МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що таке націоналізм ХХІ століття?

04/23/2009 | Via
Що таке націоналізм ХХІ століття?

Відповідь на це питання має дати сучасне покоління націоналістів, яким доведеться або перемогти у вирішальній битві зі світовим антинаціональним, смертоносним злом, або навічно відійти в небуття разом із самими націями.

Саме через відсутність чіткого розуміння того, яким має бути націоналізм в умовах цієї жалюгідної сучасної епохи, ми і не можемо цю жалюгідну епоху подолати.

В крові і дусі народу, в його мові, військових і трудових традиціях, націоналізм жив завжди. Це був той національний імунітет, який дозволяв народам виживати і відновлюватися після найбільших спустошень й знову йти до перемог.

У ХІХ столітті націоналізм, сповнений романтичного пафосу повернення до глибин народної етнічності, творив великі національні держави і літературні мови.

Націоналізм у ХХ столітті, зміцнівши та перехворівши дитячими хворобами демократизму, розпочинає тотальний наступ на самі основи антинаціональної та антилюдської ліберальної системи, вступаючи при цьому у безжальне протистояння із крайнім проявом деградації модерної епохи – комунізмом.

Націоналізм у другій половині ХХ століття так і не зміг оговтатися від катастрофічної поразки цього тотального наступу, який би мав звільнити все людство від панування антинаціонального матеріалізму, а завершився комуно-ліберальною кабалою, яка охопила всі країни і народи.

Антинаціональні комуно-ліберальні режими ведуть історію до кінця, а планету – до глобальної катастрофи. Націоналісти ж опинилися або на манівцях ліберальних політичних систем, де їм відвели пасивну роль захисників «національного», зведеного до примітивно-народницького фетишу, або ж їх розум охопили ілюзії, що можна перемогти, послуговуючись застарілою тактикою та не відповідаючи на нові виклики часу. В першому випадку отримуємо опортунізм, в другому – сектантство. Обидва ці шляхи ведуть в нікуди.

Для того, аби зрозуміти, яким має бути націоналізм ХХІ століття, треба осягнути зміст сучасної епохи.

Постмодерн, який ми переживаємо сьогодні – це час остаточної нівеляції всього, що раніше називалося етикою, естетикою, здоровим глуздом. Сучасна епоха стала тріумфом релятивізму і всеохоплюючого шизофренічного самозаперечення. Постмодерн ліквідовує всі ідентичності, які утримували людину в суспільстві і взагалі в житті, залишаючи її без жодного ґрунту під ногами.

Найбільшого удару завдається по Ідеї Нації, бо саме її титанічна сила поки що не дає остаточно перетворити людину на ізольовану і відчужену «батарейку», з якої висмоктують усі життєві соки, а натомість годують інформаційними помиями та генетично-модифікованими продуктами.

Людині, відчуженій від національної спільноти мертвих, живих і ненароджених, від Крові і Ґрунту, від повноцінного життя, нав’язується пластмасовий замінник життя, тотальний симулятор та всепронизуюча антинаціональна пропаганда.

Націоналізм ХХІ століття повинен боротися за єдність і могутність нації, тим самим повертаючи людей до вічної національної спільноти, яка тільки і здатна в умовах тотальної ціннісної інфляції дати так необхідну повноту буття. Націоналізм ХХІ століття, повертаючи людину до її природної основи - Крові і Ґрунту, повертає їй втрачену справжність життя. В час духовної дезорієнтації треба повертатися до самих основ – до природності національного буття.

Отже, націоналіст ХХІ століття повинен виривати своїх братів по крові з ліберального замінника життя і повертати їх у вічну спільноту - націю, яка здатна надати не тільки повноту життя, але і безсмертя.

Головний ворог націоналіста, в тому числі і українського – це не націоналіст з іншої нації, якщо тільки він не зневажає нашу націю. Головний ворог будь-якого націоналіста в сучасну епоху – антинаціональні паразитарні спільноти, які мають на меті знищення всіх націй як таких, перетворення всього людства на різнокольорову масу покірних біороботів-споживачів, остаточний тріумф матеріалістичних сил світового зла.

Антинаціональний дух сконцентрований у центрах мондіалізму, таких як Москва, яка прагне підкорити всі нації Східної Європи задля підживлення штучної імперської спільноти, на якій тримаються кремлівські паразити, таких як Вашингтон, керований спекулятивним фінансовим капіталом, який руками американців прагне досягти світового панування, таких як Тель-Авів, який тероризує весь Близький Схід, таких як брюсельско-гаагська євросоюзна бюрократія, що цілеспрямовано працює на розмивання основ європейських націй та європейської цивілізації.

Отже, світ націй має перемогти світ антинаціонального, космополітичного паразитування.

Коли нас питають, що таке націоналізм ХХІ століття, то ми впевнено відповідаємо – це повернення життю його повноти, це і є саме життя, це є кров в наших жилах і дух в наших серцях.

Націоналізм ХХІ століття – це гордий виклик безвиході та радісна боротьба за перемогу націоналістичної революції, яка тільки і здатна надати сенс існуванню розрізненим індивідам, об’єднати їх у націю і дати їм величне, справжнє буття.


22.04.2009

Андрій Іллєнко, заступник голови КМО ВО «Свобода».

Відповіді

 • 2009.04.23 | Sean

  Феєричний таваріщь! Дякую

  > антилюдської ліберальної системи... комуно-ліберальною кабалою, ... Антинаціональні комуно-ліберальні ...

  > 22.04.2009
  >
  > Андрій Іллєнко, заступник голови КМО ВО «Свобода».

  Поясніть вже цьому, кхм, ідеологу, що це - нонсенс і цирк на дроті, "гаряча крига". Якщо він звісно, ці одкровення пише щиро, а не з "мусу".

  Або - не пояснюйте - це теж варіянт :)

  Ах та, я забув сказати, що таке - націоналізм XXI століття. Це - вільна людина у вільній країні. Себто - За Україну, за вільні права. Себто - Свобода народам - свобода людині. Себто Свобода.

  І такі тексти лише переконують, що ця Свобода - без лапок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | keymaster

   Ги. Я як на рахунок конкретики? Тільки заклики, а де дія?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | Sean

    ну то як на рахунок конкретики?

    де дія? Що пан мав на увазі, вишукуючи дію?

    Оцей большевицький заклик і оцю большевицьку дію?:
    > Отже, націоналіст ХХІ століття повинен виривати своїх братів по крові з ліберального замінника життя і повертати їх у вічну спільноту - націю, яка здатна надати не тільки повноту життя, але і безсмертя.

    :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.23 | Мартинюк

     Клуб патріотичної риторики ім. Тягнибока.

     Бу колись на їхньому зїзді років чотри назад.

     Публіка абсолютно пасивна, реагувала лише на круті "митецькі словоформи". Чесно кажучи не певний чи їх просто не набрали за допомогою "майданарбайтерівських" агенцій.В жодному виступі жодних закликів до жодної конретної дії.
     Я пропоную навіть з нагоди цього перейменувати кіоски "Союздруку" ( так до сих пір називається фірма-власник кіосків ДП "Преса") у пункти русифікації населення ім. ВО "Свобода" та інших ексгібонаціоналістів. Бо роками марширувати мимо них і не помітити що там майже повністю немає україномовної преси ( попри присутність такої на ринку періодичних виданнь" можуть лише надзвичайно сконцентровані на якихось "вищих ідеях" елітарні представники нації.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.23 | GreyWraith

      Ну так для того, аби видавати...

      ... конкурентоздатний український "Плейбой", "Космополітен", врешті-решт фото-, авто- чи комп'ютерний журнал, яких зараз справді бракує, треба мати кошти, знання, талант, зуміти зібрати роботящу і компетентну команду, докладати роками невтомну копітку працю. А це ж напрягає. Куди краще поплакатися одне одному, як прокляті ліберали українських людей ображають. :)

      І характерно, що наші улюблені націоналісти так звикли шкодувати себе та Україну, що не помічають невеликих перемог, із яких складаються перемоги великі. Наприклад, що після запровадження обов'язкового українського дубляжу відвідуваність кінотеатрів торік зросла на 40%. Чи що цього року видана в Україні література почала витісняти з українського ринку літературу, видану в Росії, - і це при вільній конкуренції. Та для мене навіть майже порожня поличка із випусками серіалу "Леся+Рома" у магазині DVD-дисків на тлі припадаючих пилюкою подєлій російського (та й американського) кінематографу - вже перемога. :)
     • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

      Булкін теє освітлював: сидять в залі і президії йолопи старі

      і сплять

      і все

      потім Шон якось загадав теє як ТЯГНИЛОХ верещав:

      А ХТО ВИНУВАТИЙ В УСЬОМУ

      а йолопи прокидалися і гавкали: ЖИДИ!!!!

      та ну,- всі вони вимруть і це ДОБРЕ!
   • 2009.04.23 | Via

    План дій Вам скласти? Років на 50 - щоденний? :)

 • 2009.04.23 | zirka

  Бла-бла-бла... забагато розумних слів

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Via

   Як завше - то недо-, то забагато :)

 • 2009.04.23 | Микола Гудкович

  …до нашої ери?

  Via пише:
  > Що таке націоналізм ХХІ століття?

  Цікаво дізнатися.

  > Відповідь на це питання має дати сучасне покоління націоналістів, яким доведеться або перемогти у вирішальній битві зі світовим антинаціональним, смертоносним злом, або навічно відійти в небуття разом із самими націями.

  Має дати покоління, але ми з цікавістю послухаємо і одного — пана Іллєнка.

  > Саме через відсутність чіткого розуміння того, яким має бути націоналізм в умовах цієї жалюгідної сучасної епохи, ми і не можемо цю жалюгідну епоху подолати.

  Цілковита правда!

  > В крові і дусі народу, в його мові, військових і трудових традиціях, націоналізм жив завжди. Це був той національний імунітет, який дозволяв народам виживати і відновлюватися після найбільших спустошень й знову йти до перемог.

  Схоже на правду.

  > У ХІХ столітті націоналізм, сповнений романтичного пафосу повернення до глибин народної етнічності, творив великі національні держави і літературні мови.

  Можливо.

  > Націоналізм у ХХ столітті, зміцнівши та перехворівши дитячими хворобами демократизму, розпочинає тотальний наступ на самі основи антинаціональної та антилюдської ліберальної системи, вступаючи при цьому у безжальне протистояння із крайнім проявом деградації модерної епохи — комунізмом.

  Е-е, стоп! Що він робить — то таке. Що таке націоналізм?

  > Націоналізм у другій половині ХХ століття так і не зміг оговтатися від катастрофічної поразки цього тотального наступу, який би мав звільнити все людство від панування антинаціонального матеріалізму, а завершився комуно-ліберальною кабалою, яка охопила всі країни і народи.

  Тому й не зміг, що «націоналісти» самими гаслами розмовляють :)

  > Антинаціональні комуно-ліберальні режими ведуть історію до кінця, а планету – до глобальної катастрофи.

  Кишка коротка :)

  > Націоналісти ж опинилися або на манівцях ліберальних політичних систем, де їм відвели пасивну роль захисників «національного», зведеного до примітивно-народницького фетишу, або ж їх розум охопили ілюзії, що можна перемогти, послуговуючись застарілою тактикою та не відповідаючи на нові виклики часу. В першому випадку отримуємо опортунізм, в другому – сектантство. Обидва ці шляхи ведуть в нікуди.

  Зрозуміло.

  > Для того, аби зрозуміти, яким має бути націоналізм ХХІ століття, треба осягнути зміст сучасної епохи.

  О, ближче до суті.

  > Постмодерн, який ми переживаємо сьогодні – це час остаточної нівеляції всього, що раніше називалося етикою, естетикою, здоровим глуздом.

  Згоден.

  > Сучасна епоха стала тріумфом релятивізму і всеохоплюючого шизофренічного самозаперечення. Постмодерн ліквідовує всі ідентичності, які утримували людину в суспільстві і взагалі в житті, залишаючи її без жодного ґрунту під ногами.

  Ну, людина теж не лялька, щоб її так просто було без ґрунту залишити.

  > Найбільшого удару завдається по Ідеї Нації, бо саме її титанічна сила поки що не дає остаточно перетворити людину на ізольовану і відчужену «батарейку», з якої висмоктують усі життєві соки, а натомість годують інформаційними помиями та генетично-модифікованими продуктами.

  А в чому ця Ідея?

  > Людині, відчуженій від національної спільноти мертвих, живих і ненароджених, від Крові і Ґрунту, від повноцінного життя, нав’язується пластмасовий замінник життя, тотальний симулятор та всепронизуюча антинаціональна пропаганда.

  Це погано.

  > Націоналізм ХХІ століття повинен боротися за єдність і могутність нації, тим самим повертаючи людей до вічної національної спільноти, яка тільки і здатна в умовах тотальної ціннісної інфляції дати так необхідну повноту буття.

  Що таке Нація?

  > Націоналізм ХХІ століття, повертаючи людину до її природної основи - Крові і Ґрунту, повертає їй втрачену справжність життя. В час духовної дезорієнтації треба повертатися до самих основ – до природності національного буття.

  Що це таке?

  > Отже, націоналіст ХХІ століття повинен виривати своїх братів по крові з ліберального замінника життя і повертати їх у вічну спільноту - націю, яка здатна надати не тільки повноту життя, але і безсмертя.

  І повноту і безсмертя? Та йой.

  > Головний ворог націоналіста, в тому числі і українського – це не націоналіст з іншої нації, якщо тільки він не зневажає нашу націю. Головний ворог будь-якого націоналіста в сучасну епоху – антинаціональні паразитарні спільноти, які мають на меті знищення всіх націй як таких, перетворення всього людства на різнокольорову масу покірних біороботів-споживачів, остаточний тріумф матеріалістичних сил світового зла.

  Хто такі? Імена, назви, паролі, явки?

  > Антинаціональний дух сконцентрований у центрах мондіалізму, таких як Москва, яка прагне підкорити всі нації Східної Європи задля підживлення штучної імперської спільноти, на якій тримаються кремлівські паразити, таких як Вашингтон, керований спекулятивним фінансовим капіталом, який руками американців прагне досягти світового панування, таких як Тель-Авів, який тероризує весь Близький Схід, таких як брюсельско-гаагська євросоюзна бюрократія, що цілеспрямовано працює на розмивання основ європейських націй та європейської цивілізації.

  Ага, маємо коло ворогів, воно звужується. Іллєнко не мусульманин?

  > Коли нас питають, що таке націоналізм ХХІ століття, то ми впевнено відповідаємо – це повернення життю його повноти, це і є саме життя, це є кров в наших жилах і дух в наших серцях.

  Тобто, замість відповіді — гасло гаслене. Зрозуміло.

  > Націоналізм ХХІ століття – це гордий виклик безвиході та радісна боротьба за перемогу націоналістичної революції, яка тільки і здатна надати сенс існуванню розрізненим індивідам, об’єднати їх у націю і дати їм величне, справжнє буття.

  Націоналізм, одним словом, це — ля-ля-тополя. Красно дякую — пояснив як по полицях розіклав.

  > Андрій Іллєнко, заступник голови КМО ВО «Свобода».

  Писарю, паки не пиши, доколе сам не постигнеши! :)
 • 2009.04.23 | Горицвіт

  Ні одної змістовної тези

  Стаття, очевидно, не відповідає на питання, поставлене в заголовку.

  Що ж таке націоналізм 21 століття? В чому Повнота Життя, Дух Ґрунту і Тому Подібне? Навряд чи повнота життя і дух нації зводяться до багаторазового повторення цих слів. Має бути зміст, нє? Дія?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Сахаров

   Треба книжечки читать

   І не тільки Донцова. Бо виходить що чукча - не читач, чукча - пісатєль із половою у голові.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | Горицвіт

    Не знаю, чи справа в книжках

    Автор же знає слова "мондіалізм" і "постмодернізм", десь же він їх прочитав. Є цілий шар літератури, де поетично пишуть про Дух і Ґрунт.

    Питання тут фундаментальніше: наскільки той чи той теоретик готовий від смутної ненависті до "лібералізму" і переказу "поезії ґрунту" перейти до національної конкретики і актуальних проблем нації.
 • 2009.04.23 | miner

  космонавт з космосу. Жалюгідна епоха це клято, шо перць

 • 2009.04.23 | GreyWraith

  Якщо Тягнибок має амбіції більші, ніж на Тернопіль...

  ... то має гнати такого ідеолога подалі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Via

   Амбіції має, цей ідеолог - молодий і затятий :)

   І відповідає меті - аби реалізувати амбіції на всій Україні :)
   Безкомпромісність- дуже гарна якість, ніхто ні про що домовлятися не буде. Буде по-українськи без торгів :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | Sean

    Думаю, Ви дуже помиляєтеся

    і щодо оцінки якостей і щодо того, що буде
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.23 | Via

     Re: Думаю, Ви дуже помиляєтеся

     Та я ж зазвичай страшенно "помиляюся" - тільки чомусь по-моєму виходить :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.23 | Sean

      О, це прекрасно

      Via пише:
      > Та я ж зазвичай страшенно "помиляюся" - тільки чомусь по-моєму виходить :)

      Щиро Вас вітаю! Коли людям добре - це добре!

      Зверніть увагу, навіть прилінкував цього пречудового текста молодого-затятого ідеолога на першу сторінку (див.ліворуч, де "вільний форум"). Би всім було добре видко. Якщо від цього вийде ще більш по-Вашому - то і амінь! :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | GreyWraith

    Лідер нації має бути сильним і відважним як лев ...

    ... і при тому ж хитрим, як лисиця.

    Via пише:
    >І відповідає меті - аби реалізувати амбіції на всій Україні :)
    >Безкомпромісність- дуже гарна якість, ніхто ні про що домовлятися не >буде. Буде по-українськи без торгів :)
    Вміння торгуватися - одна із найцінніших рис людей. Шкода, що дуже амбіційні і дуже безкомпромісні націоналісти цього не хочуть розуміти. Бо є дуже велика ймовірність, що маючи всі козирі на руках, вчергове закінчать свою справу епічним фейлом і прокакуванням всіх полімерів. :( (для початку дуже безкопромісно почнуть випилювати одне одного, виясняючи, хто більше любить Україну). Тоді і хоча б мізерний вплив у пісочниці під назвою "Галичина" ще буде великим щастям...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | Via

     Торгуватися цінностями нації - і себе не поважати і націю :(

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.24 | GreyWraith

      Які цінності нації виставлені на продаж і ким?

     • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

      жінка про політику- нонсенс, жінка про націоналізм- клоунада!

    • 2009.04.25 | yes

     Re: Лідер нації має бути сильним і відважним як лев ...

     GreyWraith пише:
     > Вміння торгуватися - одна із найцінніших рис людей. Шкода, що дуже амбіційні і дуже безкомпромісні націоналісти цього не хочуть розуміти.

     Ідеологія націоналізму побудована на природніх інстинктах людини. Різниця між тими, хто це розуміє і хто не розуміє є така сама, як між двома тиграми, один з яких виріс на волі, а інший у клітці. Той, хто виріс на волі або вирветься, або загине.

     Дорослого дикого звіра можна приручити тільки голодом. Так робили з українцями. Результат "на ліцо"


     >Бо є дуже велика ймовірність, що маючи всі козирі на руках, вчергове закінчать свою справу епічним фейлом і прокакуванням всіх полімерів. :( (для початку дуже безкопромісно почнуть випилювати одне одного, виясняючи, хто більше любить Україну).

     Ця пісочниця існувала тільки завдяки агентурній чи сексотній структурі дотеперішніх націоналістичних організацій. Там не було націоналістів, там були приручені чи зламані і поставлені на службу.

     Та пісочниця вже майже порожня і зовсім інші люди туди йдуть
    • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

     нажаль в нас навіть до того не дійшло: тупість царує

     не те що народ чи нація

     інтелектуали не розуміють суті української політики

     яка полягає в постійних активних заходах з боку кремля проти нас

     в Україні діє АРМІЯ ворога на чолі з премєром Тимошенко

     загальна кількість десь під міліон свідомих ворогів

     і ще міліонів 10 просто єбланів які легко маніпульовані витонченими і просто технологіями

     включно з 90% тих хто пише тут
 • 2009.04.23 | yes

  Є таке наївне малярство, а це - наївна політологія.

  Націоналізм своїх характеристик не змінює і тому не змінюється його означення.

  Характерним для сучасного націоналізму є несилове примноження багатств власної нації через залучення надбань інших націй, як от: природніх ресурсів, робочої сили, інтелектуальної сили, ринків збуту, тощо. Ще 50 років тому таке було не мислиме без загарбницьких воєн.

  Держави, які становлять "загрозу" Україні це всі інші нації, які задурно українськими ресурсами збагачують свої нації. До них не тільки слід США, ЄС та Ізраїль віднести, а також і Китай, Туреччину та Польщу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Via

   Чи є інформаційні війни "несиловими"?

   А економічні? А будь-які інші - чи війни бувають виключно механічно-збройними? Змінилися часи - змінилися формати війн. Проте всі вони є силовими - і саме на часі говорити про силу духу в першу чергу.
   Наївно? Та що ж поробиш - матеріалістам ідеалізм видається наївністю, ідеалістам матеріалізм - продажністю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | yes

    Re: У слові наївність нічого не має образливого

    У наївному малярстві легко розгадується задум автора, тобто, цей задум відображено буквально на полотні, більше того, найпростішим інструментом. Так є у Ільєнка.

    нас цікавить процес, явище у цілому, а не визначення винуватої Росії чи США. Не буде їх - буде хтось інший.

    Неправильне означення націоналізму просто зводить нанівець всі майбутні зусилля заходів спрямованих на порятунок нації.

    Якщо інші нації грабують відбирають наші ресурси та ринки, то вони отже не є затребувані у власній нації.

    Даю приклад. Якщо Свобода доб"ється того, щоб тернополяни не їхали на заробітки, а мали працю вдома, то це і буде торжество націоналізму.

    Для створення робочих місць потрібні гроші. Щоб гроші не запозичати у чужинців, а залучити максимально власні ресурси - це і буде утвердженням націоналізму.

    Якщо із тернопільських ринків будуть витіснені китайські і турецькі дешеві товари, такими ж тернопільськими виробами - це і буде перемога націоналізму.

    Той громадянин, який досягне добробуту і все там буде його і буде націоналістом без будь-яких сторонніх спонукань та високопарних ідеологій.
 • 2009.04.25 | igorg

  Доволі цікавий погляд

  Проте автор випустив один цікавий момент. Ідея денаціоналізації й "ліберальної" глобалізації не є всеохоплюючим і загальним. Він є скоріше інструментом знищення одних націй іншими. Тобто, на зміну відвертим і грубим військовим методам прийшли більш тонкі й завуальовані.
  Так, дивлячись не те що виставлене Пінчуком у його артцентрі стає смішно від глибини й вічності тих витворів у формаліні. Ніщо так не вражає як кількість формаліну й жирних мух. Залишається лише дивуватися, що увагу привертає така "велич" на противагу того дива яке народжується невідомо як і в муках, те що не в силі втримати людина в собі. Як поезія й малярство Шевченка чи квіти Білокур, або творчість Петриківських майстрів.
  Денаціоналізацію і її плоди гарно видно у проекті "пошуку талантів". Це варто подивитися. Із сумом. Бо там не шукають таланти. Алмази не шукають в придорожньому піску й мулі.
  Й потім знаходяться ті що дивуються нетолерантності українців. Їхнім коштом та їм же таке лайно підсовувати :).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

   про мух Хьорста: його тема- смерть, тому й мухи

   але мухи- ce його мабуть найслабкіша робота

   ті, які дійсно класні,-

   вражають

   я бачив їх в штатах, не мух, хоча мух теж бачив-

   думаю можна знайти фоти. Найбільш вразили :

   велетенські статуї тіпу анатомічних фігур,

   лікарські кабінети в нат. величину заповнені водою з рибками

   хімічні лабораторії з лаборантами як рухаються але це КУКЛИ, в нат величину

   -------

   Втім маю зауважити Хєорст працює на Заході, в Лондоні, де естетика і контекст мистецтва давно перетравив етніку і малярство і реалізм і все все все

   Просто воно НАБРИДЛО.

   Раніше люди жили до війни і в років 20-30 вмирали в бою

   а тепер живемо по 90-100, час йде, все дивишся в музеях а воно набридає за десятиріччя

   Сучасне мистецтво вже не працює просто з формою чи кольором чи фактурою
   воно працює з ідеєю, з віднішенням, з сприйняттям, з підсвідомісттю і т.інше
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.26 | igorg

    Мені здається що проблема не тому скільки живе

    людина. НМД проблема в пасивності цього життя в його атомізації й навіть за великим рахунком безцільності. Тоді все навкруги є чужим і людина ніби вічний турист, що шукає все сильніших й інших вражень. Це я вже бачив, тут фоткався, це пробував. Втрачається почуття спільності, рідності, причетності, глибини. Так чоловік, що немає кохання, постійно міняє жінок, бо кожна швидко набридає й не викликає потрібних емоцій.
 • 2009.04.25 | Sych

  Трішечки помпезно, але правдиво. По-іншому то "світове зло"

  називається Новим Світовим Порядком (New World Order). Цей термін є загальноприйнятим в усьому світі.

  Проблема націоналістів в їх роз"єднаності бо кожен піклується про свою власну країну, що є природньо. Але щоб вижити, треба якимось чином утворювати та закріплювати інформаційний інтернаціональний націоналізм ;), тобто обмін інформацією, тактикою та стратегією боротьби. Інакше всіх замнуть по одному.

  Отож, націоналісти, вчіть мови, особливо англійську.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

   Асоціації з 'JBS' і конспіраторами деградують ідеї і носіїв

   лише дебіли ведуться на таке,

   саме дегенерати,

   які НЕ РОЗУМІЮТЬ як діє марксізм можутє серєозно казати про НВО, масонів, протоколи мудреців, тощо

   посоромтеся бути з ними в одній купі гімна

   саме так зруйновано авторитет Джон Бєорч Сосаеті, багатєох правих ініціатив

   Ви допомогаєте ВОРОГУ

   Іллєнко просто підар і син стукача
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.25 | Sych

    Якщо для тебе авторитет JBS зруйновано,

    то це якраз ти працюєш на ворога.

    Сірьога, невже ти думаєш що люди такі дурні і не бачать що робиться в світі?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

     ти нічого про JBS не знаєш і це прикро

     воно давно стало пародією на антикомунізм

     засновник ДБС - Велш був агентом КГБ, якого совети притиснули коли захопили архіви нацистів, де були документи про його звязки з гестапо

     неможна бути таким безграмотним невигласом як ти ((

     Sych пише:
     > то це якраз ти працюєш на ворога.
     >
     > Сірьога, невже ти думаєш що люди такі дурні і не бачать що робиться в світі?

     так, я думаю ти зокрема дуже примітивна істота з пустою головою.

     Можу це аргументувати детально

     хочеш- можемо зробити діскусійну радіопередачу якщо ти здатен розмовляти не заікаючись
   • 2009.04.25 | Sych

    До речі, я давно хотів в тебе запитати:

    по твому, сидить на лубянці Пуцін со таваріщамі та керує Соросами та Грінспанами?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

     соросами- іх скіки?

     зваливши все в одну кучу і звевши все до рівня дурного ботаніка ти втратив розуміння ПОВНІСТТЮ


     про сороса: він в дитинстві підпрацьовував на гестапо про що сам казав як розносив якісь газетки в угорщині

     і до чого тут клоун путін який в принципі не в курсі НІЧОГО?

     а скіки є грінспенів?

     i чому це погано?

     економіка США і заходу і китаю прекрасно росла з 1982 аж до 2009

     тобі мало?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.25 | Sych

      Ок, якщо Путін не КГБ, тоді хто?

      Назви мені одного отого страшного волохатого Гебіста який заправляє світовим комунізмом.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

       Путін -сіра миша яку вигідно тримати за споуксмена

       бо він ні на шо не здатний і абсолютно лоялний до дядьків

       Вже на часі почати їх систему розуміти, бо їй майже 100 років


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua