МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ну от, до справи дегуманізації опонентів долучилися фахівці (/)

04/23/2009 | miner
17 квітня в Одесі від рук антиукраїнського руху, генетичного сміття "антифа", загинув правий активіст, десятник обласної організації "Слава і Честь" Максим Чайка. Йому нанесли декілька ножових поранень які виявились несумісними з життям. Він був молодим але вибрав шлях воїна та борця.
із заяви до СБУ расових чернігівських націонал-соціалістів соціал-націоналістів ( http://ua-chernihiv.rid.org.ua/2009-04-05-20-42-53/396-zayava.html )

Варто було масовому воланню про «фашистів», «укронациків», тощо підпровиснути в повітрі, як м’яч ненавистебудівництва та підбурювання до протистояння за принципом колективної відповідальності опинився на умовно-правій половині поля, де його почали розігрувати із назагал блискучим комбінаційним вмінням…

Якби цей бардак відбувався не в моїй країні, я би йшов по попкорн. А так мені дуже хочеться, як це не дивно, активної припресовки й ламінації всіх любителів повимахувати кулачками і покидатися навсібіч лайном.

Відповіді

 • 2009.04.23 | Микола Гудкович

  Бридота. До'дної ями з «Антифою»

 • 2009.04.23 | ziggy_freud

  по попкорн ходить трохи передчасно. Кіна не буде

  оскільки і чернігівські фашисти, і одеські (.)фашисти отримують зарплату в одній конторі. Хіба що куратори в них різні...

  дуже злагоджено ідуть до спільної мети - дестабілізації.

  чому я вважаю що кіна не буде. Замало статистів знайдеться для зйомок. Скільки, на думку пана, в цих організаціях (фа + (.)фа) членів і членкинь? В усіх разом?

  чим менше їх піарити в ЗМІ, і на форумах теж, тим далі відсувається прем*єра Очєнь Страшного Кіно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | miner

   якщо вони справді отримують зарплату в одній конторі,

   то дестабілізація легкодосяжна: контролюючи обидва боки протистояння, можна розіграти недорогий, але дуже переконливий спектакль — досить переконливий, аби рівень воні в медіях став достатнім для, ну, наприклад, введення карателів братських військ для захисту цивільного населення. Наприклад, досить роздати придуркам з обох боків трошки автоматичної зброї. А те, що вони не надто відповідають своїм заявленим для медій ідеологічним обличчям і в масі скоріше збіговиська радикальної через віковий надлишок гормонів соплячні, після пролиття крові стає не такою щоби надто важливою 125-ою справою.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | ziggy_freud

    над цим вперше замислись задовго до нас,

    і сподіваюсь, що не тільки на Луб*янці. На Володимирській теж.

    miner пише:
    > то дестабілізація легкодосяжна: контролюючи обидва боки протистояння, можна розіграти недорогий, але дуже переконливий спектакль — досить переконливий, аби рівень воні в медіях став достатнім для, ну, наприклад, введення карателів братських військ для захисту цивільного населення.

    виставу можна зробити і з одного вбивства.

    але між виставою та введенням іноземних військ велика відстань.

    > Наприклад, досить роздати придуркам з обох боків трошки автоматичної зброї.

    і наступного дня пересаджати за зберігання ;-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.23 | Jaderko

     А вбивцю ще досі не затримано.

     Логіка помсти зрозуміли. Вбили одного нашого, а ми вб'ємо десять ваших. І далі в геометричній прогресії.

     Отут і потрібне втручання державних органів, які б мали покарати вбивцю. На жаль, таке враження, що Луценко є стороннім спостерігачем цієї драми.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.23 | miner

      Re: чи стороннім?

      Jaderko пише:
      > Отут і потрібне втручання державних органів, які б мали покарати вбивцю. На жаль, таке враження, що Луценко є стороннім спостерігачем цієї драми.

      У мну враження, що він надривно згадує комсомол


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua