плохих" в смысле "положения русскоязычных". В дальнейшем к этому все активнее будет приплетаться "антифашистская" тематика с особым акцентом на "еврейский вопрос".

    "Депутаты Одесского городского совета обратились во Львовский областной совет с просьбой разрешить перевезти в Одессу памятник воинам-освободителям из административного центра Стрый Львовской области".
 • 2009.04.25 | АБВГ

  Система коридорна? На 38 наших міст десь є одна уборна?! (/)

  "Фашизм" через Тернопіль, Кишинів, Одесу, Львів доповз до Києва. Дуже підозріла мережева "гра" вимальовується перед виборами.Коли ж накінець піймають першого братка?
  А індикатором координації буде одне - "фашисти" повинні невдовзі показати звірині зуби в Прибалтиці.

  Сьогодні вночі у Києві було вчинено підпал двох магазинів мережі «Книжковий супермаркет».

  Про це УНІАН повідомила піар-директор мережі Юлія ВАЛОВА.

  Згідно з повідомленням, у магазині на вулиці Будівельників, 4, група невідомих написала на склі вітрини слово «Вурдалак», розбили вогнегасником скло двох вітрин і кинули до приміщення три пляшки із запалювальною сумішшю.

  «Я приїхала до магазину о 4-ій ранку, коли пожежники вже загасили вогонь, - повідомила директор магазину Тетяна НАЗАРЕНКО. – Побачила на склі напис «Вурдалак» і вибиті вікна. Через дії невідомих постраждали вітрини із українською дитячою і художньою літературою та дитячі розвиваючі ігри. За кілька тижнів до цього до нашого магазину невідомий приніс листа, у якому було прохання забрати книгу Олеся БУЗИНИ і всю російськомовну літературу, оскільки вона начебто шкодить українській культурі. Дуже шкода, що ці люди прикривають свій вандалізм українськими ідеями і наносять шкоду не лише адміністрації магазину і продавцям, але й покупцям».

  Своєю чергою, директор мережі «Книжковий супермаркет» Костянтин КЛІМАШЕНКО повідомив, що це не поодинокий напад на магазини, що стався з п’ятниці на суботу,

  «Розбили скло і кинули пляшку із запалювальною сумішшю в приміщення магазину на Луначарського, 10. А в магазині на Подолі, на банерах де знаходяться фотографії письменників, у тому числі й українських, написали, що ми продали батьківщину, і що ми проти України», повідомив директор мережі. За його словами, у ці магазини також приносили листи з погрозами, але ніхто не звертав уваги на них.

  К.КЛІМАШЕНКО переконаний, що «сьогоднішні події – це відгомін подій у Тернополі, коли перед виборами заливали магазини фарбою, оскільки там були російськомовні книги і книги Олеся БУЗИНИ».
 • 2009.04.26 | kozak72

  забагато провокаций...

  сталося останним часом...их велика килькисть може зруйнувати украинську державу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.26 | Голда Моор

   провокації — діло десяте

   антифашисти вже приготували антигазові антикамери для антикомуністів, антисіоністів і антисемітів )))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua