МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кролик про питання УПА (/)

04/23/2009 | Sean
Народний депутат України, лідер “Фронту змін” Арсеній ЯЦЕНЮК вважає, що питання визнання українських воїнів Української повстанської армії стане на часі тоді, коли це буде сприймати і Схід, і Захід України. Як повідомили УНІАН в прес-службі “Фронту змін”, про це він заявив під час презентації організації у Луцьку.

В прес-службі заявляють, що вчора деякі Інтернет-видання та інформаційні агенції “поширили викривлену інформацію щодо позиції лідера “Фронту змін” з питань визнання Української повстанської армії”.

А.ЯЦЕНЮК заявив у Луцьку, що через свій Фонд Open Ukraine («Відкрий Україну») ініціює конкурс «Спільна історія – спільне майбутнє”. За його словами, у конкурсі визначатимуть найкращі твори і наукові дослідження поміж учнів середньої школи і студентів вищих навчальних закладів Західної та Східної України про героїв Великої Вітчизняної війни та ОУН-УПА.

А.ЯЦЕНЮК наголосив, що зробить все для того, щоб жителі Східної України дізналися правду про воїнів УПА. «Ми зараз вирішили цю проблему на регіональному рівні. Дайте час і все стане на свої місця, але сьогодні вийти і сказати: «ви знаєте, от я це завтра зроблю», це означає тільки одне – знову стати президентом тільки однієї частини України”, - наголосив він. За словами А.ЯЦЕНЮКА, він не може “собі цього дозволити, незважаючи на те, що воно всередині живе”. “Треба сьогодні дивитись реально на сучасні питання. Це на Заході не так популярно, але я не хочу бути популярним. Я був на Сході і там такі самі українці. Цим треба займатися кожного дня: давати їм книжку, фільм, відправляти туди наших людей, щоб розповідали”, - сказав лідер “Фронту змін”. Він додав, що при такому підході, “зміниться і ставлення до українських патріотів та до української мови».

Лідер «Фронту змін» зазначив, що він особисто ініціює наукові дослідження української історії. Він переконаний, що “ані цей парламент, ані наступний” не підтримають законопроект про визнання воїнів УПА. За його словами, він не ініціюватиме сьогодні такого законопроекту, бо “потрібен час”, оскільки “одна частина України знає правду – 20 мільйонів, а східна частина – 26 мільйонів – не знає правди”. “І якщо сьогодні вчинити у такий спосіб – це тільки полити воду на млин тих, хто хоче колоти Україну. Тільки руки потруть – нарешті ми завершимо план розколу”, - зазначив А.ЯЦЕНЮК і додав: “тому я вам і кажу – сьогодні я вам цю обіцянку не даю. Я кажу – дайте час».

Відповіді

 • 2009.04.23 | miner

  УПА можна буде визнати, коли помре останній син останнього бійця

  а ще краще — не визнавати ніколи: це не подобається людям першого сорту: російськомовним інтернацистам. НМХР, це вичерпний конспект думок не лише Яценюка з цього приводу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Sean

   тут таке. Можливо* він є правий у тому, що

   сциить казати про визнання УПА тут і зараз, бо це може відштовхнути від нього певний електорат.

   *Примітка: "можливо" - бо натомість це може і мобілізувати певний електорат

   Можливо, він є єзуїтом і збирається це зробити після обрання його Президентом.

   Але не знаю як кому, а мені в кандидаті у Президенти хотілося б бачити інтелектуальну чесність.
  • 2009.04.23 | GreyWraith

   Вам хтось особисто заважає визнавати?

   Чи Ви питаєте дозволу у тих, кого називаєте людьми першого сорту? :)

   Є два шляхи:
   1) Поступово, але неухильно віддати героям належне на державному рівні. Це успішно робить Ющенко, це, судячи із заяви, обіцяє робити Яценюк.
   2) Викликати серед зомбі бурлєніє лайна, прокакати всі полімери, а потім плакатися на своє нещасне життя, і на те, що українських людей ображають.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | miner

    ну, НМД, проблема правди про ДСВ не зводиться до УПА

    http://lib.ru/HISTORY/SOLONIN_M/bochka_frag12.txt — дуже непогано формулює дещо в передмові.

    Зрозуміло, що архіви у наших заклятих братів, але якісь рухи тілом типу розсекречування всього старшого за 50 років робити можна і треба.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.23 | GreyWraith

     Я цю книгу навіть придбав торік

     Довідка для русофілів, які люблять брехати про утиски російської мови в Україні: видано російською мовою у Дрогобичі (!). :)

     От завдяки такій літературі правда поступово виходить на поверхню. Плюс та ж СБУ дещо про діяльність УПА відкриває. Шила в мішку не сховаєш. А ось цей дебільний російський законопроект - це вже паніка. Імперія зла і брехні боїться правди.
 • 2009.04.23 | Микола Гудкович

  Яценюк є надто політиком

  Sean пише:
  > Народний депутат України, лідер “Фронту змін” Арсеній ЯЦЕНЮК вважає, що питання визнання українських воїнів Української повстанської армії стане на часі тоді, коли це буде сприймати і Схід, і Захід України. Як повідомили УНІАН в прес-службі “Фронту змін”, про це він заявив під час презентації організації у Луцьку.

  Авжеж. Треба тільки почекати, доки люди з доброго дива сприймуть УПА.

  > А.ЯЦЕНЮК заявив у Луцьку, що через свій Фонд Open Ukraine («Відкрий Україну») ініціює конкурс «Спільна історія – спільне майбутнє”. За його словами, у конкурсі визначатимуть найкращі твори і наукові дослідження поміж учнів середньої школи і студентів вищих навчальних закладів Західної та Східної України про героїв Великої Вітчизняної війни та ОУН-УПА.

  Чомусь мені коле око ця «Велика Вітчизняна війна».

  > А.ЯЦЕНЮК наголосив, що зробить все для того, щоб жителі Східної України дізналися правду про воїнів УПА.

  Буде молодець.

  > «Ми зараз вирішили цю проблему на регіональному рівні. Дайте час і все стане на свої місця, але сьогодні вийти і сказати: «ви знаєте, от я це завтра зроблю», це означає тільки одне — знову стати президентом тільки однієї частини України”, — наголосив він.

  Огидна маячня.

  > За словами А.ЯЦЕНЮКА, він не може “собі цього дозволити, незважаючи на те, що воно всередині живе”.

  Авжеж, до виборів — декілька місяців :-\

  > “Треба сьогодні дивитись реально на сучасні питання. Це на Заході не так популярно, але я не хочу бути популярним. Я був на Сході і там такі самі українці. Цим треба займатися кожного дня: давати їм книжку, фільм, відправляти туди наших людей, щоб розповідали”, - сказав лідер “Фронту змін”.

  І знов правильно каже.

  > Він додав, що при такому підході, “зміниться і ставлення до українських патріотів та до української мови».

  Можливо. Але все це поки що добрі наміри, не більше.

  > Лідер «Фронту змін» зазначив, що він особисто ініціює наукові дослідження української історії. Він переконаний, що “ані цей парламент, ані наступний” не підтримають законопроект про визнання воїнів УПА.

  Можливо. То й що? Якщо пропонувати парламентові тільки те, що він підтримає, то крім лобіювання горілочників, ігровиків та автомобілістів нічого і вносити.

  > За його словами, він не ініціюватиме сьогодні такого законопроекту, бо “потрібен час”, оскільки “одна частина України знає правду – 20 мільйонів, а східна частина – 26 мільйонів – не знає правди”.

  Ой. То тоді слід негайно знести пам'ятник Голодомору — доти, доки всі-всі знатимуть та сприйматимуть.

  > “І якщо сьогодні вчинити у такий спосіб – це тільки полити воду на млин тих, хто хоче колоти Україну.

  Дурниця.

  > Тільки руки потруть – нарешті ми завершимо план розколу”, - зазначив А.ЯЦЕНЮК і додав: “тому я вам і кажу – сьогодні я вам цю обіцянку не даю. Я кажу – дайте час».

  Часу дам, голосу — дзуськи :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | 123

   і тому не сказав на Волині того, за що б отримав рейтинг?

 • 2009.04.23 | yes

  Помилка. Підтримає наступний парламент

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | GreyWraith

   Може бути

   Он навіть попередній ухвалив визнання Голодомору геноцидом.
 • 2009.04.23 | klepton

  Re: Кролик про питання УПА (/)

  Sean пише:
  > Народний депутат України, лідер “Фронту змін” Арсеній ЯЦЕНЮК вважає, що питання визнання українських воїнів Української повстанської армії стане на часі тоді, коли це буде сприймати і Схід, і Захід України. Як повідомили УНІАН в прес-службі “Фронту змін”, про це він заявив під час презентації організації у Луцьку.

  От тоді, можливо, і буду голосувати за кролєга. А пока нє.
 • 2009.04.23 | Микола Гудкович

  «Я не хочу бути популярним». Базікало та й годі

 • 2009.04.23 | Чучхе

  Він ухиляється від відповідей ще краще ніж Юля

 • 2009.04.23 | zirka

  Re: Кролик про питання УПА (/)

  "я вам і кажу – сьогодні я вам цю обіцянку не даю. Я кажу – дайте час». Геніально!
 • 2009.04.23 | omela

  І це родич Петра Мірчука - члена ОУН і автора "УПА 1942-52"? (л)

  http://lib.oun-upa.org.ua/mirczuk/

  ну, йопт... кролєґ
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Odesa

   Щиро здивований

   несприйняттям сентенцій Яценюка щодо, як кажуть на Заході нашої Батьківщини, дражливих питань нашої історії багатьма учасниками форуму. При тому, що саме для такої публіки, як ми, він ясно показав своє справжнє ставлення до них і у виступі на Волині, і в інтерв`ю московському журналістові. Фішка політики не в ефектному різанні правди-матки, а саме у "мистецтві можливого", у тому, щоб досягти кінцевої перемоги, хай навіть шляхом певних маневрів. Стан громадської свідомості внаслідок абсолютного домінування в інформаційному полі московської українофобської пропаганди дуже поганий. Значна маса "біомаси" цілком щиро ненавидить Україну і все українське, і нині будь-які дії, спрямовані на посилення світоглядного розколу країни є небезпечними щонайменше для її територіальної цілості. За цих умов хвацькі заяви ультрапатріотів, що вимагають від "Сєні" твердості в питанні УПА, "лякають" його тим, що голоса йому не віддадуть тощо - схожі на прояви підліткового максималізму. Можливо, ці пуристи давно востаннє бували на базарі десь у Селідовому чи в Шахтарську і недостатньо знають сумний стан "приміщення духу" сучасного українського телеглядача (себто, виборця). Така категоричність - шлях до ефектної загибелі, а не до трудної, вистражданної століттям крові і поту перемоги. Нагадаю відомий вислів славетного галичанина Горука: "Штука не в тому, щоб померти за Батьківщину, а в тому, щоб змусити робити це наших ворогів" (не гарантуючи точність цитати, поручуся за зміст). Тож - питання: кого ви уявляєте в ролі наступного Президента замість Яценюка - Януковича, Тимошенко чи Тигіпка (з Марковим на МВС)? Що, крім зниження реальних можливостей впливу на ситуацію в Україні, дасть декларативна спроба провести через ВР закон про УПА чи членство в НАТО за умов "нєвпіхуємості" цих питань для свідомості несвідомих "укрАінцев"? Богу дякувати, час, попри всі зусилля ворогів, здається, таки працює "на нас". Щораз люди краще голосують, щороку на 1 відсоток прибуває патріотично і демократично налаштованих виборців. Ще 15-20 років у такому ж дусі - і нашим "синам" (радше онукам) буде пророкована І.Франком "краща доля". І тоді ВСЕ стане на свої законні місця. Так, помре останній вояк УПА, та й більшості з нас тоді теж уже не буде, та "буде син і буде мати"... Але ж, панове - терпіння!!! Невже ніхто з вас у дитинстві не тягав у бабусі на городі моркву?.. Принц Флоризель незле сказав, що швидко робляться тількі злі справи...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | Хвізик

    в точку:

    Odesa пише:
    > хвацькі заяви ультрапатріотів, що вимагають від "Сєні" твердості в питанні УПА, "лякають" його тим, що голоса йому не віддадуть тощо - схожі на прояви підліткового максималізму.
   • 2009.04.23 | Володимир I

    Re: Щиро здивований

    Маєте рацію.
   • 2009.04.24 | Д. А.

    Re: Щиро здивований

    Odesa пише:
    > Ще 15-20 років у такому ж дусі - і нашим "синам" (радше онукам) буде пророкована І.Франком "краща доля". І тоді ВСЕ стане на свої законні місця. Так, помре останній вояк УПА, та й більшості з нас тоді теж уже не буде, та "буде син і буде мати"...

    Можливо, це все станеться набагато раніше. Адже чи хтось із нас десь у 80-му, чи навіть в 86-му році міг хоча б мріяти про те, що на власні очі побачить Незалежну Україну?
   • 2009.04.24 | один_козак

    Молодець, Одеса! Аж невгнутого Володимира-1 переконав ;)

   • 2009.04.24 | Мартинюк

    Черговий "псевдоющенко"

    Черговий кандидат на голоси тих , які у 2004 році підтримали Ющенка.
    Спочатку це була Тимошенко вдало підсунута Медведчуком в оточення підтруєного Юща, зараз з огляду на очевидну безперспективність Тимошенко, її "історичну місію" порятунку "кейсомольської" номенклатури перекладають на Яценюка. Типу наш , прогресивний, але все буде як за Кучми. Що і підтверджує ставка родичів Кучим на Яцинюка.

    Насправді всі ті самі недоліки що у раннього Ющенка, особливо у виборі кадрів і повна відсутність його плюсів. Безідейність Яценюка , яка декому тут подобається - це насправді гарантія торжества ідей пірамідально-відкатного кучмізму.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | Odesa

     Яка розумная цьому альтернатива?

     Мартинюк пише:
     > Черговий кандидат на голоси тих , які у 2004 році підтримали Ющенка.
     > Спочатку це була Тимошенко вдало підсунута Медведчуком в оточення підтруєного Юща, зараз з огляду на очевидну безперспективність Тимошенко, її "історичну місію" порятунку "кейсомольської" номенклатури перекладають на Яценюка. Типу наш , прогресивний, але все буде як за Кучми. Що і підтверджує ставка родичів Кучим на Яцинюка.
     >
     > Насправді всі ті самі недоліки що у раннього Ющенка, особливо у виборі кадрів і повна відсутність його плюсів. Безідейність Яценюка , яка декому тут подобається - це насправді гарантія торжества ідей пірамідально-відкатного кучмізму.

     Одразу погоджуся з усіма Вашими аргументами, щойно Ви переконливо відповісте на це питання!
    • 2009.04.24 | Хвізик

     Ющенко - поза конкуренцією, якщо балотуватиметься, ясна річ

    • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

     аналізуючи події не бачу ніякої зміни курсу з 2004

     У 2000 якби не стукаческе УБК - Україна вже була б в НАТО

     Нехай би Кучмізм, але НАТО, а після НАТО вже реформи

     а так все вийшло на понтах а країна дефакто має менше незалежності ніж тоді бо ЗАГРОЗА окупації виросла а шанс на союз з сильними став меньше

     Подумайте над реформами в Грузії де мусара і совки втратили все а тепер кремлядє іх годує шоб вони руйнували державність

     Кучма це все розумів
   • 2009.04.27 | Микола Гудкович

    В теорії повністю згоден


    Але щодо цієї дискусії, і щодо практичної сторони питання, то — якби ж то йшлося не про конкретного Арсенія Яценюка, а про сферичного Політика в вакуумі…
    Втім, буду радий помилитися.
 • 2009.04.23 | Мартинюк

  Визнання УПА лише після смерті останнього вояка?

  Воно йому не потрібне, і він прямо сказав що тим собі морочити голову не буде...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Odesa

   Re: Визнання УПА лише після смерті останнього вояка?

   Мартинюк пише:
   > Воно йому не потрібне, і він прямо сказав що тим собі морочити голову не буде...

   Нам потрібно врятувати і зробити невмирущою Україну. Як саме і коли це буде зроблено - то дрібниці.
   Ми всі, хто ще не встиг, - помремо. Важить тільки те, щоб не вмерла Вона. Наші герої билися і вмирали не за їхнє увінчання чи вшанування, а за Україну. Вони "здобували Українську Державу". Ми всі, від Мазепи до Майдану, сумою зусиль і пожертв - здобули її і маємо втримати. В будь-який спосіб, аби - подужати. А не бігти з гори хвацьким галопом, як той дурнуватий молодий кінь у байці, і через те зухування розбити глечики... Глечики, що не тільки нами роблені-плекані, що не нам одним належать, а й "мертвим" і "ненародженним" також. Маємо бути мудрими і відповідальними. Чому я маю нагадувати такі банальні речі в колі освічених і гідних людей?..
  • 2009.04.24 | Д. А.

   Вояки УПА воювали не за визнання

   і, тим більше, не за пільги. Якби я був вояком УПА, мені було б цілком достатньо того, що я дожив до Незалежності.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | один_козак

    А я б оце "якби був", то накатав би заяву, щоб заспокоїлися

    і робили так, як оце Кролік описав.
   • 2009.04.24 | GreyWraith

    Та отож

    І взагалі цікаво, чи хто наважився провести опитування серед них на тему, чи потрібні їм пільги і "визнання" в обмін на заворушення і скандали в Україні?
  • 2009.04.24 | один_козак

   Ну, Ви даєте...

   Фактично ж він сказав невгодне більш для "сходу", ніж для українського Заходу. Показав цілком "пробандерівську" позицію, а лиш пропонує бути хитрішими.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | Мартинюк

    Давайте вже чесно - УПА Сходу абсолютно пофіг

    А в решті пріоритети східняків такі самі як і західняків:
    справедливість, прозорість влади, чесний суд, обмеження поборів та хабарництва, припинення цинічного дерибану державного майна і інаціональних ресурсів, виконання державою взятих раніше на себе зобовязаннь.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | Д. А.

     А давайте вже не ділити на Схід і Захід?

     Бо я, наприклад, справжнісінький східняк, але УПА мені далеко не пофіг.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | Odesa

     Re: Давайте вже чесно - УПА Сходу абсолютно пофіг

     Уточнення. Не Сходу, а зомбованому Москвою плебсу, що НАРАЗІ складає на Сході і Півдні значну КІЛЬКІСНУ (лишень!) більшість населення.

     Мартинюк пише:
     > А в решті пріоритети східняків такі самі як і західняків:
     > справедливість, прозорість влади, чесний суд, обмеження поборів та хабарництва, припинення цинічного дерибану державного майна і інаціональних ресурсів, виконання державою взятих раніше на себе зобовязаннь.

     Під кожним словом годен підписатися хоч би й кров`ю!
 • 2009.04.24 | один_козак

  За цим текстом, усе він розумно каже. З позиції перспективних

  українських інтересів.
  І можете мене з'їсти, але саме так і треба робити з цієї проблемою, як він каже.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.24 | Мірко

   Та ж так вже робилося 18 років!

   І дійшло до того що схід наступає на захід. Одеса у ворожих руках, здається Київ теж. Фронт вже ледь не на Збучі.
   Цитую, в перекладі слова одного консула : "Якраз вернувся із Києва. Я був там яких десять днів, і за увесь цей час я чув лише московську мову на вулицях та у ресторанах. Вже хотілось жиґати почувши щоразу це пожалуста та спасіба. Один раз сидів в ресторані коли почув двох молодиків які розмовляли українською. За декілька хвилин я підійшов до них та сказав їм як приємно було почути рідну мову. Молоді хлопці пояснили що вони зі Львова."
   Панове, Київ це для світу лице України.
   Других таких 18 років нація не пережиє. Довершимо самі ворожу ціль Голодомору, - демократично.
   Чомусь не диво що крілик УПА не визнає. Хоробрість не в його натурі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

    а чому йому її визнавати якщо це ризиковано?

    він жити хоче як і Ющенко

    хочемо щоб лідери були сміливі- маємо забеспечити їм підтримку і безпеку

    а в Україні в Ющенка далеко немає підтримки більшості

    ту не проста задача знайти схему і рецепт як це все довести до розуму і я наприклад не маю відповіді
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.04.25 | Sean

  "Яценюк - трохи вагітний і глухий"

  З мила Майдану:

  Прес-служба ЛОО Української Народної Партії
  (032) 2721806, 2721926
  24 квітня 2008 року
  www.unp-lviv.com.ua


  В УНП Яценюка вважають трохи вагітним та глухим до слави УПА
  Львівська обласна організація Української Народної Партії обурена заявами Арсенія ЯЦЕНЮКА про те, що питання визнання українських воїнів УПА сьогодні не на часі.
  За словами лідера Львівської УНП Богдана КОЗАКА, складається враження, що така позиція Арсенія Петровича – це намагання догодити усім, але не можна бути трохи вагітним. Або тебе болить це питання, або ні!
  «Я розчарований у тому, що такий перспективний політик глухий до героїчної відваги людей, які поклали свої життя на вівтар української державності. Чимало з них загинуло, інші – можуть покинути наш світ з кожним новим днем. Складається враження, що герої Української Повстанської Армії просто не доживуть до того часу, коли Арсеній ЯЦЕНЮК разом з частиною українців доростуть до визнання героїв УПА», -- заявив КОЗАК.
  При цьому він нагадав, що подвиги і звитягу героїв УПА вде давно визнала міжнародна спільнота.
  «То скажіть мені, хто або що впродовж 18 років незалежності України заважало дізнатися правду про УПА мешканцям Східної України. Скільки ще років для цього потрібно? Переконаний це питання не часу – а політичної волі, якої на жаль бракує багатьом українським політикам. Для цього не потрібні книжки, фільми і всілякі конкурси, про які говорить Яценюк, а політична воля. Якщо сьогоднішній парламент приймає рішення про відзначення на держаному рівні 90-ї річниці створення Комсомолу, то свої висновки повинен зробити народ, обираючи до парламенту проукраїнські сили» -- зазначив КОЗАК.

  Контакт: Керівник прес-служби ЛОО УНП
  Тетяна ПАРКАСЕВИЧ (8-067-930-23-20)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

   це спам

 • 2009.04.25 | Sean

  "Кендзьор здивований легковажними заявами" (/)

  24.04.2009 10:17

  Політика, що не визнає борців за незалежність власної держави, тяжко назвати патріотичним. Так себе може поводити тільки справді безпринципна людина, а не той, хто має чіткі державницькі погляди. Про це у коментарі Офіційному сайту «За Україну!» сказав народний депутат України Ярослав Кендзьор, коментуючи заяву Арсенія Яценюка про те, що він не пропонував би Верховній Раді визнати УПА воюючою стороною.  «Мене дивує те, що Яценюк так легковажно заявляє, що ці проблеми сьогодні піднімати не можна. Тільки безпринципна людина, а не патріотичний політик може відмовлятися на державному рівні визнати тих людей, які жертвували не посадою, не зарплатою, а своїм життям у боротьбі за ідею незалежності української держави», - сказав він.

  За словами Кендзьора мудрість політика полягає у тому, щоб формувати реальність, а не пристосовуватися під неї, у тому, щоб переконувати людей і йти всупереч поняттям нав’язаним суспільству комуністичним режимом.

  Кендзьор нагадав, що визнання воїнів УПА було одним із пунктів програми Блоку НУНС, за списком якого Яценюк потрапив до ВР. «Тоді він це підтримував, бо йому треба було до когось пристати. А сьогодні розпочав самостійну гру і намагається підігрувати навіть тій частині суспільства, яка ще й досі живе у радянських стереотипах», - підкреслив народний депутат.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.25 | Odesa

   Re: "Кендзьор здивований легковажними заявами" (/)

   Зате мене не дивує цілковита відсутність впливу Кендзьора і УНП на події в Україні. Всі ці горе-політики, що, замість того, щоб вести наполегливу просвітницьку роботу з народом і сприяти його якнайшвидшій ментальній деколонізації через обмеження московськой гегемонії у ЗМІ та створення національної системи ідеологічних приоритетів серед "телеглядачів", мавши для цього всі можливості, не скористалися ними, а розважалися грою у "політику", посади і приватизацію та хизувалися власними чеснотами на телеекранах. Їхній рейтинг нині закономірно впав до символічного. Зазнавши фіаско на державотворчій ниві і сидячи по кухнях у галицькому загумінку, вони мають досить часу, щоб критикувати інших!.. Нинішня нагода для критики - паскудна. Немає жодних підстав сумніватися в національній свідомості Яценюка, проте, зауваживши незручність його нинішнього статусу "між двох вогнів", збанкрутілі епікурейці з числа решток націонал-демократичного табору, щоб наостанок похизуватися своєю "принциповістю", користаються нагодою вщипнути людину, яка, по суті, планує ефективно здійснити ними ж декларовані завдання. Підло і дрібязково! Дійсно, як кажуть, - "коли нема що "шити", то "ший" аморалку"...
  • 2009.04.25 | 123

   Авторитетна особа, звісно :)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua